Září 2009

Hilary Duff slaví 22. narozeniny

28. září 2009 v 21:00 | paPája
Hilary asi v těhlech chvílích slaví své druhé dospělé narozeniny - a to dvaadvacáté. Fotografie z oslavy by se měli oběvit za několik dní. Už se nemůžu dočkat. Každý den (nebo když budu moct), tak sem budu psát horké novinky z jejího bláznivého života. Rozhodla sem se tak, přotože se už němůžu dívat na to, jak blog zkrachovává :( táákže zítra se uvidíme a asi sem dám novej dess. Přibudou tu nějaké nové robriky.. mno, nehcte se překvapit :)
Teď mají v Americe kolem jedný hodiny odpoledne, tak třeba už jsou u ní nějací pozvaní hosté :)
mějte se krásně a zkuste to přežít :) napíšu, jak to všechno proběhlo - xxo paPája

jsem tu, ae až za týden

22. září 2009 v 15:21 | paPája
táákže, zase sem tu. Psala sem sem vám, že sem budu dávat informace o Hilary. Ale budete si muset ještě počkat. Blog mě přestal bavit, ae teď sem k němu zase našla chuť, ae zase nemám čas. Za týden (přesněji 28. září (kdy má Hilary Duff narozky)) Sem dám hoodně článků ohledně jejího nového CD, filmu, kolekci The Chase pro DKNY Jeans, a spoustu dalších novinek. Sbéška (teda vlastně affs) si mě pls nemažte, pokusím se vás oběhnout, ale nevím. Tk papa, uvidíme se za týden.
xxo paPája

Hilary Duff s Lolou v show

8. září 2009 v 15:08 | paPája
Pokud si viideo pustíte zhruba od půlky a budete se dívat až do konce, uvidíte, co všechno dokáže dvojka Hilary Duff a její čivav Lola. Ve videu sou i nějaké falty o Hil (a celá show se dá přirovnávat k talk show Uvolněte se, prosím) takže se podívejte :)


kam šel ten vel bloud aneb králík to řekne

2. září 2009 v 18:01 | paPája
ZDE kllikněte na králíčka, do bubliny napište tohle:

Come shall ten well bload ?
Then well bload shell when blaight !

..a dejte tam ájinu xD