Červen 2008

Animace Hilary Duff

27. června 2008 v 19:53 | paPája

Životopis Ewy Farné

27. června 2008 v 15:51 | paPája
Narozena: 12. 8. 1993, Třinec
Oblíbená hudba: Kelly Clarkson, Pink, Simple Plan
Koníčky: závodně lyžuje za Ski Beskyd Velká Rača
Nejoblíbenější jídlo: Kuřecí řízek s hranolkama
Nejoblíbenější nápoj: Mulťák a voda
Znamení: Lev
Výška: cca 165 cm
Oblíbený předmět: Matematika
Neoblíbený předmět: Fyzika
Oblíbený film: Mezi námi děvčaty
Barva očí: zelená
Barva vlasů: hnědá
Jméno otce: Tadeusz
Jméno matky: Karin
Sestra: Magdaléna
Bratr: Adam
Domácí zvířata: Fenka Zora
Přezdívky v rodině: Ewka, Ewusia a ve škole Ewa

Hilary napsala píseň Vanesse Hudgens

27. června 2008 v 15:27 | paPája
Hilary a Vanessa Hudgens, co je kromně krásy spojuje? Hil napsala pro Vanessu píseň!

Dnes se nám potvrdily informace o tom, že Hilary Duff napsala píseň "I Will" pro nové album Vanessy Hudgens. Jak víme, Hilary si napsala několik hitů, zmíním třeba Stranger, ale pro druhého umělce zatím píseň nepsala. Hilary Vanessa zaujala, a tak se jí rozhodla napsat píseň. Devatenáctiletá hvězdička se chystá vydat své cd v květnu nebo červnu a já vás o něm budu určitě ještě informovat. Ale už se moooc těším jaká tahle píseň bude. Podle slov Vannesy je moc hezká.

Rozcestník Hilary Duff

27. června 2008 v 12:41 | paPája
    biography, filmography, dicography.. 
    co se kde o Hilary šustne 
    staré fotografie s Hilary 
    nepřísluší jiné kategorii 

Jak zvíšit návštěvnost!!!

26. června 2008 v 21:53 | paPája

Čau, chceš mít takovéhle počítadlo ve 9:31 ráno???

Když jo, tak poslouchej:

 • Na blog si dej vždy zdroj.Když kopíruješ, tak lidi jdou většinou za tím, co je nové, potřebuješ nový článek!
 • Na blog si musíš dát tenhle článek! Ale uveď zdroj!/zdroj-od koho to máš zkopírovaný/ když si to teda na ten blog dáš, tak musíš psát reklamy, takhle mají bejt:
 • Ahoj, chceš mít super mega návštevnost? Když jo, tak klikni na můj web, a můžeš mít online i 88 747!
 • Tak když to všechno udeláš a budeš psát ty reklamy, tak se lidi přijdou kouknout.Na tvým
  počítadle se o 1 člověka zvýší! A může přijít i 39 lidí, tak si to teda na ten blog dej a ahoj!..:)))

Filmografie Hilary Duff

26. června 2008 v 21:48 | paPája
Safety glass...2008/2009
Stay Cool...2008/2009
Greta...2008/2009
War.Inc...2008
Pravé ženy (True Women) ...2006
Agent Cody Banks (Agent Cody Banks) ...Natalie Connors 2002
Slez ze stromu (Human Nature) ...Young Lila Jute 1999
Soul Collector, The ...Ellie 1998
Casper a Wendy (Casper Meets Wendy) ...Wendy 1998
Podoby lásky/Srdce ti napoví (Playing By Heart) ... 1997

