Leden 2010

novej dess dneska nebude

29. ledna 2010 v 21:33 | paPája
už na to nemám náladu. Jdu spát a to jen proto, že jsem se rozbrečela z mího bejválka. Mno jo, co s lidma dokáže dělat pomsta.. Každopádně si nejen tento den užijte a mějte se krásně. Já du poslouchat soundtrack Greta (přesněji Stand in the rain) a vzpomínat na to, co jsme před pád měsíci spolu prožili..

Hilary vs celebs

29. ledna 2010 v 17:25 | paPája↑ tady je však možné, že si sestry kousek pouze půjčili :)

a s kým že má Hilary podobný šatník?
#o.1
- Nikki Hilton (3x)
- Rihanna (3x)
#o.2
- Hayden Panettiere (2x)
..etc..
- Fergie
- Miley Cyrus
- Nicole Richie
- Ashley Tisdale

Hilary - účesy

29. ledna 2010 v 16:45 | paPája
minipictures:

megapictures:

from: dresslikeduff.com

Hilary - vlasy

29. ledna 2010 v 16:38 | paPája
Hilary už hodněkrát změnila nejen barvu a střih svích vlasů. Jak takové změny vypadají,


Hilary - make-up

29. ledna 2010 v 16:20 | paPája

by:dresslikehilaryduff.com

Hilary - nějaké to oblečení..

29. ledna 2010 v 14:50 | paPája
according to photoshoots:


according to candids:


according to music, movies'n'TV:according to Femme for DKNY Jeans:


according to aperrances:And big pictures:


from: dresslikeduff.com

6.4 Hil in Ragazza → album this year?

29. ledna 2010 v 14:15 | paPája
Tento měsíc (už Únor) se Hilary mžikne na titulní straně časopisu španělského Ragazza. V rozhovoru pro tento časopis řekla, že čtvrté album má být zveřejněno ještě tento rok, a mnoho filmů také. Bohužel, skenování do MQ, zde:

6.3 Hil at the doctor

29. ledna 2010 v 14:11 | paPája
Hilary si ráno musela zajít na běžnou prohlídku do nemocnice (25/1/2010)

Odchod z domu její matky Susan, také 25/1/2010, jen odpoledne, aby se pochlubila zdravím své mamce:

6.2 The Hilary Duff Toothbrush

29. ledna 2010 v 14:08 | paPája
Někdo si čistí zuby Hannah Montanou, někdo Hilary Duff. Na krásném, ale děsivém Hilary Fan Forum, které opravdu existuje! Podívejte se na Hilary Duff Turbo Tunes Zubní kartáček!
"Probuď se a získejte to pravé z čištění zubů! Vaše zuby budou rockově čisté - a podněcuje k lepším čistícím návykům! - Tento vzrušující zubní kartáček vám umožní slyšet jeden z vašich oblíbených skladeb, zatímco vy si pucujete svoje bílé perličky! Turbo-účtovány s lepší zvukové technologie, tento drzý kartáček vysílá zvukové vibrace streamování ze štětin přes zuby - takže můžete poslouchat hudbu ve skutečnosti ve vaší hlavě! Stačí stisknout tlačítko, počkejte na pípnutí a setřít! Chcete-li zvýšit hlasitost, stačí zvýšit tlak kartáčování! Máte-li kartáček dobře, získáte skvělý zvuk, a budete skutečně slyším dvě plné minut Hilary Duff zpěvu - "Wake Up"! Hlavice není vyměnitelná. Zahrnuje mimo jiné i 3-vyměnitelné "AAA" baterie ". Hned chci jeden domů!! :)


ToothTunes

6.1 Simon Cowell Wants Hilary Duff for X Factor

29. ledna 2010 v 11:35 | paPája

Wow! no prostě co na to říct :) from: hilaryfan.org

6.0 Joe about him visiting Hilary Duff

29. ledna 2010 v 11:31 | paPája
Joe Jonas dal do řeči, že je zamilovaný do Hilary Duff poté, co byl spatřen mimo domu popové hvězdy v Los Angeles - jeho rodiče jsou jejím sousedem.

Zpěvák z Jonas Brothers zažívá divoký život za posledních osm měsíců a to při chození s Camilla Belle. Herečka zabodovala den poté, co se rozešel s Taylor Swift. Chodil také s hvězdami jako Brenda Song a Demi Lovato.

