Listopad 2008

Stáhněte si Hil do Sims2

29. listopadu 2008 v 18:50 | Pája
Electronic Arts přišlo s dalším marketingovým lákadlem na aktuální datadisk Pets (Mazlíčci). Po předchozím lákání na skupinu Aly&Aj a následné zveřejnění kompletního soudtracku, dnes přichází tisková zpráva o přítomnosti Hillary Duff v Sims 2. Přesněji řečeno půjde o postavičku podobající se této americké zpěvačce, která bude dodatečně ke stažení na internetu (pro majitele datadisku). Vzhledem k tomu, že jde o propagaci Mazlíčků, tak zde pochopitelně nebude chybět její pes Lola. Dočkají se také majitelé konzolových verzí. Více informací v této tiskové zprávě nebo si stáhněte video.
Jistě si vzpomenete nedávného příslibu EA, že po vydání Mazlíčků uvolní ke stažení postavičku Hillary Duff. Tak se také stalo - prostřednictvím oficiálních stránek si nyní můžete stáhnout Hillary do hry i vy. Obrázky a zdroj na: thesims2.cz

modthesims2.com:Stáhněte si oblečení Hil do Sims2

29. listopadu 2008 v 18:42 | Pája

Preview
Download [8913]
by Milano
by:www.lianasims2.net

Verze Reach out

29. listopadu 2008 v 18:13 | Pája
Asi vás už ani nepřekvapuje kolik verzí Reach Out bylo vymyšleno :D máte je tu všechny pohromadě ;o)
Reach Out (Version 3: Different edit)
Size: 23, 9 mb
Time: 3, 37 min
Format: .mov
DownloadReach Out (Version 2: Tv edit, censored)
Size: 50 mb
Time: 3, 36 min
Format: .avi
DownloadReach Out (Version 1: Original)
Size: 50 mb
Time: 3, 30 min
Format: .avi
Download

zdrojík:hilaryeduff.blog.cz

Hilary to ale umí...

28. listopadu 2008 v 22:32 | Pája
♥↓Wow! Hilary to ale umí na svém koncertě pořádně rozjet!!!↓♥

Zac Efron s koalou

28. listopadu 2008 v 22:25 | Pája
↓Nejen Hilary Duff, ale i další celebrity se fotí s tim nejsladšim zvířátkem na planetě...↓

Animace

28. listopadu 2008 v 14:35 | Pája
by:angel-fiend.blog.cz

Hilary a Joel

28. listopadu 2008 v 14:21 | Pája
Zvetšiť obrázok duff-joelmadden.jpg

Tak tyhle fotky už jsou dávno minulostí, ale tyto nádherné fotky představují tu krásnou dobu, kdy Hilary Duff chodila se zpěvákem z hudební skupiny Good Charlotte a to Joelem Madennem. Na více fotek se můžete podívat: http://hilary-duff.webovastranka.sk/image/764/6921_duff-joelmadden.jpg a další...

Boží Photos16

28. listopadu 2008 v 14:16 | Pája

animky z hilary-duff.webovastranka.sk

28. listopadu 2008 v 14:09 | Pája

Hilary Duff fan

Avatary 2.7

28. listopadu 2008 v 13:48 | Pája


♥↑by:hilaryeduff.blog.cz↑♥

starší fotky...

28. listopadu 2008 v 13:33 | Pája
by:hilaryduff.blog.cz

07/8/2008 - starší fotky při nákupech s Mikem.

Hilary

28. listopadu 2008 v 13:31 | Pája
↓♥by:hilaryduff.blog.cz♥↓

Candids 14/10/08

28. listopadu 2008 v 13:31 | Pája
V úterý 14.října 2008 byla Hilary viděna v Hollywoodu. Moc jí to tu slušelo! Prostě sluníčko!


by:hilaryduff.blog.cz

Finale of Project Runway

28. listopadu 2008 v 13:29 | Pája
Sestry Hilary a Haylie Duff se 15.října 2008 objevily na akci zvané: Martel Cognac Fifth Season Finale of Project Runway. Holkám to moc slušelo!