Nikdy to nevzdávej

26. června 2008 v 21:45 | paPája

Nikdy to nevzdávej

NIKDY TO NEVZDÁVEJ
Dva a půl roku starý film s Hilary Duff, která zpívá a chce se prozpívat ke slávě? Věřte nevěřte, tak moc strašné to zase není.
Není zrovna dvakrát obvyklé, aby k nám přišel do kin film s více jak dvouletým zpožděním. Pokud se tedy nejedná o nějakou uměleckou pecku, která si to zaslouží. To ovšem případ filmu Nikdy to nevzdávej rozhodně není. S dvouletým zpožděním k nám do kin jde totiž snímek, který je zaměřen na dvanáctileté holky, které by se rády v dospělosti staly zpěvačkami. Je to vůbec první titul, který u nás uvede nová distribuční společnost Palace Pictures, a díkybohu se zdá, že jediný vyloženě komerční (čekají nás totiž umělečtější pecky typu Good Night and Good Luck, Děkujeme, že kouříte, TransAmerika, Nejrychlejší indián atd.). Ovšem ačkoliv je cílovým divákem dvanáctiletá slečna, není to tak hrozné...
JÉ A NEZAPOMEŇTE SI VŠIMNOUT ŽE TU HRAJE...OLIVER JAMES!JÉÉÉÉÉ!!!........Jak se dá očekávat, příběh je napěchovaný jedním klišé za druhým. Hlavní postavou je Terri Fletcher (Hilary Duff), která umí zpívat, ale pokud zůstane na malém městě v Texasu, kde bydlí s rodiči a bratrem, nikdy nic nedokáže. Střední školu má úspěšně za sebou a ráda by se dostala na třítýdenní letní hudební školu Bristol-Hillman Conservatory v Los Angeles. Tam se dostávají jen ti nejlepší, tak moc je prestižní. Je tu ovšem jeden velký problém - její otec, Simon (David Keith), ji nehodlá nikam pustit a do nebezpečného Los Angeles už vůbec ne. Když už se Terri pomalu smiřuje se smutným faktem, že bude navěky pomáhat v otcově restauraci jako servírka, stane se rodinné neštěstí, které toho hodně zvrátí. Po tragické nehodě, ve které zemře její bratr Paul (Jason Ritter), se rozhodne po přijetí na školu jít - bylo to totiž Paulovo velké přání. Společně s tetou Ninou (Rebecca De Monray) a maminkou (Rita Wilson) udělají na panovačného taťku menší podraz. Terri se vydává na školu do Los Angeles, ale jemu se řekne, že jede na prázdniny za tetou. Po příjezdu čeká Terri velké rozčarování. Všichni studenti jsou k ní nepřátelští (nejlepší student získá stipendium na škole a všichni jsou tedy soupeři), začíná pochybovat o svých schopnostech, ovšem postupně nachází lásku, začíná se zlepšovat... a jak to skončí všichni tuší.
I když se jedna očekávaná situace střídá s další, divák se během celého filmu poměrně dobře baví a nechává se unášet dějem. Každá z postav je téměř nesnesitelně přesně narýsovaná, ale pro potřeby děje zcela pochopitelná. Otec Terri se bojí o svou dceru, a aby ji mohl chránit, klidně si ji znepřátelí a odmítá, aby si splnila své sny. Její bratr je tak nesmírně hodný, že ještě před svou smrtí natočí svou sestru na kameru, jak zpívá, a nahrávku zašle do konzervatoře, díky čemuž ji přijmou. Tetička Nina je volnomyšlenkářská umělkyně, která se nebojí rozhodit vztahy v rodině, jen aby si Terri mohla povyrazit. Tyto papírové postavy se v průběhu filmu nezmění, až na otce, kterého na závěr samozřejmě čeká prozření. Jak jinak.
Režisér Sean McNamara (podobnost jména s hlavní postavou seriálu Plastická chirurgie s.r.o. je čistě náhodná) je sice rutinér, ale místy probleskne scéna, ve které dokáže, že něco umí. Například sestřih scén potom, co dojde k nehodě, ve které zemře Paul, je - nebojím se použít to slovo - v rámci tohoto žánru naprosto brilantní. Pomalé zatmívačky, depresivní hudba, záběry na tiché rodinné večeře. Člověka to úplně vytrhne z děje a chvilku jsem si dokonce říkala, jestli sem ta scéna nevpadla z úplně jiného filmu. Nebo příjezd do Los Angeles - žádné záběry na nápis Hollywood, žádné prosvícené ulice. Bezdomovci, šlapky, špína. Tím ale výčet povedených scén končí. McNamara velmi záhy svůj režisérský um naprosto zabije úděsně trapnou videoklipovou scénou, ve které Terri přichází na dvůr hudební školy, kde všichni žáci začnou na různé nástroje hrát zcela sehranou melodii. Pak skončí, zatleskají si a jde se dál. Režisér ale na druhou stranu dokáže tak přesně dávkovat klišé a sentiment, že si to jejich ohromné množství ve filmu uvědomíte až po odchodu.
Hilary Duff (Dvanáct do tuctu, Moderní popelka), která hraje hlavní postavu Terri, je postupem času čím dál tím méně nepříjemná a člověk si zvykne i na ten její neustále plakátový úsměv. Pro roli byla vybraná výtečně - vypadá skutečně jako mladá holka, sama vydala už několik hudebních alb, takže zpívat za ní nemusel někdo jiný. Trochu v křeči mi přišel David Keith (Daredevil, Za nepřátelskou linií), který se musel vypořádat s panovačným otcem Terri, zato Rebecca De Monray (Legendy Dogtownu) si svou roli umělecky zaměřené tetičky vyloženě užívala. Po příchodu do školy se Terri setkává s řadou učitelů a tady na nás čeká největší zklamání filmu - naprosto nevyužitá postava Johna Corbetta (Moje tlustá řecká svatba), který hraje pana učitele Torvalda. Poznáváme ho při představení učitelů, kde jsou všichni v kravatách a hrají kdovíjakou klasickou hudbu a mezi nimi sedí pan Torvald v kožených kalhotech, dlouhých vlasech a vousech a na závěr přihodí na basu rockovou hudební dojížďku zpečetěnou odhozením nástroje. Člověk si říká, že nás čeká skvělá postava podobná Jacku Blackovi ve Škole ro(c)ku, ale režisér Corbettovi dovolil pouze rockový vzhled (dle distribučních materiálů svoje vzezření prosadil herec sám). Kromě úvodní scény se od něj žádných skvělých excesů nedočkáme a jde tak o scenáristicky a režijně zcela zabitou postavu.
Film Nikdy to nevzdávej je prostě naprosto čistý průměr. Obsahuje jedno klišé za druhým, ale když se člověk naladí na správnou notu, dokáže se u něj i docela příjemně bavit. Písničky, které se tam zpívají, nejsou vyloženě nepříjemné, herci se snaží, člověk se párkrát zasměje (když přijde klavíristka na rande v šílených středověkých šatech, smála jsem se dokonce nahlas), a i když to celé končí zcela podle předpokladů, odcházíte s docela příjemným pocitem. A to nejsem dvanáctiletá holka, která by chtěla být v dospělosti zpěvačka.
Tak tohle je ode mě opravdu vše tak se mějte a prosím ten film zkoukněte díky paa.
zdroj:http://justined.blog.cz TA HOLKA CO TO PSALA JE FACT DOBRÁ!!!

