Únor 2010

9.5 Hilary at LAX airport

26. února 2010 v 14:38 | paPája
Hilary se asi znovu zamilovala! Tentokrát to není Mike Comrie, ba dokonce žádný muž, ale o5 Los Angeles International Airport, kde byla ve čtvrtek (25/2/2010) zahlédnuta.

  • Pokud jde o Hilaryiny filmy, můžete ji vidět v dalším snímku "Beauty & the Briefcase", který budou dávat na ABC Family v neděli 18/4/2010 ve 20:oo.
  • Dále si zahraje mladou právničku v 'Barely Legal'.

9.4 Aaron Carter on Hilary’s engagement

25. února 2010 v 20:22 | paPája
Bývalý přtel Hilary z dětsví - Aaron Carter reagoval na zasnoubení Hilary s Mikem.

"Gratuluji k tvému zasnoubení. Opravdu už mě to opustilo, všichni máme rádi příběhy z dětství že? lol"
------
"Neříkám, že jsem to chtěl nechat jít. Udělal jsem chybu a naučil se jak být jiným člověkem, prostě někdo jiný má teď její srdce. Jsem za ni šťastný."


Je to už 8 let a 8 měsíců co se spolu rozešli, protože Aaron Hilary podvedl s Lindsay Lohan. I když asi před rokem napsal píseň Let Go (překlad), kde Hilary ještě vyznává lásku, jsme přesvědčeni, že už to nechává být..
from: hilary-duff-net.blog.cz

9.3 Haylie's birthday

25. února 2010 v 20:05 | paPája
Mám tu pár fotek z oslavy 25. narozenin Haylie. Byla to taková veřejná oslava, byli na ni i jiné celebrity. Hilary byla v té době s Mikem na Havaji ;) Myslím, že měli zvlášť rodinnou oslavu :)) Jinak Hay vypadala úžasně ♥ A ty dorty jsou skvělé, určitě se suprovně všichni bavili ;) Oslava se konala 20. února v Las Vegas. from: hilary-duff-net.blog.cz - affs
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

9.2 At Mo’s Restaurant in Toluca Lake

25. února 2010 v 19:49 | paPája
Nové candids s Hilary na obědě v Mo's v Toluca Lake po 'přepadení' v Gym (také Toluca Lake) 24/2/2010.


9.1 Post-Engagement Workout Woman

25. února 2010 v 19:46 | paPája
Hilary byla spatřena po návštěvě posilovny v Los Angeles, Kalifornie v úterý 24/2/2010. Odjela autíčkem darovaném od svéh omiláčka Mika - Mercedes SUV.


9.0 LAX Airport, Airport Duty

25. února 2010 v 19:34 | paPája
Čerství snoubenci ukazijí svou lásku všude, Hilary Duff s Mikem Comrie přiletěli na LAX International Airport v úterý 23/2/2010.
Hilary vhodně zvolila černé latexové cut-out legíny, které pařád frčí, a úžasné kotníkové kozačky. Mimo jiné ladila i ke svému Mercedesu SUV, v minulosti (20.) narozeninový dárek od Comrie. Zde je několik HQ fotografií:


thanx, 60 lidí za včerejší den, za VŠECHNO

23. února 2010 v 19:38 | paPája
Já vím, už jsem to psala včera, ale já si pořád nemůžu pomoct.. prostě vám všem strašně děkuju, že mam za pouhé dva dny přez sto lidí <3♥ :* thanx
paPája :)

8.9 Hilary Duff a Mike Comrie: Katsuya Couple

23. února 2010 v 19:17 | paPája
Hilary odstartovala tento týden romantickou večeří v Katsuya restaurace v noci 22/02/2010. Čersví snoubenci vypadali blaženě, když se Hilary promenádovala se svým 14-karátovým zásnubním prstenem za 1 milion dolarů..!!


Také se drbe, že Hilary s Mikem (mimojiné dědic maloobchodního inpéria The Brick) plánují koupi domu za 10 milionů dolarů v Beverly Hills. A Mike je velice štědrý - k Hilaryiným 20. narozeninám daroval Mercedes G-vagon za $100.000 .