Update Actions:

11.října 2008 - Hilary i její sestra Haylie se objevily akci St. Jude's 5th Annual Runway For Life Benefit. Hilary tady vypadala opravdu božsky! Měla úžasné šaty i účes a strašně jí to tam slušelo, tedy podle mě.10.října 2008 - Hil byla na akci s názvem 4th Annual GLSEN Respect Awards. Měla krásné šaty.


vše by:hilaryduff.blog.cz

In a rain

28. listopadu 2008 v 9:40 | Pája
Hilary Duff
Hilary Duff
Hilary Duff

Boží photos15

28. listopadu 2008 v 9:39 | Pája
Hilary Duff

Boží photos14¨

28. listopadu 2008 v 9:37 | Pája
Hilary Duff

Robert Pattinson-JH

28. listopadu 2008 v 9:32 | Pája

Hilary ohromil Robert Pattinson


Už nějakou dobu jsem unešena ságou Twilight,takže neustále vyhledávám novinky. Dnes jsem objevila jeden nový článek o Hilary,která se vyjádřila k filmu Stmívání ( Twilight ) - lépe řečeno k hlavnímu hrdinovy. Hilary Duff veřejně přiznala,že je poblázněná hlavním hrdinou filmu "Stmívání" Robertem Pattisonem. Dokonce řekla tisku,že si dělá legraci ze svého přítele Mika Comrie a varuje ho před konkurencí v podobě britského šviháka. "Řekla jsem mému příteli,že se mi 'Edward Cullen' zalíbil.Je šikovný" - řekla Hilary.Není ale známo jak Mike odpověděl. Musím říct,že s Hilary naprosto souhlasím.Robert je ve filmu naprosto dokonalý.

Dieta Magazine


Mám tu pro vás asi rok starý článek z časopisu Dieta. I přes své mládí toho stíhá skutečně hodně - zpívá, hraje, maluje a dokonce navrhuje vlastní kolekce módního oblečení. Přesto nezapomíná ani na sebe, protože dobře ví, že štíhlá postava a bezchybná pleť nejsou úplnou samozřejmostí. Nebylo tomu ale tak vždy.

ZRÁDNÉ DEZERTY
Asi před rokem došla k zlomovému rozhodnutí změnit svůj až do té doby ne příliš ideální životní styl. Přemluvila sestru, aby do toho šly společně a vzájemně se podporovaly. "Dnes nemůžu věřit tomu, jak špatně jsem se stravovala a co všechno jsem jedla. Mojí největší slabostí byla sýrová pizza, hranolky a smetanové dezerty. Zelenina a ovoce se na mém talíři objevovaly jen velmi zřídka." Všechny nezdravé "dobroty" úplně vyškrtla ze svého jídelníčku a po několika měsících zjistila, že už jí ani nechybějí.

CHLEBA SE NEVZDÁVÁ
Hilary tvrdí, že jídlo by mělo být zábavou a potěšením. Kdysi vyzkoušela dodržovat Atkinsovu dietu, a přestože miluje maso, už po třech dnech řekla "Dost!" Cítila se velmi unavená a bez energie. "Myslím, že mnohem důležitější, než co jíte, je množství a vyváženost. Když sním v restauraci chleba, který přinesou na stůl, nedám si už těstoviny nebo brambory, ale spíše zeleninový salát. Nebo si odepřu chléb, ale povolím si dezert jako poslední chod. Stoprocentně věřím, že platí: Jez do polosyta, pij do polopita," dodává.