Hil Duff se prý hodlá stát jeho poslední opravdovou láskou, ale Jonas trvá na tom, že nezaplatí romantické návštěvy herečce, která se drží hokejové hvězdy Mike Comrie. Ten obviňuje média za velkou kontrolu faktů těchto věcí.

Jonas vysvětluje: "Moji rodiče jsou jejím sousedem. Odcházel jsem z jejich garáže museli cvaknout mě, místo tolik očekávané Hilary Duff. Jejich garáže jsou hned vedle sebe. Prostě jsem šel od našich a vypadalo to, jako bych šel k Hilary na návštěvu."

My ale víme, že to byl právě Joe, který kdysi vyplnil pro nějaký časopis dotazník. A jedna z kolonek vyla označena jako "žena, která je opravdu krásná" a vyplnil právě Hilary Duff!

5.9 Out at the gym

29. ledna 2010 v 11:14 | paPája
Při pohledu naprosto rozzářená ze své nové 'cvičební kůry', Hilary Duff byla spatřen v Los Angeles v úterý odpoledne (26/1/2010).
Usmálase opravdu roztomile, jen, aby si zvedla náladu a po hodině posilovny pak rychle do zasedání pot.


5.8 Hil at MO'S with her friends

29. ledna 2010 v 11:04 | paPája
Hilary Duff v poslední době nevaří, ale chodí s kamarády do restaurací, aby ušetřila za čištění kuchyně. Tentokrát se šikla v Mo'S restauraci s Ryanem, Summer a Leah v Dallaském Toluca Lake (kde bydlí; 24/1/2010). všechny candidsy z oh-hilary.com

5.7 Out with Leah and new hairstyle

29. ledna 2010 v 11:00 | paPája
Tady jsou momentky Hilary Duff (s novým střihem), přičemž 22/1/2010 navštívila Pastaio restauraci s kamarádkou Leah. A v sobotu odpoledne (23/1/2010) asi v Los Angeles si také zašla do místní restaurace a vypadala při tom fakt úžasně!


5.6 Marvin Scott Jarrett photoshoot update

29. ledna 2010 v 10:54 | paPája
Hilary Duff se šikla na jedné stránce prosincového vydání časopisu Glamour (2009). Na internetu visí nové fotky od Marvin Scotta - by: oh-hilary.com


5.5 LIST OF GRETA SOUNDTRACK!!

29. ledna 2010 v 10:46 | paPája
Kdo hledá, najde. Hledala jsem seznam písní na soundtracku k filmu Greta, kde má Hilary hlavní roli. A našla. Já osobně stahovala na youtube.com a některé na jiných zahraničních stránkách, tak prosíím, kopíruj se zdrojem alespoň tento seznam. A tady je:

Acid House Kings - This and that
Clare Bowditch & The Feeding Set - When I was five

..a ty, které mám:
Sybris - Breathe like you're dancing
Starsailor - Tie Up My Hands
Read description - Stand in the rain
John Ohhh - Come Back Down (Ivory Cover)
Snow Patrol - Chasing cars
The Fray - Look After You
Oh No! Oh My! - Walk in the park
The Duke Spirit - Wooden Heart
Brett Dennen - She's mine
Kristen Hersh - Trouble
Frankie Avalon - Voyage to the bottom of the sea
Edith Frost - Wonder wonder

5.4 Bonnie & Clyde soundtrack: first song

29. ledna 2010 v 9:36 | paPája
Remak filmu Story of Bonnie & Clyde má vyjít již tento rok a už se objevijí nejen songy, ale i remixy na soundtrack k tomuto filmu. První z nich (Bonnie & Clyde) nazpívala Beyoncé za doprovodu svého přítele Jaye-Z.

official video:
remixes a více v celém článku :)

bylo tu něco jako uzavřeno

29. ledna 2010 v 8:58 | paPája
prostě jsem tu nebyla. Nemohla jsem najít noťas a včera po vízu sem konečně uviděla - SLUCHÁTKA. Tak tahá, tahám a.. můj notebook! Takže teď tu sem a hodlám přidat články, info, a udělám ten nový dess, jak vám ho slibuju už asi měsíc :)

5.3 Hilary isn't in twitter

22. ledna 2010 v 18:55 | paPája
V poslední době se Hilary Duff na twittru téměř vůbec nepřihlašovala. A oznámila i jeden prostý důvod..