8.8 Hilary Duff “Completely Surprised” by Proposal Says Sis

22. února 2010 v 21:42 | paPája

Zatímco je na dovolené na Havaji se svým přítelem, Hilary Duff netušila, její oficiální vztahový stav byl změněn z "přítelkyně" na "snoubenku."
"Byla úplně překvapená," Hilaryina sestra Haylie Duff řekla v sobotu v Las Vegas. "Nemyslím si, že jí je každou chvíli. Myslím, že většina lidí má dost času přijít na to, nebo nějakou představu, že se to stane, a myslím, že je to skvělé, být schopen udělat zásnuby jako překvapení, které jí naprosto oslnilo. "
Ve skutečnosti byla celá rodina překvapena a nadšená, když zjistila,že Hilary chodí s Mikem Comrie (29) - prozradila před více než dvěma roky právě na Hawaii.
"Zbožňuji ho," řekla Haylie před oslavou svých 25. narozeniny ve Vanity Diskotéka Hard Rock Hotel. "Je to úžasné."
I když nevěděla detaily návrhu, starší ze sester Duff prozradila - "Velmi romantický týpek."
Bude Haylie dělat družičku? to se ještě ukáže.. "Prostě se zasnoubili před několika dny. Já ani nevím, jestli myslí o svatbě nebo zatím ne. "
People.com

8.7 On the airport of Hawaii

22. února 2010 v 21:31 | paPája
Hilary Duff byla zachycena na letišti opuštění Hawaii se snoubencem Mike Comrie 20/02/2010:

8.6 Outside the Four Seasons Hotel

22. února 2010 v 21:30 | paPája
Momentky z Hilaryinýho procházení mimo Four Seasons Hotel na Hawaii. Dovolenou si s ní užívá i přítel Mike Comrie a daroval jí zásnubní prsten 19/2/2010 a vypadá tak šťastná..!

WOW 54 lidí za 1 den :)

22. února 2010 v 21:27 | paPája
Vim, že pro někoho je to ponižující, ale pro mě (i když je to možná smutný) je to celkem zázrak :) A všem stálým (i nestálým) návštěvníkům tak moc děkuji..

pro dnešek konec - nový layout :) - konečně

20. února 2010 v 22:47 | paPája
zkouknut Pan Božský, dodělán dess, a přidané novinky.. dneska už vážně končím. Jdu spát a zítra sem snad příjdu. Mno, popravdě, kdo by skoro v jedenáct nešel spát? Taky jsem si stahovala nějaký písničky od Cascady, Rihanny, Gween Stefani, Justina Biebera a Jaye-Z. Napište, jak se vám líbí layout a co byste chtěli na tomto blogu přidat nebo naopak co se vám tu líbí. Tak pište, pište..
xxo paPája #

8.5 The bussines falling in love stills

20. února 2010 v 22:18 | paPája
Filmové fotografie pro TBOFIL byli propuštěni, a zdá se, že se změnil název na Beauty and the Briefcase. Jak nešťastný název! TBOFILpotvrdilo, že je to na 100% změnna na směšné jméno. Tak jako tak, jsou zde fotky!

8.4 Happy birthday, Haylie!

20. února 2010 v 22:16 | paPája
Starší sestra Hilary - Haylie dnes pořádá narozeninovou párty. Pozvánka již v předchozím článku, a foto zde. Přejeme Hay vše nejlepší!


