Říjen 2009

otevírám blog - officially

30. října 2009 v 14:24 | paPája
Blog byl od začátku prázdnin uzavřen kvůli rekonstrukci. Dneska sem vše dodělala (třídění článků, layout, rubriky, sbéčka, a mnohé jiné..). Obzvláště se mi povedl rozcestník Hilary Duff, tak jukněte ;) už mi zbívá jen jediné - přidat sem nějaké ty novinky.. Ty sem začnu přidávat od úterka, protože dneska už na to nemám čas :) ae přeci jenom bych chtěla zveřejnit jeden drb.

Hilary Duff MOŽNÁ připravuje zásnuby se svým milým hokejistou Mikem Comrie. O této zprávě se říkalo už před rokem, kdy Hil na prstě z ničeho nic vyrostl zlatý prsten. Ale i tentokrát si myslím, že si to někdo vymyslel jen kvůli tomu, aby se na Hilary nezapomělo.

A stejně jako Hil se zapomíná na Miley a Ewu (která odjede do Ameriky studovat). Uvidíme, v úterý se pokusim zjistit kolik je na tom pravdy a nezapomeňte, že v úterý tu přibude několik horkých novinek. pp ♥ :* xxo paPája


základní informace

30. října 2009 v 13:24 | paPája

diplomek pro moje nové sbé ♥

30. října 2009 v 11:21 | paPája

zase nový menu :)

29. října 2009 v 9:46 | paPája
Ten minulej se mi smazal a začala sem dělat další. Takže se ještě denska dočkáte menu a konečně nějakých horkých novinek o Hilary Duff :)!!Musím máknout!!

2. října 2009 v 19:57 | paPája
POZDRAV - OMLUVA - FOTOALBUM - CO BUDE
Ahojky všichni, jsem moc ráda, že mi návštěvnost poněkud stoupla, ale blog je ještě v rekonstrukci - mám už nový dess, návrh na roztřídění menu, nové rubriky a zadávání novinek. Zkusím přidat na blog i texty písniček, ale ještě to chvilku potrvá. Stavu v naprostym pořádku se dočkáte snad do půlky tohoto měsíce, ale nic vám neslibuju, protože vim, jak to potom dopadá.
← Tady je fotka ze seznamu Hilaryiných dárků, které dostala od fanoušků. V albumu jich (těch fotek, ne těch fanoušků :) ) moc není, ale pokud byste se chtěli podívat, naleznete ho zde.
příští týden snad napíšu a dodělám rekonstrukci, pak blog úplně rozjedu. zatím tu bude to, co tu je tak blbě rozrříděnýa všechno prostě tak, jak to je :(
xxo paPája → vaše blogařka :*