Holky v balíku

26. června 2008 v 21:24 | paPája

Holky v balíku

Holky v balíku - Material Girls
Typ filmu:Komedie Drama Rodinný Rok výroby:2006Režie:Martha Coolidge Hrají:Hilary a Haylie Duff , Anjelica Huston, Maria Conchita Alonso, Lukas Haas, Marcus Coloma , Henry Cho , Brandon Beemer , Dennis Lee Kelly , Philip Casnoff , Larry Poindexter , Timothy Davis-Reed , Alejandro Rose-Garcia , Benji Madden , William Barillaro , Miguel A. Gaetan , Kim EstesPopis:Tanzie (Hilary Duff) a Ava (Haylie Duff) Marchatt jsou mladé,krásné a bohaté dědičky kosmetické firmy Marchatta.Jejich život připomíná pohádku,ovšem až do té chvíle co zemře jejich otec.Multimilónová firma Marchatta je před krachem - a tak se Tanzie a Ava musejí postavit na vlastní nohy a začít žít jako obyčejné smrtelnice. Jedinná možnost jak zachránit firmu je,že ji prodají mstivé konkurenci.To se,ale sestrám nezamlouvá a tak se nevzdávají - vyrážejí pátrat po minulosti jejich podniku.A jak by mohl tento příběh skončit jinak než happyendem?
Zdroj:http://lakgirls.blog.cz

Pan Božský

26. června 2008 v 21:19 | paPája

Pan Božský

Původní název: ThePerfect Man
Hrají: Hilary Duff, Heather Locklear
Žánr: Komedie

Holly Hamilton je normální dospívající dívka, kterou už unavuje stěhovat se pokaždé, když její svobodná matka Jean prochází partnerskou krizí. Aby ji uchránila před další špatnou volbou, vymyslí si dokonalý plán s dokonalým mužem... imaginárním tajným ctitelem, který si s Jean něco začne a posílí její upadající sebeúctu. Ale když se tenhle vizuální vztah začne uskutečňovat, Holly se ocitá před úkolem stvořit nápadníkovu podobu. A tak si jako tvář, jež se skrývá za všemi dopisy a dárky, propůjčuje šarmantního a pohledného strýčka své kamarádky. Postupem času musí Holly podnikat stále zoufalejší kroky, aby svou lest nepokazila a uchránila maminčino nově nabité štěstí...Ale nepropásne tak Jean toho opravdového pana dokonalého, až se objeví? Hrají: Hilary Duff, Heather Locklear

