Březen 2009

Law & Order ( Zákon & Pořádek )

30. března 2009 v 14:46 | paPája
Před pár dny skočilo natáčení seriálu Law & Order ( Zákon & Pořádek ). Hilary asi nakupování moc chybělo, a tak si to musela hned po natáčení vynahradit. Paparazzi ji zasihli když dneska lítala po obchodech v New Yorku (29/3/09).


další greta postery

30. března 2009 v 14:45 | paPája
Mám tu pro vás další dva nádherné postery k filmu Greta! Tentokrát jsou graficky na té nejlepší úrovni a vypadají opravdu úžasně!!


next on the set

30. března 2009 v 14:44 | paPája
Natáčení epizody pro seriál Law & Order ( Zákon & Pořádek ) je v plném proudu a my tu pro vás máme další hromadu čerstvých fotek.25/3/2009 se Hil vyfotila s další malou hereckou kolegyňkou.Obrázky jsou opět naprosto úžasné!


On the set

24. března 2009 v 16:33 | paPája

A máme tu další várku nových candids z natáčení seriálu Law & Order ( Zákon & Pořádek ). Paparazii zastihli Hilary zrovna když byla na odchodu (24/3/09). Abych pravdu řekla, víc se mi líbí v tom oblečení které má na natáčení než to ve kterém tam přišla. Co myslíte vy?


Hilary je ještě pořád na natáčení seriálu Law & Order ( Zákon & Pořádek ). Včera ji paparazzi vyfotili na natáčení a dokonce na ně i s úsměvem zamávala (24/3/09).Objevily se dálší fotky Hilary a "její" dcerušky z natáčerní seriálu Law & Order ( Zákon & Pořádek ) z 23/3/2009 v HQ ! Epizoda nese název "Selfish" a Hilary se nám představí jako nezodpovědná mladá matka Ashlee Walker.


Před pár dny jsem Vás upozorňovala, že se Hilary ukáže v televizním seriálu Law & Order ( Zákon & Pořádek ) a dneska už to pro Vás mám první fotky z natáčení. Hilary to opravdu moc sluší (23/3/09). (by justhilary.net)


candidsík

24. března 2009 v 16:30 | paPája
Hilary byla spatřena při cestě domů v Toluca Lake - 21/4/2009


Fotky z Ghost Whisperer

23. března 2009 v 15:25 | paPája
Konečně!! Na internetu se objevily fotky z Ghost Whisperer ve kterém se Hilary objevila.


greta:písnička z traileru

23. března 2009 v 15:15 | paPája
Tato novinka se netýká přímo Hilary,ale jelikož se neobjevila žádná jiná,tak jsem se rozhodla ji uveřejnit. Na internetu je hodně dotazů ohledně písničky hrající v traileru na film Greta. Také se mi zalíbila,takže jsem se pokusila najít ji a vyšlo to.Píseň zpívá skupina Starsailor a nese název Tie Up My Hands.Musím říct,že je neuvěřitelně dlouhá - necelých 6 minut.Nám známý úsek z traileru najdete,až kolem čtvrté minuty.Pokud by jste měl někdo zájem ráda vám ji pošlu i s oficiální hudbou,která také v traileru zazněla.


Chystá Hilary další projekt?

23. března 2009 v 15:01 | paPája


Když byla 19/2/2009 Hilary vyfocena,jak míří z pracovní schůzky - držela v rukou skripta se zajímavou informací. Díky HQ fotkám bylo zjištěno, že si Hil pravděpodobně zahostuje v seriálu Law & Order ( Zákon & Pořádek ).

Hil se sestřenicí

23. března 2009 v 14:57 | paPája
Hilary a její sestřenice se 19/3/2009 vydaly do restaurace v Toluca Lake.


včerejší candids

20. března 2009 v 18:19 | paPája
Paparazzi včera zastihli Hilary když šla na nějaký casting. Hilary si teplo c Californii užívá, a tak hned nasadila krátké kraťasy (19/3/09).candids (už zas)

20. března 2009 v 14:30 | paPája
Hilary měla včera na pilno. Paparazzi ji vyfotili když opouštěla Eye Glass Boutique a pak když si zašla na kafe do Caioti Pizza Cafe (18/3/09).tady candids

20. března 2009 v 14:22 | paPája
Anoo! Hilary stále žije a zase na sobě tvrdě pracuje :D Včera ji paparazzi zastilhli zrovna když odcházela ze cvičení pilates (17/3/09).