Mnoho falešných Hilary Duff! Tento domov byl jen pouhý incident, kdy Hil údajně vydala prohlášení pro sdělovací prostředky. "Musela jsem běžet po celém světě k pozastavení těchto účtů a jejich majitelé by na mě měli být hrdí. Jediné, co mohu říct je, že jeden sen před Vánoci jsem dostala upozornění na Google a viděla smlouvu, kterou jsem nikdy nepodepsala!" rozčiluje se Hilary. "Myslela jsem, že někdo vytvořil tento účet bez mého vědomí, ale nakonec jsem se musela spojit s Twitter (což je prakticky nemožné!) a odstranit asi 40 falešných účtů."
from: hilary-brasil.com

5.2 Hilary in Glamour Magazine - 2009

22. ledna 2010 v 18:30 | paPája
Hilary Duff se šikla na jedné stránce prosincového vydání časopisu Glamour (2009). by: hilary-brasil.com


5.1 Joe Jonas Visits Hilary Duff!! WHY?!

22. ledna 2010 v 18:08 | paPája
Joe Jonas
vypadá trochu překvapený, že potkal paparazzi, když odchází od své jedné nejoblíbenější celebrity a zároveň i kamarádky Hilary Duff, kterou byl až domů navštívit ve středu 20/1/2010, v Toluca Lake, Kalifornii.

Dvacetiletý zpěvák ze skupiny "Jonas Brothers" prý dokonce toto odpoledne tančil (20/1/2010), "Každý říká, že sluníčko přináší štěstí a nikdy se netančí v dešti." Museli bychom se tě ale pozeptat, jak to vidíš ty, Joe.

Snad se ale objeví i jejich společné fotky. Například na nějakých akcích, myspace.com apod. fotky v HD zde,
by:hilaryvacult.com

5.0 Leaving Burke Williams Day Spa in Sherman Oaks

22. ledna 2010 v 17:57 | paPája
Vždy má náladu na záchvaty maloobchodní terapie, Hilary Duff byla o5 spatřena na nákupě v Brentwoodu, Kalifornie, a to včera večer 21/1/2010.
Navzdory nepříznivému počasí se "Lizzie" a její kamarádka šťastně docházely k Hilaryinímu Mercedes Benzu SUV, a při nástupu vyrazily do několika obchůdků, které měly po cestě. by:oh-hilary.com

4.9 Out in Brentwood

22. ledna 2010 v 17:48 | paPája
Nechat se na pospas Kalifornskými kapkami deště, by chtěl snad každý. Hilary Duff tento sen uskutečnila ve středu 20/1/2010 asi v Brentwoodu.
Na okruh se tahle mladičká hvězda vyparádila stylovým, za obvyklých déšťů používané, a poměrně vysoké boty zvané gumovky (gumáče) a klobouk, aby zůstala v suchu za těchto deštivých podmínkách. by: oh-hilary.com

4.8 Help Hilary Duff Support Haitian Earthquake Relief Efforts!

19. ledna 2010 v 16:41 | paPája
Celebrity dělají vše pro to, aby přispěly k podpoře úsilí haitského zemětřesení - Hilary Duff také. Můžete Hilary podpořit touto důležitou příčinou při návštěvě oficiální Hilary Duff Swag Store a darovat své Swagbucks na Haiti úsilí zemětřesení úlevu.
Darujte 1 000 000 bodů na těchto stránkách, věnovalo se už 100.000 dolarů pro americký Červený kříž, pomáhali lékaři bez hranic a Yele.org (Wyclef Jean na záchranné úsilí).
Můžete se přihlásit do této propagace přímo tady a získat 3 body, které lze okamžitě věnovala do fondu zemětřesení úlevu. by hilarynews.com

4.7 Femme for DKNY Jeans

19. ledna 2010 v 16:01 | paPája
Pár fotek nějakého fanouška Hilary, který vyfotil pár svých kousků pro DKNY.
free image host free image host free image host free image host
A ta druhá dávka obrázků jsou oblečení pro tuto firmu. Je jich 'trochu' víc, ale to zvládnete :)

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image hostfree image host free image host free image host free image host free image hostfree image host free image host free image host free image host free image hostfree image host free image host free image hostfree image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image hostfree image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host
free image host free image host free image host free image host free image host
free image host free image host free image host