8.3 Hilary Duff Engaged to Mike Comrie!

20. února 2010 v 22:14 | paPája
Je to oficiální: Hilary Duff chodí přez dva roky s hokejistou Mike Comrie.
Kolují zvěsti, že herečka, která se nedávno objevila na Gossip Girl, se brzy stane nevěstou, a její zástupce dodává, že Edmonton Oiler's Hráč, č. 29, skutečně Hil požádal o ruku.
"Hilary Duff a Mike Comrie jsou tento víkend na dovolené na Havaji,"řekl Rep Nanci Ryder. "Poté, co spolu chodí přes dva roky, jsem velmi rád, že mohu sdílet radostnou zprávu. Jsou vděčni za všechny vaše přání."
Brzy v jejich námluvy, když byl s New York Islanders, Comrie překvapen Duff, 22, s Mercedes k narozeninám.
Hilary Duff řekla, že po přečtení Hockey for Dummies si lépe rozumí se svým mužem, a stala se příznivcem hokeje. Odhlena na letišti v Oilers, když Comrie hrál za Ottawa Senators. Ale také měla nějaké známé společnosti v hledišti: Carrie Underwood - Jejíž snoubenec Mike Fisher je také v týmu.
Comrie vrací laskavost a láskyplnost, často doprovázející Hilary na události filmového tisku a střílí si z paparazzi.

8.2 Hil for SHOP

19. února 2010 v 20:20 | paPája
To je otázka března "SHOP till you drop!" časopis, myslím, že oni si vybrali krásný obrázek na obálku. A také přináším scany.

Clic to view album Clic to view album Clic to view album

8.1 Hilary in soo much Magazine

19. února 2010 v 20:14 | paPája

Opravdu mě to překvapilo! Na jednom z mích zdrojů (with-hilary.com) se Hilary mžikla na české obálce časopisu Žena a Život. Já o tom vím a chtěla jsem vám to napsat už v pondělí, kdy jsem si časopis koupila a zjistila, že kromě titulky tam Hilary vůbec NENÍ!! Nicméně jsem se dívala i na další časopisy a Hil vyla ve Story, JOY, a únorovém vydání časopisu COSMOPOLITAN. Takže žádné smutnění, ale utíkání do trafiky pro tyto správné časopisy! (obrázek z oficiální stránky žena a život - zenaazivot.cz) a také si ho už nyní nemůžete koupit :(
*na with-hilary.com zjištěno přez Michal @ meganfoxfans // Scans> 2010> 06. ŽENA A ŽIVOT (březen / Česká republika) ► Hilary asi tuhle titulku viděla!! :)
Clic to view albumv HQ oskenované a s upravenými barvami :)

8.0 Today Haylie's Birthday! - Invitation

19. února 2010 v 19:53 | paPája

Haylie Duff (starší sestra Hilary) má dnes své 25. narozeniny a tak se oslava bude konat 20/02/2010 v Las Vegas v "Hard Rock Hotel & Casino". Také nechala na pozvánku dát fotku ze svého nového shootu, kde poukazuje své vnady. Přejeme Haylie a ostatním pozvaným příjemnou zábavu!


7.9 Haylie about Duboui in Twitter

19. února 2010 v 19:40 | paPája
Ano, jak už jsem psala, Duboui se našel. Psala o tom i Hilaryina starší sestra Haylie.

7.8 HOT PHOTOS - Hilary Duff and Mike Comrie !!

19. února 2010 v 19:28 | paPája
Bauer Griffin Online: Vypadá to, gratuluji, jsou k tomu, že Hilary Duff a její přítel hráč NHL Mike Comrie si konečně na Hawaii udělali chvilku jen pro sebe! Mike oficiálně ve čtvrtek (18/02/2010) uspořádal velmi romantický večer na jejich hotelovém balkónu - což Hilary samozřejmě přijala!

Můžete vidět naše EXCLUSIVNÍ obrázky, jak se Mike dopracoval magického okamžiku, kdy byl, a jak v lásce (a chtíč!), jako pár ve dvou - s Hilary. Přejeme Hilary a Mike to nejlepší!

Mikeovi se to opravdu povedlo! Takže pánové, tady tip: přemístit hotelovou postel na balkón, vínečko, mít už předem vybrané skvělé téma, dámu po několika minutách požádat o ruku (usouzeno podle Hilaryiné reakce - ruce před pusou, když před ní Mike klečí a po celou dobu poté měla v očích veliká srdíčka). Takže se držte :)

7.7 H. Duff arriving in Hawaii

19. února 2010 v 19:21 | paPája
Hilary Duff byla spatřena při příjezdu na Hawaii odpoledne v pondělí (15/02/2010). Herečka si to namířila přes terminál s několika přáteli a rodinou. Asi měli hezké počasí.. :) A také si povšiměte levého prsteníčku - Hilary, opravdu si se zasnoubila s Mikem?
HAPPY END - V souvislosti novinky, Hilarin ztracený pes byl nedávno nalezeno v nejnepravděpodobnějším z míst - její vlastní dům v LA. Dubois byla zřejmě přímo doma, zatímco Hil byla v ulicích hledat jí.

