Březen 2010

Rozvrh Hilary Duff

31. března 2010 v 20:16 | paPája
 Vyráběla jsem si nějaký rozvrh do penálu..


12.4 Lucky magazine II.

31. března 2010 v 15:44 | paPája
 Jak již víte, Hilary se blýskne na obálce časopisu LUCKY již příští měsíc. Kromě photoshootu se našla ještě obálka a další fotka:


12.3 Beauty & the Briefcase: promo video

29. března 2010 v 21:29 | paPája
 ABC, jak už to také dělají i jiné televizní stanice, vyplňují místa mezi filmy reklamy, ale také upoutávkami na filmy, které poběží v následujích dnech. K Beauty & the Briefcase jsem našla na blogu martinashalova.blog.cz.


12.2 According to Greta: deleted Scenes

29. března 2010 v 21:25 | paPája
 V této době čím dál víc klesá koupě originálních DVD - a režiséři na to myslí. Proto nechávají vystřižené scény pouze na originálkách. A u filmu "Podle Grety" , kde Hilary ztvárnila jednu z hlavních postav, tomu není jinak. Takové vystřižené scény vám také přináším z martinashalova.blog.cz. A aspoň trochu přiblíží děj.


12.1 Selena Gomez said: I love Hilary Duff

29. března 2010 v 21:20 | paPája
 Brouzdám po netu a nerada narazím na stránku s počítadlem. Když už tam ale jsem, snažím se alespoň něco vytáhnout (specialitku nebi bonbónek) a také udám zdroj. Tentokrát jsem zabloudila na adresu martinashalova.blog.cz. Našla jsem zde video, kdy Selena 23.3.2010 odpovída na live-chatu otázky od fanoušků. Tahle celebrita, která natočila remak k Hilaryinýmu filmu A Cinderella Story dostala otázku, zda původní herečku má ráda. A Sel kladně odpověděla :)


12.0 Beauty & the Briefcase: second trailer

29. března 2010 v 20:57 | paPája
Zde je další verze "Beauty & the Briefcase" Traileru. Zkoukněte to! Také můžete schlédnout nějaké fotky z filmu..11.9 Lucky magazine

29. března 2010 v 20:48 | paPája
Hilary Duff si myslí, že online nakupování může být nejlepší vynález vůbec: "Jsem tak závislá, že někdy ani nemohu opuistit dům!" Vtipkuje 22letá zpěvačka a mimo jiné také módní návrhářka. "Úžasné. jak si můžete objednat co chcete, a další den to již leží před vašimi dveřmi?" Bývalá královna popu Lizzie McGuierová se vyžívá v ležérních sponkách a využívá je jako výchozí bod pro téměř každou příležitost: "Když jdu ven, mám tendenci skontrolovat pouze zda je den či noc." Hil vše vysvětluje, tím, že hodně vyhazuje i za "podobné výrobky", nápadné boty a šperky.

Hilary Duff se tedy objeví příští měsíc (duben) na obálce časopisu LUCKY. foto nafotil Stewart Shining.


11.8 Snowy Sweethearts

25. března 2010 v 17:54 | paPája
Hilary Duff a její snoubenec, Edmonton Oilers' hokejista Mike Comrie, se šli vyvenčit po večeři v centru města Edmonton, Albert, Kanada a to 23/3/2010.
Hilary vytáhla staré Christian Louboutinovky z předloňské zimy - u nás začalo jaro, je teď čeká zima :)

11.7 Air Canada Cutie

25. března 2010 v 17:51 | paPája
Hilary Duff vyfocena na první třídě letu Air Canada přes LAX letiště v Los Angeles v pondělí 22/3/2010.
22 letá herečka a zpěvačka byla zřejmě na cestě za svým snoubencem, hokejistou Mikem Comriem.