War, Inc. Stills

18. března 2009 v 14:58 | paPája
Ahojky lidišky. Po delší době se hlásím zase pro změnu já (jak jinak) :D Na internetu se objevily nové fotky z filmu War, Inc.. Fotek je opravdu hodně a jsou skvělé. Tak jukněte


Hil pařila v Hollywoodu!

15. března 2009 v 20:48 | (pa)Pája
Ahoj fanoušci! Hilary byla 13/3/2009 spatřena s pár přáteli v nočním klubu v Hollywoodu. Objevily se bohůžel jen dvě fotky, ae i tak je patrné, že měla docela napito XD Dále se objevila jedna fotka z připravovaného filmu Stay Cool. (s)mějte se kráásně, papa :)


Benji Madden flirtuje s Katy Pery!

14. března 2009 v 11:05 | (pa)Pája
Zpěvačka Katy Pery přistižena s Benjaminem Maddenem! Paris je v šoku! Pořád doufá, že se k ní expřítel vrátí..


V klubu Lavo hotelu Palazzo v Las Vegas pařili Katy a Benji až do rána! Benji se zašel podívat na její koncert do hotelu Hrad Rock. A tam se oba domluvili, že se po vystoupení setkají v klubu Lavo a pudou si zapařit. Chovali se k sobě prý tak intimě.., ale před veřejností se to snažili tajit! Když se o muchlování dozvěděla Paris, málem pukla vzteky. Hořké sousto pro ní je, že Benji randí zrovna s Katy. Tu totiž k smrti nesnáší! Před několika dny se ji na udílení cen Grammy pokoušela přemluvit k nazpívání společného duetu, ale Katy Paris totálně ignorovala a radši zdrhla. ,,Je to pro Paris těžké. Ještě nedávno chtěl každý pařit s Paris a teď je královnou všech party Katy" řekl insider. pls, tenhle článek jsem zase okopčila z inTouch, tak vy taky kopírujte se zdrojem.

Joel Madden a Nicole Richie - další přírůstek!!!

14. března 2009 v 10:35 | (pa)Pája
Kdo by to byl řekl. Expřítel Joel Madden naší (teda spíš mojí) milované herečky a zpěvačky Hilary Duff se po rozchodu s Hilary a následnému chození s Nicole Richie tak zalíbilo, že se rozhodl založit si rodinu. To se mu povedlo. Harlow (1) přišla na svět a tím se mezi Joelem a Nicole ještě zpevnil vztah. A teď to prasklo! Tenhle rocker na svém blogu zveřejnil zprávu, že Nikole je znovu v tom! Napsal: What´s better than winning an Oscar? I am so happy to tell everyone that Harlow is going to be a big sister! God has truly blessed family. Hope your all feeling as good as i am right now..
A napsal něco v tomhle smyslu : Co je lepší než Oscar? Byl jsem velice šťastný,takže - s nekonečnou radostí vám chci oznámit, že Harlow bude brzi velkou sestrou! Bůh naší rodině opravdu požehnal!.. No a návrhářka a herečka Niki je z té zprávy tak vedle, že do časopisu inTouch se svěřila: ,,A třeba bude zanedlouho i svadba.."

pls, psala jsem to ručně ze 4. čísla z inTouch, tak pls kopírujte se zdrojem - dik paPája

Životopis Good Charlotte

14. března 2009 v 10:11 | (pa)Pája

Dvojčata Benji a Joel (oba narozeni 11.3. 1979) vyrůstali v nefunkční rodině. Jejich rodiče se nakonec rozvedli. Oba byli rádi, že měli aspon jeden druhého a když se všechno začalo hroutit, dali se na hudbu. Benji se začal v šestnácti letech učit na kytaru a Joela to lákalo k vokálům. Po škole chodili vždycky domů a hráli několik hodin denně. Později se k nim připojili Paul (baskytara) a Aron (bicí) a tak vznikla skupina, která si začala říkat Good Charlotte. Název je odvozen od postavy z dětské knížky o malém děvčátku Charlotte. První angažmá dostali v sousedově suterénu pro dvacet lidí. Brzy nahráli svoje první demo a začali ho posílat nahrávacím společnostem. Když Benji a Joel odmaturovali, mamka jim zato dala letenky do Kalifornie. Opustili domov, odstěhovali se do Annapolisu, kde dělali snad všechny druhy "špinavých" prací. Často neměli skoro vůbec žádné peníze a několik dní zůstávali o hladu. Když se přidal Billy jako druhý kytarista, byla skupina Good Charlotte kompletní. Vyhráli městskou soutěž a jejich song Can't Go On byl zařazen do žebříčku místních talentů. Přilákal je zájem manažera a v Americe velmi populární kapela Lit jim navrhla, aby jim dělali předskokany na vyprodaném koncertě na Východním pobřeží. Když vystupovali společně s Lit, všechny nahrávací společnosti je odmítali. Smlouvu nakonec podepsali v květnu 2000 a v listopadu jim vyšla jejich první deska. by:thebestpunkrockstar.blog.cz