7.6 Looking for her missing dog

19. února 2010 v 19:12 | paPája
Hilary Duff měla nešťastný Valentýn , jelikož její fena "Duboui" zmizela v průběhu tohoto dne (Valentýn - 14/02/2010). Nakonec požádala o pomoc i fotografy, kteří jí pomáhaly, ale nenašly.. Doufáme, že se Duboui objeví co nejdříve.. :(

7.5 Rumor: Hilary Duff’s ready to return to music!

19. února 2010 v 19:04 | paPája
Po zastávce, kdy byla nějaký čas pryč od své hudební kariéry a to soustředit na herectví, Hilary Duff oznámila, že je konečně připravena k zahájení prací na hudbě znovu během příštích několika měsíců.
22- letá herečka a zpěvačka vydala poslední album Dignity v roce 2007 a nedokázala zápas komerčních úspěchů svého předešlého úsilí vyhrát, ale ten se nakonec stal jako překvapivý hit i co říkali kritici. Od té doby Hilary byla zaneprázdněna natáčením a zabila tak se snažila natáčením filmů dokázat světu, že ona je' skutečna "herečka", stejně jako třeba role v Gossip Girl, Law & Order a Ghost Whisperer .
V současné době se bez nahrávací smlouvy po odchodu z Hollywood Records, Hilaryiným poslední vpádem do světa hudby byla píseň "Any Other Day"Ze soundtracku k filmu ji What Goes Up. Píseň byla vydána samostatně a Hilary ji napsala sama, a přiřadila její neobyčejný alternativních-electro zvuk, který není na veřejnosti moc oblíbený a není ho moc slyšet, ale zní nádherně a to Hil nabrala během své praxe v Hollywood Records.
Vydá letos ještě CD Priston Break, jak chtěla a prozradila časopisu NYLON. Několik písní již spatřilo svět a mezi hvězdy, které na tomto albu budou s Hilary spolupracovat je např. Justin Timberlake, kterého má Hilary jako vzor.. více v následujícím článku..

7.4 Arriving at a sound studio in Burbank

19. února 2010 v 18:48 | paPája
Hilary Duff a její tým dorazili do zvukového studia v Burbanku. Na sobě měla tričko s kapucí, koženou bundu a ploché boty. Držela nějaký skript na 12/01/2010, už neoznačený:

7.3 In lunch with her mom Susan

19. února 2010 v 18:42 | paPája
Čas matek a dcer nastal! Hilary Duff si vyšla s rozvedenou matkou Susan na oběd do Hangin 's ve studio City, Kalifornie. Tento čtvrtek odpoledne (11/02/2010) se vybarvily do tmavé barvy, ale i tak si užily spoustu legrace :)


7.2 Out in Beverly Hills

19. února 2010 v 18:35 | paPája
Hilary Duff se snažila zůstat v suchu pod černým deštník na odpoledne deštivého úterý (09/02/2010) a to v Beverly Hills, Calif.

7.1 Arriving at a Studio in Hollywood

19. února 2010 v 17:58 | paPája
Hilary Duff odcházející ze studia v Hollywoodu 08/02/2010


klikačky do menu

10. února 2010 v 21:24 | paPája
pls nekrást


7.0 25th Annual Santa Barbara International Film Festival & Provinces of night premiere

8. února 2010 v 14:18 | paPája
6/1/2010 se Hilary zůčastnila 25. výročí Santa Barbara'S Mezinárodního filmového festivalu. Pochvalu dáváme za hezký top a botičky, ale nebyly příliž sladěny se zbytkem outfitu - celou v černém jí přidalo pár let. Ale všechno zamazal její božský úsměv :)6.9 Shows Off Freshly Cut Coif

8. února 2010 v 14:07 | paPája
Ani v Americe není příznivé počasí - pořád jim tam prší! Proto si Hilary 5/2/2010 zašla do kadeřnictví v LA a to již podruhé v tomto měsíci. Vyblískl jí Frederic Fekkai, když se chystal na pokec do místního salónku..