11.6 Fan Club Contest Winners Announced

20. března 2010 v 18:55 | paPája
Několik fans vyhrálo na officiálních stránkách Hilary - hilaryduff.com - dostalo od Hilary plakát Greta a její podpis.. Podívat se můžeme alespoň na fotografie. Oficiální obrázek fan site v celém článku

11.5 Personal Pictures II.

20. března 2010 v 18:47 | paPája
Nějaké další - starší osobní fotky Hilary.


11.4 “Beauty & Briefcase” - more information

20. března 2010 v 18:43 | paPája
"Beauty & Briefcase" přineslo další infotmace o tomto filmu. Pokud se tedy chcete dozvědět, o čem je, čtěte dál.
Hilary Duff hraje spolu se střemi muži v nadcházejícím ABC Family původního filmu "Beauty & Briefcase" (to se do TV budevysílat 18/4/2010 ve 20:00 (8. pm) ET / PT).
"Gossip Girl" star hraje Lane Daniels, módní novinářku, která je tajně ponořená do své životní práce - získat místo v.. (více ...)..

11.3 Personal Pictures

20. března 2010 v 18:36 | paPája
Hilary si užívala prázdniny v Texasu se svou rodinou a kamarády nejen mezi kozami..
Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album

11.2 'Beauty and the Briefcase' Official Trailer!

20. března 2010 v 18:30 | paPája
Konečně se objevil i trailer k filmu 'Beauty and the Briefcase', ve kterém Hilary hraje jednu z hlavních rolí :)


11.1 Shipley and Halmos party

20. března 2010 v 18:26 | paPája
Hilary Duff se za nočního světla zúčastnila Shipley & Halmos na pokraji Los Angeles ve čtvrtek večer (18/3/2010).
Při pohledu na roztomilé děvčátko "Lizzie McGuire", byl samý úsměv. Vmísila se totiž do Konfederace na podporu návrhářů Sam Shipleyho a Jeff Halmose.


je tu sranda :)

17. března 2010 v 11:31 | paPája
jsme teď 3 hodiny (z šesti) na kompech ve škole.. večer SNAD budu ;)