PLASTIKA? KLIDNĚ
Mladá herečka se netají tím, že by se v budoucnu klidně podrobila plastické operaci. Zatím to však neplánuje a spoléhá se na méně drastické metody. Pravidelně si dopřává kosmetickou masáž a nedá dopustit na detoxikační účinky sauny. V sauně používá jemnou lufovou houbu a peeling (Zeštíhlující peeling Lipophénol Végétal, Yves Rocher, 360 Kč), který odstraní odumřelou pokožku. Nakonec se natře vysoce hydratačním mlékem, aby dodala pleti znovu vláčnost a pružnost.

BEZCHYBNÉ TĚLO
Pilates cvičí třikrát týdně s trenérem v soukromém studiu. Jakmile o něm ale řekla kamarádkám, které viděly, jak se Hilary krásně vytvarovala postava, má problém domluvit si lekci - trenér má diář nabitý na měsíc dopředu. "Moje tělo se změnilo během tří týdnů. Nikdy jsem nebyla drobná, křehká dívka, naopak vždy jsem byla o něco svalnatější a statnější než ostatní. Cvičení pilates mou postavu zjemnilo a dodalo jí ženské tvary," říká. Chodí také se sestrou a přáteli do posilovny a věnuje se především cardiu.

MINI KOLEKCE
Přestože by jí mohlo mnoho žen postavu závidět, říká, že jen málokdy se cítí sebevědomě a sexy. Nikdy se neobléká výstředně, jako ostatní celebrity, aby na sebe upoutala pozornost. "Nejlépe se cítím v džínách a obyčejném tričku a když se oblékám do společnosti, často zvolím klasické černé šaty jen s minimálními doplňky." Nedávno uvedla na módní trh novou kolekci dívčího oblečení pro holčičky od 7 do 14 let. "Všechny modely navrhuji tak, aby se v nich malé slečny cítily dobře a líbily se samy sobě. Kolekce vychází z mého vlastního stylu a jsem přesvědčená, že kdybych byla o pár let mladší, určitě bych chtěla mít pár kousků ve skříni," říká Hilary.

zdroj:justhilary.net

500 návštěvník

28. listopadu 2008 v 8:54 | Pája
Lidi, právě jsem chtěla oslavit 500 návštěvníka, ale zachvíli už rovnou můžu psát 550!

Boží Photos13

22. listopadu 2008 v 14:31 | Pája
Hilary Duff

Hilary s cowboyským kloboukem

22. listopadu 2008 v 14:26 | Pája
Hilary Duff

Další domácí fotka :o)

22. listopadu 2008 v 14:25 | Pája
Hilary Duff

Že by na rande? :o)

Boží Photos12

22. listopadu 2008 v 14:24 | Pája
Hilary Duff

Boží Photos11

22. listopadu 2008 v 14:23 | Pája
Hilary Duff

Hilary šla nakoupit?


Domácí fotka :o)

22. listopadu 2008 v 14:17 | Pája
Hilary Duff

Boží Photos10

22. listopadu 2008 v 14:13 | Pája
Takováhle fotka Hilary v Duff v plavkách se opravdu jen tak nevidí!!! Našla jsem ji na osobnosti.cz
ps. pokud si ji budete kopírovat, nezapomeňte na zroj: kellyduff.blog.cz→osobnosti.cz
Hilary Duff

O čem je film War.Inc

22. listopadu 2008 v 13:56 | Pája

War, inc.

Originální název: War, inc.
Žánr: Akční, Komedie, Thriller
Rok výroby: 2008
Režie: Joshua Seftel
Popis filmu:
Kde je válka, tam většinou najdete Američany nebo alespoň někoho, kdo by místo nich v pozadí tahal za nitky. Příběh Branda Hausera (John Cusack) je toho exemplárním příkladem. Do země, která je rozervaná občanskou válkou, přijede "odstranit" veškerou konkurenci olejářské společnosti, jejíž hlavou je náhodou bývalý víceprezident Spojených států a jejíž moc se právě rozšířila natolik, že zemi prakticky velí.