6.8 Hilary - first lady 09

8. února 2010 v 13:47 | paPája
Hilary vyhrála za loňský rok v kategorii First Lady v Itálii. A koho Hilary předběhla?
ANASTACIA, LAURA PAUSINI (3. místo), a velké kounkurentky jako jsou BRITNEY SPEARS (2. místo)a BEYONCÉ


6.7 I'm water foundation

5. února 2010 v 19:50 | paPája
Pro hlasování I Am Waters Nadace V Refresh Pepsi Grant kampaň udělej vše i ty!


Hilary podporuje I Am Waters Foundation, non - nezisková organizace, jejímž cílem je obohatit život bezdomovců Ameriky tím, že trvalý zdroj čerstvé, čisté balené vody, dodávané s denním, inspirativním poselstvím naděje, lásky a pocitu patřící do vyšší společnosti. Připojte se k nám v naší podpoře této úžasné kampani a zvolit I Am Waters Nadace každý den po celý měsíc únor v Aktualizování Pepsi - to všechno Grant kampaň na RefreshEverything.com.6.6 Provinces of night - premiere details, photo..

5. února 2010 v 18:57 | paPája
Provincie noci bude mít premiéru v Santa Barbra's Mezinárodního filmového festivalu 6.února.

2009 USA 105 minutes
Režie: Shane Dax Taylor

Rodina Bloodworth vede zničený život v srdci Tennessee. Tři syny - Brady, Boyd a Warren (Val Kilmer) - zůstaly v mladém věku se svým otcem, EF (Kris Kristofferson), přičemž jen jejich matka jim byla po ruce. O čtyřicet let později, je Brady domovníkem pro jeho ztracenou matku a jemu se se podáří uskutečnit pár násilných výstředností. Warren bez ostychu rozhazuje peníze, a to především na pití jako palivo své alkoholové závislosti. Boyda opustila manželka, protože byla načapána s jiným mužem v Nashvillu. Přesto Bloodworths nejsou úplně ztracení, Boyd je chlapecky krásný syn, Fleming je ctnostný a prokáže, že je na rozdíl od zbytku rodiny dokáže alespoň o něco postarat. Když se vrátí jeho otec (EF), začne vztah s krásnou jižní krasavicí Raven (Hilary Duff), která chce uniknout její drogové závislosti a svévolné matky. Boyd odchází do Nashvillu v honbě za ženou, kterou opustil. Brady je pekelně svázaný na to, aby zjistil, jestli se jeho otec EF přez svůj příšerný život, a to aniž by mu to řekla jeho matka, vrátil. Přátelé a zbytek rodiny se rozpadá více než kdy předtím. Provincie noci je hluboká, zamoté nemorálnosti, tajemství, která jsou přijímána až do hrobu a něco jako jižní blues, který oslovuje duši. - Ali Cutler

takže kdy se bude vysílat?
- Sobota 6. února 7:15 pm Metro 4 divadla II
- Neděle 7 února, 8:00 AM Metro 4 divadla II


6.5 North Hollywood Hottie

5. února 2010 v 18:42 | paPája
Asi v Kalifornii naše sluníčko, Hilary Duff, v North Hollywoodu ve středu 3/2/2010 vyšla ze soukromé rezidence..


6.4 Cute pink in Il Piccolino

5. února 2010 v 18:38 | paPája
 
Hilary Duff byla spatřena na North Robertson Blvd ve West Hollywood ve čtvrtek 28/1/2010. StarzLife
photogs dokazují, že Hil prolítla nemálo místních butiků uspokojit své potřeby, a naobědvala se u 
Il Piccolino na chutném obědě.