Udělejte něco pro sebe

16. března 2010 v 21:57 | paPája
Chcete se po celý den cítit skvěle tak jako já? Co tedy dělám jinak než vy? Poradím vám několik aktivit, se kterými vaše sebevědomí okamžitě stoupne.
-1- Čerstvý vzduch - pokud rádi běháte, není tu nic lepšího, než se proběhnout po lesíku a nadýchat se pročištěného vzdoušku. "Profiltují" se vám tak myšlenky a budete se cítit lépe. Tip: Procházek v parku se vůbec nebojte. Naopak - také pomáhají lépe myslet. Navíc také částečně zatočíš s obezitou.
-2- Štěstí přeje připraveným - chcete zářit ve škole nebo to natřít svým kámošům? Buďte tedy nejlepší! Zkoušejte se zlepšit v daném oboru, až v něm budeš přebornice. Tip: Jsi třeštiprdlo co chvilku neposedí? Zkus si nacvičit nějakou sestavu (např. z vystoupení Lady GaGa na Telephone) a předveď jej kámoškám. Ostatním vytřeš zrak. A pokud budeš opravdu dobrá, můžeš dávat i malé lekce.
-3- Zdravá strava - fastfood a tučná jídla? Vykašli se na to! Stojí ti ta postava opravdu za to? Jídlo a pití na celý den - jídla málo, pití naopak hodně. Tělo poté vyloučí spoustu škodlivin a zbaví se různých nečistot. Změnu pocítíš i ty! Tip: Pokud se nemůžeš zbavit čokolády, vyzkoušej i starý a ohraný trik - sušené ovoce a oříšky v čokoládě. Nejenže se doplníš "drogou", ale ještě máš i nějaké další vitamíny v sobě :)
-4- Don't call me baby - telefony? Out! Volat si kvůli každé blbosti se svou nejlepší kámoškou? Není to zrovna dobrý nápad. Já osobně volím pokec mezi čtyřma očima (nebo klidně i více). Tip: Vycházky, rande, schromáždění jsou přece lepší způsoby konverzace než právě na ajsku, facobooku nebo twitteru, co myslíš?
-5- Smile, smile and smile - úsměv nejen prodlužuje život, ale také posiluješ břišní svaly a nádherně se uvolňuješ. Pokud máš krásné zuby, plus pro tebe. A je jen tvou záležitostí kde a jak hodně se buděš usmívat. Tip: S vtipami zaboduješ nejen u svých kamarádek, ale funguje to i na kluky. Jako flirtovací prostředek ti k tomu poslouží nějaká odrbaná hláška z internetu. A určitě to zafunguje ;)
-6- Nenechávej ani jeho na holičkách - uspořádejte si spolu výlet ve dvou, namasírujte si jemně záda nebo se navzájem rozmazlujte. Povoleno je naprosto vše. Od Valentýna uběhl přeci jen jeden měsíc - a navíc - za několik týdnů jsou Velikonoce a všichni doufáme, že od něho dostaneš co nejmíň. Tip: Na rezervaci v pizzerii a lístky do kina raději na něj ani nevybavuj. Aktivní lidé jsou přece lepší! Zajezděte si nakole, bruslích, lyžich nebo se jděte proběhnout do lesa.
-7- Relax, luxus, uvolnění - pořád si v jednom kole a nevíš kdy se zastavit? Teď je čas udělat i něco pro sebe v podobě sauny, lázní či různých zajímavých (a chutných) druhů masáží (kupříkladu horké kameny, čokoláda nebo mléko). A kamarádku nebo mamču můžeš vzít také s sebou.
-8- koníčci nade vše - zvýrazni se ve svém oboru. Ať už tancuješ, kreslíš, hraješ na nějaký hudební nástroj nebo ti jdou ruční práce, stačí si všechnu zlost dušenou dlouho v sobě vyřádit právě na tvém díle. Tip: Zdá se ti to poněkud lehké nebo se ti to právě nechce dělat? Zavaž si oči a skus si nakreslit domeček jedním tahem. Svá díla nakonec vystav kamarádkám.
Shrnutí:Dělej co je třeba a to co umíš. Pokoušej se o nové věci a nezapomínej na ty staré.

news

16. března 2010 v 21:31 | paPája
Co si kupříkladu udělat jarní úklid u vás doma i když je ještě sníh? Jak oceníte nabídku odpoledne v posilce? Možná by to chtělo i prohrábnout starý šatník a také si trochu pročistit vědomosti? A co vás čeká na jaře? Na tomto blogu by se mělo změnit hodně - jarní úklid vezmu prostě u všeho.. Co tedy můžete během několika následujících měsíců zaregistrovat na tomto blogu (tedy spíše seznam toho, co bych chtěla udělat):
• změnit design
• roztřídit rubriky (obzvlášť Hilary Duff a celebrity)
• častější autorizace a obíhání
• více článků (větší počet za měsíc)
• nová složka: Hilary v ČR (v časopisech, hitparádách, televizi..)
• nebudu homosexuál xD
• přidám více textů písní a dám na blog VŠECHNY lyrics od Hilary Duff
• více celebrit
• přidám nějaké mp3 na stáhnutí (co třeba Telephone, Tic toc nebo Sweet dreams?)
• the end
Nechcete se podívat i na svůj fádní život? Alespoň si dopřát něco pro sebe.. Inspirujte se nejen mím seznamem :)

11.0 In West Hollywood

15. března 2010 v 18:58 | paPája
Našla jsem nějaké další fotky ze soboty 13/03/2010 - Hilary šla ke kadeřníkovi ve východní části Hollywoodu.. Předtím si ale došla se svojí matkou na oběd:

Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album

10.9 At the hair salon in Hollywood

14. března 2010 v 13:43 | paPája
Hilary si zašla do kadeřnictví v Hollywoodu a náramě jí to slušelo! podívejte:


10.8 At LAX Airport

13. března 2010 v 17:01 | paPája
Přidány nové vysoce kvalitní momentky s Hilary na LAX letišti, kde přiletěla z New Yorku 11/3/2010.