Diskografie Hilary Duff

26. června 2008 v 20:56 | paPája

Diskografie Hilary Duff

Cd:
Artist Karaoke Series /Koupit/

DVD:
The Girl Can Rock /Koupit DVD/
Hilary Duff All Access Pass
Learning To Fly

Zde si můžete CD a DVD a Karaoke koupit na bontonland.cz a superstarshop.cz (DVD jsou ze stránek, které mi vyběhli na seznam.cz)

Jak ten čas utíká...

26. června 2008 v 20:37 | paPája
_____________________________________________________________________________
zdroj: justhilary.net

Bleskovka č.5

25. června 2008 v 15:55 | paPája
Jistě znáte High School Musical a jeho hlavní postavy.
za úkol máte napsat skutečná jména těchto 3 hvězd na obrázku:

Vyhlášení 4.bleskovky

25. června 2008 v 15:19 | paPája

Rozvrh hodin s Kelly Clarkson

21. června 2008 v 12:02 | paPája

Text písně Who´s that girl od Hilary Duff(český překlad)

8. června 2008 v 21:31 | paPája
Text písně Who´s that girl od Hilary Duff(český překlad)
Jsou místa kam bychom chtěli jít opůlnoci
Jsou tam tajemství, která by nikdo jiný neměl vědět
Tady je důvod, ale Já nevím proč?
Nevím proč? Nevím proč?
Myslela jsem,že mi všechno patří.
Refrén:
Kdo je ta holka?
Odkud je?
Ne,Ona nemůže být jediná
kterou chceš
Ukradla mi můj svět
To není skutečné,To není pravda
To je můj den,To je má noc
mimochodem,kdo je ta holka
co žije můj život
Oh,ne žije můj život
Zdá se jako by okolo mě bylo všechno stejné
Když se podívám znovu,všechno se změnilo
Nesnívám,Tak nevím proč?
Nevím proč? Nevím proč?
Je všude kde chci být já...
Kdo je ta holka?
Odkud je?
Ne,Ona nemůže být jediná
kterou chceš
Jsou místa kam bychom chtěli jít opůlnoci
Jsou tam tajemství, která by nikdo jiný neměl vědět
Tady je důvod, ale Já nevím proč?
Nevím proč? Nevím proč?
Myslela jsem,že mi všechno patří.
Refrén:
Kdo je ta holka?
Odkud je?
Ne,Ona nemůže být jediná
kterou chceš
Ukradla mi můj svět
To není skutečné,To není pravda
To je můj den,To je má noc
mimochodem,kdo je ta holka
co žije můj život
Oh,ne žije můj život
Zdá se jako by okolo mě bylo všechno stejné
Když se podívám znovu,všechno se změnilo
Nesnívám,Tak nevím proč?
Nevím proč? Nevím proč?
Je všude kde chci být já...
Kdo je ta holka?
Odkud je?
Ne,Ona nemůže být jediná
kterou chceš

Text písně Who´s that girl od Hilary Duff

8. června 2008 v 21:28 | paPája
Hilary Duff - Who's That Girl
There were places we would go at midnight
There were secrets that nobody else would knoww...
There's a reason but I don't know why
I know don't why, I don't know why
I thought they all belonged to me
[Chorus]
Who's that girl?
Where's she from?
No, she can't be the one
That you want
That has stolen my world
It's not real, it's not right
It's my day, it's my night
By the way, who's that girl
Living my life
Oh no, livin' my lifeee...
Seems like everything's the same around me (around me)
Then I look again and everything has changed
I'm not dreaming, so I don't know why
I don't know why, I don't know why
She's everywhere I wanna be
[Chorus]
Who's that girl?
Where's she from?
No, she can't be the one
That you want
That has stolen my world
It's not real, it's not right
It's my day, it's my night
By the way, who's that girl
Living my life
I'm the one who made you laugh
Who made you feel
And made you sad
I'm not sorry
For what we did, and who we were
I'm not sorry, I'm not her
[Chorus]
Who's that girl?
Where's she from?
No, she can't be the one
That you want
That has stolen my world
It's not real, it's not right
It's my day, it's my night
By the way, who's that girl
Living my life
Oh no, livin' my lifeee...