New design

13. března 2009 v 18:04 | (pa)Pája
Mno, takže zas po dlohé době sem se rozhodla změnit vzhled téhle stránky. I když navazování záhlavka na pozadí nesnášim, tentokrát jsem to tak udělala. A i když je celkem chudej, mě se líbí. Takže napište do komentíků, jak se mi poved - papiq

Hilary má obdivovatele - Jonas Brothers!

12. března 2009 v 18:01 | (pa)Pája
Kevinu Jonasovi ze skupiny Jonas Brothers byl v časopise věnován článek, kde vyplnoval dotazník!! Měl také vyplnit jednu kolonku, kterou můžete vidět dole ↓↓↓:) Měl vyplnit ,která žena je podle něho opravdu krásná!! No a napsal koho jiného než Hilary Duff :) starší článek
by:hilarka-duff.blog.cz

njn zase ten candids

12. března 2009 v 17:39 | (pa)Pája
Mám pro vás nové candids! Hilary na hokejovém zápase v Ottawě podporovala svého přítele Mika. Mezi fanoušky se také objevila americká zpěvačka Carrie Underwood. Ta stejně jako Hil fandila svému příteli. ( 11/3/2009 )*candids*

12. března 2009 v 17:33 | (pa)Pája
Hilary se i nadále zdržuje s přítelem - hokejistou Mikem Comrie v Kanadě. Zdější pobyt si podle úsměvných fotografií opravdu užívají. Včera byla Hilary podpořit Mika na zápase a den předtím byli společně spatřeni na procházce po Ottawě.hmm-candids

10. března 2009 v 18:10 | (pa)Pája
Naše milovaná herečka a zpěvaška Hilary Duff byla (8/3/2009) viděna v Kanadě na nákupech s kamarádkou. Vypadala, že se dobře bavila. A my se také dobře bavíme,pže ten modýlek je vážně moc nádherný..


zas candids

10. března 2009 v 18:08 | (pa)Pája
Jak už víte, Hilary se (5/3/09) ukázala na akci jménem Blessings in a Backpack v Torontu (Kanada). Teď pro Vás máme nové candids právě z příjezdu Hilary na tuto akci. Další album candids jsou ze včerejška (6/3/09) kdy Hilary opouštěla charitativní večeři.
Charity Dinner

10. března 2009 v 18:07 | (pa)Pája
6/3/2009 se konala charitativní večeře o jejíž konání jsme vás nedávno informovali. Hilary opravdu zazářila! Celý večer "odmoderovala" a o své hosty se patřičně postarala. I malí fanoušci si přišli na své. Mno jakpak by ne XD


Hilary Duff - Nová filmová role!

10. března 2009 v 17:54 | (pa)Pája

Much Music

10. března 2009 v 17:52 | (pa)Pája
Naše peroxidka se v pátek 6/3/2009 zúčastnila show Much Music :)


Blessings in a Backpack2

10. března 2009 v 17:50 | (pa)Pája
Hilary podporovala "Blessings in a Backpack" na střední škole v Torontu - 5/3/2009.Lyrics S.O.S. česky

6. března 2009 v 14:49 | (pa)Pája
Jonas Brothers - S.O.S. - česky
Říkáš plánuju večeři
My dva a nikdo jiný
Tohle není pro tvoje praštěné kámošky
No, zvládl jsem to
S trapnými prázdnými rozhovory

Oh, tohle je s.o.s.
Nechci další dohady
To je vedlejší linie
Je to pravda
Dával jsem ti ze sebe všechno
Teď je moje srdce vedví
A nemůžu najít druhou půlku
Je to jako bych chodil po střepech (doslova rozbitých sklenicích)
Lepší věřit že vykrvácím
Je to volání že ho nikdy nedostanu

No, tady příběh končí
Rozhovor na IM (inteligentní sdělování)
No, zvládl jsem to
Textování
Omlouvám se za mlčenlivost