10.7 "beauty & the briefcase" style guides

13. března 2010 v 16:46 | paPája
"Beauty & the Briefcase" je nový název pro film "The Business Of Falling In Love", podívejte se na oficiální stránku:Už se nemůžu dočkat na vypuštění filmu do světa :) Oblečte se jako Hilary v tomto filmu a buďte neodolatelně ktásná!


10.6 Dishes on Wedding Plans

13. března 2010 v 16:37 | paPája
Bývalá teenagerská královna Hilary Duff už má jisté plány na svatbu s Mikem Comrie, navržené naHawaii zhruba před měsícem. "Ještě nemáme stanovené datum svatby, ale jsme opravdu nadšeni," hovořila Hil In Touch na party pro zahájení nové televize Samsung3-D LED v New Yorku 10/3/2010. Plánování svatby je zřejmě rodinnou záležitostí: "Vrátila jsem se domů a všichni mě vítali s velkou kupou svatebních časopisů," zasmála se Hilary a dodává, že má jistou představu o svatebních šatech: "Chci, aby byly tradiční. Nechci, aby byly příliš velké a ohromující, protože jsem tak malá! A také nečekejte žádnou velkou svatbu!".
InTouchWeekly.com, hilaryfan.org


10.5 3D Samsung LED TV Launch Party

13. března 2010 v 11:42 | paPája
Hilary si ale musela užít na 3D Samsung LED TV Launch Party v noci 10/3/2010 v New Yorku. Ty náušnice jsou určitě těžké, ale ví, jak upoutat pozornost. Dokonce i 3D brýle ji slušely :) (Na párty s The Black Eyed Peas)

10.4 A Cinderella Story in TV Prima today

13. března 2010 v 11:09 | paPája
Ano, je to tak. Po Panu Božském přichází i tato klasická americko-kanadská komedie o5 k nám do televizí. Usaďte se proto do křesel ve 2O:oo a schlédněte nezapomenutelný film, který už jste jistě viděli :)
Romantická komedie s názvem Moderní Popelka je moderní a humornou verzí klasické pohádky, v níž však hlavní roli hraje středoškolačka zamilovaná do svůdného hráče amerického fotbalu. V utrápené dívence, která musí posluhovat své maceše a dvěma nevlastním sestrám, se s pomocí chatu otevře kouzelný svět snění o spřízněné duši. Ale jelikož se v rozhodující chvíli zalekne, utíká moderní Popelka před dvanáctou z plesu a ztrácí svůj mobilní telefon… Postavu Popelku ztvárnila v pohádkou motivovaném dramatu Hilary Duffová, pro níž byla tato role opravdovým potěšením. Herečka totiž přiznala, že Popelka byla její nejmilejší pohádkou z dětství.
úryvek z iprima.cz

Jak napovídají poslendí dvě věty - Hilary vzala roli jen proto, že pohádku o Popelce jako dítě zbožňovala (mimo jiné si to můžete poslechnout i v reklamě).

A také nesmím zapomenout na obrázek z Pana Božského na PRIMĚ: klik na celý článek

10.3 Cosmopolitan [ April / 2010 ]

10. března 2010 v 14:16 | paPája
Zde scany z nového vydání časopisu Cosmopolitan na duben 2010. O Hilary několik zmínek..
Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album

10.2 Shoot for “Beauty & the briefcase"

10. března 2010 v 14:14 | paPája
Hilary vypadá nádherná v nové rodinné komedii "Beauty & the briefcase", a na UHG fotkách vypadá naprosto k nakousnutí.
Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album

10.1 Adama Shankman in twitter: I♥Hilary Duff

10. března 2010 v 14:02 | paPája
Pamatujete si Adama Shankman? Zdá se, že několik fanoušků nebylo zrovna spokojených s tím, co napsal na twitter:
Moc se mi líbí Ashley Tisdale. Je skvělá holka, a velmi talentovaná. Souhlasím. Hilary Duff je moje kamarádka a já ji miluji. To je pravda!
Adam pracoval s Hilary na filmu "Cheaper by the Dozen 2" a neoficiálně i na "Cheaper by the Dozen 3", klikněte zde, chcete-li vědět, co se na natáčení dělo.