Postupem času se ale v Brandově cestě za úspěchem objeví problémy, oba "převlečené" za něžné pohlaví. Putuje sem totiž v utajení jakožto garde slavné arabské teen-zpěvačky Yonicy (Hilary Duff). Tahle horkokrevná dračice se nebojí experimentovat ani se staršími muži - jenže Hauser na mláďata moc není. Mnohem víc mu voní značně vyspělejší Marisa Tomei, která brzy promění city chladnokrevného zabijáka ve skutečnou lásku.

Ta ale jaksi nekoresponduje s primárním cílem... Všechno tohle smíchat a ještě přidat esenci černého humoru, trochu napětí a politické nekorektnosti se pokusí Joshua Seftel, který se ve svém životopise může chlubit hromadou televizních projektů, jimž bylo předurčeno zapomnění dřív, než vylezly ze střižny. Nebude to mít lehké, chlapec.

Mnoho potenciálních diváků si totiž bude War, Inc. asociovat s na první pohled podobným Lord of War. Což už samo o sobě posouvá laťku do výšky, kam by Seftel se svými zkušenostmi nemusel vyskočit.

samozřejmě by: osobnosti.cz i s tim obrázkem

Stay Cool-fotky 0.2

22. listopadu 2008 v 13:48 | Pája
Hilary Duff hraje ve filmu Stay Cool vysokoškolačku a součástí natáčení byla i scéna, kde Hil promuje. Na svém blogu se o tom Hil již zmínila, protože z této scény byla nadšenná. Byla tak hodná, že se nechala při natáčení zdokumentovat a tyto fotky zveřejnila na svém blogu. Vskutku mooc díky Hilary, lepší news o tomto filmu jsme si nemohli ani přát. Najdete zde fotky v krásných promovacích šatech, fotku židle s Hilaryiným jménem a spoustu dalších zajímavých fotek. Check it Out!!