4.6 Hilary and her fifth tattoo

13. ledna 2010 v 14:03 | paPája
Hilary už zase zašla do tetovacího studia. Tentokrát si nechala udělat jednoduchou hvězdičku za krkem. Našla jsem ho, když sem si prohlížela její candid z 9/1/2010. A zase je to malé, nenápadné tetování, ke kterému se na veřejnosti nevyjádřila.


kontrola tetování

13. ledna 2010 v 13:56 | paPája
Jak všichni víme, Hilary má nejedno tetování. Na fotce jsou vidět dvě - pod kotníkem na pravé noze nápis Let it Be... a zevnitř lavé nohy kotva.


Hilary v pláštěnce

13. ledna 2010 v 13:49 | paPája
Když občas sprchne, Hilary Duff (22) vybalí svoji žlutou pláštěnku, nasadí brýle, a deště už se nemusí bát.

Hilary v baletu Louskáček

13. ledna 2010 v 13:40 | paPája
Chcete vidět, jak Hilary dřela ve svých pěti letech u baletního vystoupení louskáček? Pokud vám postačí fotky, tak sem se vám trefila do noty.. U prvního obrázku je Hil úplně vpravo a opravdu si tam je hroozně podobná :)

klikni na celý článek

jupííí, počítadlo funguje!!

13. ledna 2010 v 12:59 | paPája
jupíí, počítadlo se zase objevilo! jdu obědvat a pak se snad pustím do menu :) pak sem hodim pár fotek a nějaké info. Viděla sem Vánoční díl Lizzie McGuierové a můži říct.. ♥♥

4.5 The business of falling in love is almost here

13. ledna 2010 v 12:08 | paPája
ANO! máme konečně datum vydání nového filmu Hilary Duff, the Business of Falling in Love. Zde jsme nechali všechny informace, co potřebujete vědět:
--------------------------
Podle thefutoncritic.com:
"The Business of Falling In Love," Hraje Hilary Duff, Premiéra v neděli 18.dubna v 8:00 odp. ET/PT, na ABC Family
"Obchod s pádem v lásce", založený na knize 'Diary of a Working Girl by Daniella Brodsky', hvězdy Hilary Duff jako Lane Daniels, světlá šumivá módní novinářka, jejíž kariéra a milostný život se spojí nečekaným způsobem, když se objeví článek "Přepínání mezi Kariérou a nacházením lásky" časopisu Cosmopolitan, svého oblíbeného časopisu a konečné profesní aspirace. Lane nemůže uvěřit štěstí, když.. (Více ...) a zdrojem with-hilary.com

4.4 Hilary and I am waters foundation

13. ledna 2010 v 11:17 | paPája
Hilary Duff se připojila ke kampani I Am Waters Foundation, kde pomáhá dáváním tváře americké populace bezdomovců.
The I Am Waters Foundation je nezisková organizace se sídlem v texaském Houstonu (kde se narodila i Hilary) vyhrazena pro čerstvé, čisté vody bez domova. Naším cílem je obohatit život bezdomovců Ameriky tím, že trvalý zdroj čerstvé, čisté balené vody, dodávané s denním, inspirativním poselstvím naděje, lásky a pocitu sounáležitosti s větším společenstvím.
Jelikož většina jejích fanoušků ví, že Hilary podporuje celou řadu charit, včetně Kids with a Cause, the Think Beefore You Speak, reklamní kampaň pro rady a je obrovské zvíře právo stoupencem. Pokračuj dál, Hilary! Podívejte se na video o své účasti na Blessing in Backpack kampaně. (from: hilarynews.com)


počítadlo, dess, články.. prostě zase novinky

12. ledna 2010 v 16:31 | paPája
Pro ty, kteří nevědí, že se můžete přihlásit na blog.cz trvale, je tu malá poučka. Když zaškrtnete při přihlašování určitou kolonku, tak už se příště přihlašovat nemusíte. A na úvodní straně blogu.cz se objeví počet návštěvníků za včerejšek, nové komentáře atd. A já tam mám za včerejšek 40 lidí!! což je pro mě letos rekord :) a s ti novym layoutem - nezoufejte, bude hoodně podobný tomuhle. Takže clkem nehappy - co se dá s tim počítadlem dělat.. A myslim si, že chyba je na straně blogu.cz, protože počítadlo na toplist.cz (čtvereček) tam je a vesele si počítá dál..