Oh, tohle je s.o.s.
Nechci další dohady
To je vedlejší linie
Je to pravda
Dával jsem ti ze sebe všechno
Teď je moje srdce vedví
A nemůžu najít druhou půlku
Je to jako bych chodil po střepech
Lepší věřit že vykrvácím
Je to volání že ho nikdy nedostanu

Když tě příště vidím
Dávám ti velkou pětku
Protože objetí jsou nad normál, pouze FYI

Oh, tohle je s.o.s.
Nechci další dohady
To je vedlejší linie
Je to pravda
Dával jsem ti ze sebe všechno
Teď je mé srdce vedví
(yeah)
Oh, tohle je s.o.s.
Nechci další dohady
To je vedlejší linie
Je to pravda
Dával jsem ti ze sebe všechno
Teď je moje srdce vedví
A nemůžu najít druhou půlku
Je to jako bych chodil po střepech
Lepší věřit že vykrvácím
Je to volání že ho nikdy nedostanu
Je to volání že ho nikdy nedostanu
Je to volání že ho nikdy nedostanu

by:

Lyrics S.O.S.

6. března 2009 v 14:45 | (pa)Pája
Jonas Brothers - S.O.S.
Told you I made dinner plans
You and me and no one else
That don't include your crazy friend
Well I'm done
With awkward situation's empty conversations

Oh This is an S.O.S.
Don't wanna second guess,
This is the bottom line
It's true
I gave my all for you,
now my heart's in two
And I can't find the other half
It's like I'm walking on broken glass,
better believe I bled
It's a call I'll never get

So this is where the story ends
A conversation on IM
Well I'm done
Texting,
Sorry for the miscommunication

Oh This is an S.O.S.
Don't wanna second guess,
This is the bottom line
It's true
I gave my all for you,
now my heart's in two
And I can't find the other half
It's like I'm walking on broken glass,
better believe I bled
It's a call I'll never get

Next time I see you
I'm giving you a high five
'cause hugs are over rated, just FYI

Oh This is an S.O.S.
Don't wanna second guess,
This is the bottom line
It's true
I gave my all for you,
now my heart's in two
(yeah)

Oh This is an S.O.S.
Don't wanna second guess,
This is the bottom line
It's true
I gave my all for you,
now my heart's in two
And I can't find the other half
It's like I'm walking on broken glass,
better believe I bled
It's a call I'll never get

by:roccckerka.blog.cz

njn candids

6. března 2009 v 14:27 | (pa)Pája
Náš drahý zombík se před třemi dny ráno potuloval po Los Angeleském letišti - 3/3/2009 :DBlessings in a Backpack

6. března 2009 v 14:24 | (pa)Pája
Mám tu pro vás další krásné fotky naší Hilary,které se vztahují k videu z minulého článku.V rámci charitativní akce "Blessings in a Backpack" navštívila včera - 4/3/2009 - děti z Fort Myers na Floridě.Ty její pomoc ocenili tím,že jí jako překvapení zazpívali sborově píseň "Come Clean".A tak Hil odjížděla celá dojatá.


Hilary Duff navštívila Fort Myers

6. března 2009 v 14:22 | (pa)Pája

další candids

6. března 2009 v 14:20 | (pa)Pája
Hilary se znova zúčastnila akce "Blessings in a Backpack" na Floridě. (3/3/2009)K propagaci "Blessings in a Backpack" se objevila možnost povečeřet s Hilary Duff.Akce nese název "An Intamite Charity Dinner".Hilary bude sedět u stolu ve středu místnosti a každý,kdo bude mít zájem může přijít k ní pro autogram nebo fotku.Tato akce se má uskutečnit 6.března 2009 kolem páté hodiny. Ovšem v dnešním světě není nic zadarmo - cena takové večeře je $75.00 za osobu.Všechny zisky půjsou na charitu.

Keep Memory Alive

2. března 2009 v 14:49 | (pa)Pája
Hilary se poslední únorový den zúčastnila v pořadí již třináctého ročníku akce s názvem "Keep Memory Alive".Jak jí to slušelo se můžete pdívat na fotkách :)


What Goes Up - Trailer

2. března 2009 v 14:48 | (pa)Pája
Tak jsem z těch potrhlejch "amíků" jelen.Chvíli se film jmenuje "Safety Glass" pak "What Goes Up" potom to změní zpět na "Safety Glass" a v konečném traileru napíšou "What Goes Up" .. pfff.. :D