mnohem více na stránce, kde jsem tohle vzala: hilarydufflove.blog.cz

O čem je film Safety Glass

22. listopadu 2008 v 13:42 | Pája
Hilary Duff vyfoukla roli Lucy ve filmu Safety Glass Mandy Moore, proč si pro roli producenti vybrali právě Hil, kde vznikl zlom v její herecké kariéře, díky čemu začala dostávat příležitosti a serióznější role ?! O Hilary Duff se nyní začíná doslova strhávat boj mezi producenty, kteří si vybírají herce pro své role. Čím to je? Hilary byla dlouhou dobu považována za ne moc dobrou herečku a podle slov kritiků se nehodila pro seriózní role. Bylo to dáno hlavně tím, že její kariéra odstartovala na teenagerských rolích a díky nim se stala známou po celém světě. Ale kvůli tomu ji přeci nemohou odepsat, každý slavný nějak začínal a Hil přeci nemohla za to, že ji chodily nabídky jen do takových filmů, no a kdyby měla ve svých 15 hrát dospělou, no nevím nevím, jak by to dopadlo. Myslím, že teď je ten správný čas, kdy Hil může ukázat co v ní doopravdy je. K tomu, že přicházejí zajímavější a serióznější nabídky určitě přispělo to, že je dospělejší, ale také si konečně někdo všimnul, že ta holka má talent, pevnou vůli, chce na sobě pracovat a zlepšovat se!! No a možná také to, že dobré herečky jsou ač to může znít divně nedostatkovým zbožím, proč? Ne, že by nebylo ve světě filmu dost dobrých a talentovaných hereček, je jich spousta, ale řada z nich svůj talent zahodila a dala se na jinou cestu, ne vždy tu správnou. V dobách kdy Hilary začínala s ní taktéž začínala třeba Lindsay Lohan (nic proti Lin vždy jsem ji měla ráda, ale v mnoha ohledech mne zklamala ), velmi krásné a talentované děvče, ale kde je teď ta Lindsay Lohan, kterou jsme všichni jako malí milovali?!...na odvykacím léčení s alkoholem. To jistě není ta cestou, kterou si před lety vysnila, a tak se po herecké stránce spíše trápí . Důkazem toho je, že byla nominována v anketě Zlatá Malina(opak cen předávání Oscarů) na Nejhorší herečku uplynulého roku, tohle není místo, kde má být... její místo by mělo být úplně jinde, nejlépe na nominačním listě pro Oscary, ale díky svému nezodpovědnému chování a řadě dalších okolností se dostala na pomyslné dno své kariéry. A to je jen jedna hvězda z hereckého nebe, která takhle "skončila", nechci psát skončila, bez uvozovek, protože ještě pořád doufám, že se z toho Lin dostane, držme jí palce. Nyní je ve filmu zájem o talenty, kteří vedou spíše poklidný život a práce si cení jako Hilary. V minulém roce se to jen potvrdilo a přišlo jí mnoho nabídek, které se většinou neodmítají, a tak je vzala, stejně jako nabídku k natáčení filmu Safety Glass. Zde si Hilary Duff zahraje hlavní roli Lucy a i když jste si možná mysleli, že tato role byla napsána právě pro Hil, zpočátku tomu tak nebylo. Lucy si měla zahrát Mandy Moore, která shodou okolností rozjela svou kariéru ve stejných letech jako Hilary, ale tehdy byla Mandy objevena jako modelka a ne jako herečka.Tyto herečky se měly možnost osobně poznat při focení pro jeden magazín, kde byly společně se sestrami Olsenovými i Lindsay Lohan vyfoceny jako naděje Hollywoodu. Z těchto hvězd se na výsluní důstojně udržely právě Hilary a Mandy, proto si mezi sebou pomyslně přetahují role, ale opravdu jen pomyslně, jsou to totiž kamarádky, a tak si úspěch vzájemně přejí. Mandy z tohoto "souboje" :) vyšla s prohrou, protože měla nabitý program a další film by nezvládla. A tak Hil Mandy roli vyfoukla, nj, ale tak už to ve světě showbussinesu chodí. Já osobně jsem ráda, že Hil tuto roli dostala a jsem zvědavá jak se s ní popere, snad nebudou producenti litovat, že si vybrali místo Mandy Hilary. Věřím, že ne!! Mandy se určitě uplatní v jiném filmu.

by: love-hilary.blog.cz

O čem je film Greta

22. listopadu 2008 v 13:27 | Pája
Hilary bude hrát servírku, která se zamiluje do ambiciózního kuchaře (Ross) v restauraci kde oba pracují. Ale jejich letní románek se oživí, když ona přestane mít zájem o svoje prarodiče (Burstyn, Murphy), kteří uchystají na jejího přítele přichystají velmi vychytralou past.Komické drama se právě natáčí v New Jersey.
zdroj:hankys.blog.cz

Barbie v Hollywoodu

22. listopadu 2008 v 13:16 | Pája
8.9.2008 13:00 | Kacicek:-* | Hilary´s story
Pro nekoho toto nebude zadna novinka, nekdo si to jen pripomene a nekdo o tom neslysel vubec!! Jasne je ze kazdy fanousek Hilary vi ,ze H. Duff, propujcila svoji podobu i tvar panence Barbie, nejprve chtela aby si Joel udelal take kena,ale nakonec panenka Barbie -prezdivana Hilary :D zustala sama, to uz vime,ale teto manii podlehlo i nekolik dalsich celebrit, pozadu nezustala ani Hilary starsi sestra Haylie, svuj look propujcila spolecnosti Barbie i Shakira, nebo treba Pamela Anderson z pobrezni hlidky!! Mladicky Miley Cyrus, neboli Hannah Montana si nechala take vytvorit Barbie panenku,aby sla ve stopach svych Holywoodskych predku:D ale aby toho nebylo malo slavna tenistka sveta Venus Williams trumfla vsechny bile barbiny a se spolesnosti Barbie vytvorili panenku s tmavou pleti:) Na obrazku vlevo mate podobu skutecnou, a plastickou:D ...nektere se k sobe hodi,nektere tedy vubec:) No,ale od toho uz jste tady vy,aby jste si udelaly vlastni obrazek a aby jste mi verili ,ze enkecam mam tady pro vas jednu fotecku Hilary, s detmi a napisem BARBIE, moc ji to tam slusi, skoda ze uz mi neni pet :D ..Hned bych si takovou panenku koupila:D ztak treba ji koupim svym detem k Vanocum:D:D:D:D:D casem,:D , jen aby ji jeste vyrabely:D