není počítadlo :(

12. ledna 2010 v 15:09 | paPája
na toplistu se zase něco přeladilo.. Takže návštěvnost asi nulová :( v dohledné době bude new dess, hodim sem 'pár' článků a pořádně to tu roztřídim a udělá super menu - tak se těšte - tak asi o víkendu :*

4.3 Stranger - new verison ♥

10. ledna 2010 v 19:56 | paPája
Nové scény, vylepšená barva.. i takové jsou změny v Hilaryiním klipu a názvem Stranger (2007) pro CD Dignity. Jak se vám líbí? by: with.hilary.com4.2 Little Hilary in comercial!

10. ledna 2010 v 19:23 | paPája
Ano! Hilary je v roce 1999 (12 let) ukazována na veřejnosti v jedné ze svých prvních reklam. A na co Hilary přispěla tváří? Subway kids' pak (from: hilaryfan.org, HF.com, hilarynews.com, with-hilary.com..):


Clic para ver album Clic para ver album Clic para ver album Clic para ver album

4.1 Old Headshots & Portraits

10. ledna 2010 v 19:17 | paPája
Tyhlety fotky jsem sem nedala. ale nakonec jsem se rozhodla jinak.. a tak tu jsou! Fotky když byla ještě Hilary malá.. by: hilaryfan.org


4.0 Out with sister Haylie

10. ledna 2010 v 19:11 | paPája
Candids z 9/1/2010 - sestry Haylie a Hilary Duff obědvaly v Paty'S restauraci v Toluca Lake. Vypadá to snad zase na sesterkou lásku? by oh-hilary.com

3.9 Missing Mike

10. ledna 2010 v 19:08 | paPája
Momentky z 9/1/2010, kdy Hilary opuští přítele v domě Los Angeles: (by oh-hilary.com)

3.8 Leaving the V Pilates studio in Toluca Lake

10. ledna 2010 v 19:04 | paPája
Udržování fizičky a zůstat zdravý, Hilary Duff skusila nové cvičení s názvem Piloxing 6/1/2010.
"The War, Inc" Herečka se zdála být v dobré náladě, když odcházela pilates smíchán s třídou v boxu - Toluca Lake, CA. by oh-hilary.com

3.7 Shopping in LA

10. ledna 2010 v 19:02 | paPája
Hilary Duff si udělala nějaké nákupy na Ralph a odpoledne Hilary přijela do Los Angeles (5. ledna). Hilary byla dobře připravená na LA teplo, měla na sobě šedý pruhovaný svetr a šátek :)

3.6 Arriving at LAX airport

10. ledna 2010 v 18:58 | paPája
Hilary Duff cestovala přez LAX letiště v Los Angeles 5/1/2010: zdrojem oh-hilary.com

Odměna za Kdo jsem?

4. ledna 2010 v 18:53 | paPája
mno, vim že tohle se mi asi zrovna moc nepovedlo.. ale i tak díky za hezkou klikačku :)

- od Lady_Mucíka (affíka) <3

Životopis Taylor Swift

1. ledna 2010 v 22:02 | paPája
Taylor Swift se narodila 13. prosince roku 1989 ve městě Reading ve státě Pennsylvania. Má světlé blond vlasy a modré oči. Její přezdívka je TayTay.

Její otec Scott pracuje jako burzovní makléř a matka Andrea, která je v domacnosti. Taylor má mladšího bratra Austina.

Taylor vyhrála, v deseti letech, národní soutěž v poezii s tří stránkovou básní, která se jmenuje "Monster in my closet", což by se dalo přeložit něco jako ve smyslu "Příšera v mém pokoji".
Potom začala vystupovat na různých akcích v jejím rodném městě, zpívala v karaoke soutěžích, festivalech a také začala psát svoje první písně. Na její zpěv měla vliv její babička a známá zpěvačka LeAnn Rimes (film Divoké Kočky). Její babička byla profesionální operní zpěvačka, ale Tay se i přesto vydala ke stylu country.

V jedenácti letech Taylor udělala svůj první výlet do Nashvillu na nahrávání demo nahrávek jejího zpívaní s karaoke písničkama. Poté se Tay vrátila do Pennsylvanie, kde byla oslovena zda-li by zazpívala tenisovém turnaji U.S. Open, kde by ztvárnila národní hymnu.