10.0 Scans from US Weekly

10. března 2010 v 13:58 | paPája
Skeny z US Weekly "Beauty & the Briefcase" promo:

Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album

zdroj na obrázcích :)

9.9 Official Book Name Title: Elixir

10. března 2010 v 13:20 | paPája


Zatímco Hilary může odložit přijetí napsat jakékoli projevy ke svým zásnubám, může se jako absolvent Disney nyní počítat jako člen celebrity literátů, spolupracující se Simon & Schuster, kteří potvrdily, že mohou využít služby Ghostwriter star i pro Hilary.

Nově zapojená Hil Duff se bude nejprve snažit napsat romány pro mladé dospělé, první ve své sérii, Elixír, stanovené pro propuštění na 12.října. 416 stránek budou doprovázet i obrázky fotoreportéra Clea Raymonda. Odhodlaný dobýt jen jeden žánr vyprávění s 22 letou celebritou napíší román s populárně naučnou knihou zaměřené směrem k dětem, které prožívají rozvod rodičů (čímž si Hilary také prošla). Kniha bude na americkém trhu do roku 2012

EOnline.com

Hilary Duff dodává: " Vždycky jsem milovala únik do skvělé knihy, a to zejména do té, která se vyznačuje silnou, inspirující ženskou postavu a máte pocit, že jste opravdu pochopili někoho, kdo by mohl být vámi, ale váš osobní život je více fascinující. Doufám, že bude Elixir knižní román, který bude přepravovat čtenáři a otevře pro ně nové světy. "

Vydavatelství je také rádo, že se fanoušci budou moci spojit s Hilary zcela jiným způsobem (jde o jména Justin Chanda, společnost Simon & Schuster, Rob Weisbach, společnost Fonda Snyder Roba Weisbach Creative Management, upravovat knihu bude redaktor Emily Meehan).

více naleznete na: simonandschuster.com

by & more: hilaryfan.org

9.8 ‘Beauty and the Briefcase’ Promo

10. března 2010 v 11:58 | paPája
Zde je malý reklamní banner k filmu 'Beauty and the Briefcase':

9.7 ELLE Girl Magazine

3. března 2010 v 15:13 | paPája
Hilary bude v příštím čísle časopisu ELLE (Rusko). Natisknou se fotografie z photoshootu Naomi Kaltman (Glamour). O čem se v něm bude psát vám ale fakt nepovim :)

Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album

Hilary & Mike jsme zahlédli v Edmontonu, Kanada.
" "Vlkodlak" je opravdu příšerný film! Dokonce i Hillary Duff & Mike Comrie opustili kino uprostřed filmu! Ano, byli ve stejné řadě jako moje rodina a ani mně se film moc nelíbil. Šel jsem na odpolední promítání v kině multiplexu. Nepoznal jsem Hilary na první pohled, protože ona byla zasněná v krátkých textových zprávách." psal na twittru studisney. (thanx with-hilary.com)

9.6 Heading to the gym

3. března 2010 v 14:59 | paPája
Dávat pozor na své kalorie, to Hilary Duff (22) zvládá bezvadně! V Hollywoodu si 2/3/2010 šla zacvičit do místní tělocvičny. Hil se zdála být v dobré náladě, když si to štrádovala přez světové městos červenou mikinkou a černými warm-up kalhoty. Nechyběly ani brýle :)