by:hilarka-duff.blog.cz

obrázky na design (my)

21. listopadu 2008 v 20:27 | Pája
(nemusí být všechny)

desing for me

21. listopadu 2008 v 20:16 | Pája
Asi jste si všimly, že mám zase nový design, ale ten je dočasný a vůbec se mii nelíbí. Proto si nechám udělat design na zakázku na jednom dobrym blogu.

Boží Photos9

21. listopadu 2008 v 14:49 | Pája

Můj Rozvrh Hilary Duff

21. listopadu 2008 v 14:46 | Pája

osobnosti.cz

21. listopadu 2008 v 9:37 | Pája
Hilary opět vládne!
Hilary Duff opět obsadila první místo v žebříčku nejvyhledávanějších celebrit na servru osobnosti.cz!Celý žebříček tady:

Hilary Duff - 2009442
Miley Cyrus - 1721063
Ashley Tisdale - 1562244
Kateřina Janečková - 1485325
Avril Lavigne - 1430266
Vanessa Anne Hudgens - 1425607
Zac Efron - 942188
Agáta Hanychová - 938109
Taťána Kuchařová - 9305010
Alexis Bledel - 84958
tohle je z justhilary.net

Charita

21. listopadu 2008 v 9:36 | Pája
Hilary se opět zúčastnila charitativní akce.Tentokrát na podporu nemocných rakovinou.Tvůrcem shootu je Lance Armstrong a reklamním partnerem Nike. by justhilary.net

byla moc sexy, její klip zakázali

21. listopadu 2008 v 9:35 | Pája
byla moc sexy, její klip zakázali
Na stránkách bleskove.cz se objevil článek vztahující se k videoklipu Reach Out:

Los Angeles - Popová hvězdička Hilary Duff se ve svém nejnovějším klipu Reach Out rozhodla pořádně odvázat a předvést svým fanouškům celou řadu sexuálně sugestivních scén. Její rozlet ale podle serveru FemaleFirst.co.uk zastavilo cenzurní opatření.

Jednadvacetiletá Američanka, která během své krátké hudební kariéry stihla vydat tři studiová alba a také posbírat několik méně významných ocenění, se v novém videoklipu rozhodla spoléhat na image sexy rebelky. Nespoutaná blondýnka, která je zároveň i nepříliš výraznou filmovou herečkou, na sebe navlékla princeznovské šaty, ale i dráždivé oblečky a za zvuků smyslné hudby to rozjela v poněkud dekadentním videoklipu. Jedna z nejžádanějších žen světa podle časopisu FHM ale svým dráždivým výkonem nepotěšila představitele amerických televizních stanic. Tradičně konzervativní Američané by ještě tolerovali zpěvačku submisivně klečící u nohou polonahého muže nebo scény zobrazující ji vyzývavě spoutanou a s páskou přes oči. Jakmile ale začala v závěru písně smyslně ocumlávat palec herci, který v klipu také účinkoval, cenzoři se rozhodli její počínání zarazit. Podívejte se na videoklip Hilary Duff bez cenzury