Taylorin první singl s názvem "Tim McGraw" vyšel v rádiích v létě roku 2006 a 24. října téhož roku vyšlo její stejnojmenné album. Tay napsala všechny svoje písničky na albu, které se umístilo na 19. místě americké hitparády Billboard Album Charts a během prvního týdne se prodal na 39 000 kopíí. Později se toto album umístilo v americké hitparádě Top Country Albums Charts na prvním místě a poté na pátem místě Billboard Album Charts.

V Listopadu 2008 už prodala přes tři miliony kopií a přes internet bylo jejího singlu staženo přes 7,5 milonů.

Taylorino nové album s názvem "FEARLESS" vyšlo 11. listopadu. V únoru roku 2009 se toto album drží v americké hitparádě Billboard Album Charts na prvním místě v prodejnosti. Její song "Love Story" vyhrává v hitparádách po celém světě...

by: mileyewa.blog.cz

Životopis Fergie

1. ledna 2010 v 21:47 | paPája
Celé jméno: Stacy Ferguson
Přezdívka: Fergie
Profese: Zpěvačka, Herečka, Modelka
Datum narození: 27.3. 1975
Místo narození: Kalifornie, USA
Znamení: Beran

Životopis:

Dětství:
Její rodiče, Terra a Pat, podporovali Stacy Ferguson a její mladší sestru Danu Karrieren v rozhodnutí působit v showbusinessu. Stacy dostala svou první hereckou příležitost jako moderátorka v zábavném pořadu "The Charlie Brown and Snoopy show", ale také ve dvou speciálních televizních vysílání - It´s Flashbeagle, Charlie Brown and Snoop show (1984), což byly velmi populární moderátorské pořady a talk show! Po působení v reklamě pro Rice Krispies (1984), působila Fergie v úspěšné televizní show - Kinds Incroporated v překladu něco jako dětská společnost… V květnu 2004 byla vybrána časopisem People mezi 50 nejkrásnějších lidí světa.
V roce 1986 hrála Stacy v hororové komedii - Monster in clothes, ale působila dál v televizním seriálu - Kids Incorporated: Charbusters a Kids Incorporated: Rock in the New Year. V roce 1989 opustila Stacy svět reflektorů a vrátila se zpět do obyčejného života a normálního dění teenagera.

Wild Orchid:
Hudba ale byla pořád její největší vášní a tak založila spolu se Stefanie Ridel a s kolegyní Rance Sandstorm z televizního pořadu - Kids Incorporaded, skupinu Wild Orchid. V roce 1999 měla dokonce vlastní televizní pořad na televizním programu FOX TV. Svuj veškerý čas ale později věnovala jen skupině. Ta v roce 1997 vydala své první album Wild Orchid a hned poté,o rok později následovalo další, s názvem OXYGEN! V roce 2001 připravila skupina třetí album, ale už ho nestačila vydat. Skupina totiž přestala existovat, kvůli duševním krizím a depresím které u Fergie působily v takové míře, že bylo nutné podstoupit terapii! O rok později se vrátila zpět k profesionální pěvecké kariéře. Toužila však po změně a tak odjela do Los Angeles.

The Black Eyed Peas:
Za tu dobu potkala Will.i.am z Black Eyed Peas. Potkávali se spolu často, v různých televizních show. Poté přijala na krátký čas nabídku a pěvecky doprovázela skupinu Trio. Nahrála s nimi 3 songy. Black Eyed Peas začali pod názvem Lban Klann (1989) ve složení: Will.i.am, Apl de.ap a Taboo. Roku 1998 uveřejnili své první dílo s názvem Behind the Front a také Bridging the Gap (2000) Jejich styl hudby byl ojedinělý a neznámý,ale velmi kvalitní,už proto,že s nimi spolupracovali hvězdy jako např. Macy Gray nebo Wyclef Jean. Až po dvou letech vydali své v pořadí třetí album Elephunk, na kterém už spolupracovala i Stacy Ferguson. Ta přijala své umělecké jméno Fergie a byla oficiálně přijata jako členka skupiny Black Eyed Peas. Skupina se proslavila především písní Shut Up.