Mladá rebelka tak byla přinucena inkriminované záběry z videoklipu odstranit a nahradit je poněkud mírnějšími. V umravněném videoklipu tedy raději dovádí s tyčí. Atraktivní blondýnka ale světu pravidelně ukazuje také svou andělskou tvář. Již několik let využívá svůj status celebrity na dobré účely a angažuje se v charitativní činnosti. Svou přízeň projevila obětem přírodních katastrof, zvířatům v nouzi, ale také chudým dětem. Nejnověji se propůjčila kampani Think Before You Speak, která se snažila odradit mladé od používání homofobních frází. Podívejte se na cenzurovaný klip k písni Reach Out

Hvězdička si ale také vysloužila ostrou kritiku, když se společně se svým psím miláčkem Lolou objevila v oblíbené hře The Sims 2: Pets, která vyšla před dvěma lety. Ochránci zvířat ji tehdy přirovnávali k celebritám typu Paris Hilton, které psíky chápou spíše jako módní doplňky než jako živé tvory. Hilary ale obecně ráda dovoluje lidem, aby si s ní hráli. V roce 2006 se totiž připojila k herečce Reese Withersppon a zpěvačce Beyoncé, když i ona byla poctěna panenkou Barbie, která nesla její rysy. Se superštíhlou panenkou už ale tehdy měla blonďatá zpěvačka bohaté zkušenosti. Hilary se totiž prezentuje i jako módní návrhářka a vzory malých holčiček již několikrát oblékla do svých výtvorů. Mladá hvězdička se ale spíše soustředí na svou vlastní módní značku Stuff by Hilary Duff, která se během let značně rozrostla a kromě oblečení teď Hilary nabízí také parfémy, nábytek a šperky zaměřené na mladé.


je mi to opravdu líto :(
zdrojík :justhilary.net


Avatary 2.4 (moje!)

16. listopadu 2008 v 18:02 | Pája
zase moje avatary, nějak mě to baví (z fotoshootů).

NEW Design

16. listopadu 2008 v 16:41 | Pája
↑Tenhle týden jsem pracovala na novém záhlaví, na výsledek se m ůžete poodívat nahoru XD↑

Boží Photos7

14. listopadu 2008 v 15:43 | Pája

z googlu!↑

Hilary Duff2

14. listopadu 2008 v 9:39 | Pája
Obrázek na plochu v rozlišení 1280 x 1024 - Hilary Duff

Obrázek na plochu v rozlišení 1280 x 1024 - Herečka Hilary Duff

Obrázek na plochu v rozlišení 1280 x 1024 - Krásná Hilary Duff

sorry, newim, z jaký stránky

Hilary Duff tapeta na plochu foto 1 Hilary Duff tapeta na plochu foto 2 Hilary Duff tapeta na plochu foto 3 Hilary Duff tapeta na plochu foto 4 Hilary Duff tapeta na plochu foto 5 Hilary Duff tapeta na plochu foto 6 Hilary Duff tapeta na plochu foto 7 Hilary Duff tapeta na plochu foto 8 Hilary Duff tapeta na plochu foto 9 Hilary Duff tapeta na plochu foto 10 Hilary Duff tapeta na plochu foto 11 Hilary Duff tapeta na plochu foto 12 Hilary Duff tapeta na plochu foto 13 Hilary Duff tapeta na plochu foto 14 Hilary Duff tapeta na plochu foto 15 Hilary Duff tapeta na plochu foto 16 Hilary Duff tapeta na plochu foto 17 Hilary Duff tapeta na plochu foto 18 Hilary Duff tapeta na plochu foto 19 Hilary Duff tapeta na plochu foto 20 Hilary Duff
Hilary Duff
Hilary Duff


Avatary 2.7

14. listopadu 2008 v 9:27 | Pája

Avatary 2.6

14. listopadu 2008 v 9:24 | Pája
fromík:hilarystranky.estranky.cz

Avatary 2.5

14. listopadu 2008 v 9:22 | Pája
z:misicka.mujblog.centrum.cz

Avatary 2.4

14. listopadu 2008 v 9:20 | Pája
from: deathmoon.blog.cz