Sólová kariéra:
Díky velkým úspěchům skupiny ,se pokoušela Fergie prorazit i v solové dráze a spoelčně s Will.i.am. nazpívala soundtrack - 50x a stále poprvé (2004)
V roce 2006 vydala i své debutové album s názvem The Dutchess, z něhož pochází úspěšné písně jako třeba London Bridge, Fergalicious, Glamorous a Big Girls Dont Cry

by: jale.blog.cz

Obrázky Justina Biebra

1. ledna 2010 v 21:33 | paPája
je mooc krásný! mno.. kdo by odolal slavnému a bohatému patnáctiletému kanaďanovi..?

více v celém článku :)

Životopis Justina Biebera

1. ledna 2010 v 21:28 | paPája
Povolání: zpěvák
Věk: 15
Datum narození: 1-03-1994
Místo narození: Stratford, Ontario, Kanada
Znamení: ryby
Výška: 161 m

Životopis:
Justin Bieber, narozen 14. března 1994 v kanadském Stratfordu, jehož celé jméno je Justin Drew Bieber (je také možné, že je to pseudonym - možná Alex Lawrence), se proslavil jako kanadský zpěvák a talen t youtube.com, kde ho objevil Scooter Braun (jeho aktuální manažer). Oba se hned sešli v Atlantě s Usherem. O několik týdnů později Justin podepsal nahrávací smlouvu s Island Record. A začíná pracovat na svém debutovém albu My World které vyšlo 17.listopadu 2009. A právě z tohoto alba pochází dva velmi úspěšné singly: One Time a One Less Lonely Girl a oba se dostali do Top 15 na Canadian Top 100 a do Top 30 na Billboard Hot 100.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Justinovi bylo 12 let, když vystoupil v pěvecké soutěži ve Stratfordu a umístil se zde na druhém místě. Naučil se hrát na klavír, bicí, kytaru a trubku. Na konci roku 2007 začala Justinova matka nahrávat jeho videa na YouTube aby mohla rodina a přátelé shlédnout Justinovi výkony - například coververze písní umělců jako je Usher, Stevie Wonder, Ne-Yo, Justin Timberlake nebo Michael Jackson. Brzy byl osloven společností Rapid Discovery Media která mu pomáhala s účetnictvím, střihem a produkcí jeho videí z YouTube a Myspace.

Po vložení jeho interpretace songu With You od Chrise Browna sám Brown osobně zavolal Justinovi a pochválil mu tuto interpretaci. Scooter Braun když viděl tyto videa tak hned Justina kontaktoval a společně letěli do Atlanty, kde se Justin setkal s Usherem.. O týden později Justin zazpíval Usherovi a získal tak nahrávací smlouvu s Island Record která byla podepsána v říjnu 2008. Justin měl původně podepsat smlouvu s Justinem Timberlakem ale nakonec ji podepsal s Usherem.

Justin zapracoval na svém debutovém albu které vyšlo 17. listopadu. První singl z alba je song One Time v jehož videoklipu hraje také Usher. One Time se dostal na 12. místo na Canadian Hot 100 a na 21. místo na Billboardu Hot 100. Na MTV VMA 2009 představil Justin Taylor Swift a zazpíval zde svůj debutový song One Time. Také tento song zazpíval v Německém DOME. One Time také získalo platinové ocenění v Kanadě a zlaté v USA. Druhý singl z alba vyšel na iTunes 6. října 2009. Řeč je o One Less Lonely Girl.

Tento song se dostal na 10. místo v žebříčku Canadian Top 100 a na 16.místo na Billboardu Hot 100. Tento song zazpíval Justin nedávno v Today Show společně s One Time a Favorite Girl. Bylo potvrzeno že Justin bude předskokanem na Fearless Tour zpěvačky Taylor Swift. V litopadu bude mít Justin své vlastní mini tour ( :( )které má pouze 5 koncertů po Kanadě :( A TO i PŘES TO, ŽE JE TAK SLAVNÝ!! :(

Na konci minulého roku se dočkal i na iTunes premiéru Love me a Favourite Girl.

zdroj: cyrus-bieber.blog.cz, osobnosti.cz, upraveno :)

Avatary 6.3

1. ledna 2010 v 20:36 | paPája
zdroj neznámý

Avatary 6.2

1. ledna 2010 v 0:01 | paPája
by: oh-hilary.com

Avatary 6.1

1. ledna 2010 v 0:00 | paPája
by: oh-hilary.com