Červen 2010

Avatary 7.0 (triple)

30. června 2010 v 22:29 | paPája

vrátila jsem se ze zatmění, zatměno mám já

30. června 2010 v 22:18 | paPája
 Hojky všichni! Promiňte, že píšu takhle pozdě večer (nebo mi to tak jenom připadá), ale musela jsem se ještě rozloučit v tomhle školním roce. Přeju vám krásně prožité dva měsíce, bohatou babičku (co se týče vysvědčení), hnusná jídla jenom ve školní jídelně a hlavně - hodně láásky -♥- Zatmění se mi moc líbilo (JACOB TEAM!!) a taky je možný, že díky časovému posunu jsem ho viděla dřív než Hilary Duff..  S kámoškama jsme se ani nemohly rozloučit -♥- ale stejně se uvidíme ;) Bohůžel pro vás neumím jako Alice předpovídat budoucnost, takže nic neslibiju (stejně.. já bych se dala k Jacobovi, ať si Edward klidně chcípne!)                                                                                       with love your paPája (saw eclipse)

pařili až do rána =)

30. června 2010 v 11:51 | paPája
 Měli jsme školní ples -♥- a dopadl kupodivu celkem dobře. Vízo se nám taky vyvedlo a měla jsem až o dva stupně lepší známky než v pololetí. Zachvilku si půjdu koupit inTouch, nové brejle z Terraanovy a možná i nějaké to tričko. V 15:15 je sraz na lístky na Rozbřesk, takže teď dokoukávám new moon. Jinak všem přeju krásný (nejen) začátek prázdnin, ať už jedete na tábor, nakupovat, na vodu, pařit s kámošema nebo jenom lenošit doma =) Večer vám snad napíšu, jaké bylo kino -♥- a já doufám, že skvělý !! Užijte si zbytek dne stejně jako jsem to já rozjela na včerejším 'plese' na 'včelku Máju' nebo 'Dlouhou noc' od Helenky =D a samozřejmě fantazii se meze nikdy nekladou !!   xxo with love -♥- paPája

smiles in iCQ

28. června 2010 v 14:58 | paPája
mám to už nějakou tu dobu v pc a teď to sem dávám (opravdu.. dala jsem si ohromnou práci xD)


už je to v pohodě :)

28. června 2010 v 14:42 | paPája
 Někteří měli vízo už v pátek !! My jsme však museli v pátek do Turnova na hasiče, kde kámoš málem spadl do nádrže.. Taky jsem zapoměla popřát svému dobrému kamarádovi Honzovi, připoměl mi to až Dan. Takže jsem honzovi užrala kousek housky :) A to je jenom jeden z mnoha příběhů pátka.
 Dneska se tu snad ještě večer objevím. Zítra tu budu celé dopoledne, ale po obědě se budu připravovat na školní ples od šesti.. VOTRAVA !! Budu mít růžový šaty a perly -♥-  jinak tam stejně nemám s kým jít - ale bohůžel je to povinný. Superdrb-na zrušila svůj blog.. i'SOO HAPPY
 S novinkama nám to pěkně drhne.. Opravdu nic nepřibývá                                                    with love -♥- paPája

štve mě superdrb-na.blog.cz

24. června 2010 v 21:06 | paPája
 Každej liberečan, co něco znamená, se bojí, aby ho superdrb-na nenapsala na svoje stránky. A začala psát o jedné mé dobré nejmenované spolužačce, co teď odchází na bojiště. A tak samozřejmě i já mám strach, aby si mě taky nevzala na klávesnici =( Kdo není odsuď a z okolí, nepochopí.. Ale jen tak pro srandu se můžete podívat na pohádkovou návštěvnost téhle stránky a zvednout jí =) takže klikněte na otravný blog s adresou: superdrb-na.blog.cz, ale nevím, zda vám to k něčemu bude.. Zítra teda jedeme na školní výlet za hasičema, takže se kolem druhý ozvu. A taky snad napíšu, jaké to bylo, teda bude. Nebojte, já vám příjdu.. dobrou                                                                                                 -♥- XOXO paPája =)

18.7 Hil in SPY

24. června 2010 v 16:27 | paPája

Hilary Duff pixel se mžikla v českém časopisu SPY opět v módní rubrice. Zjistila jsem to dneska  (a vůbec nevím, kdy vychází).  Byla tam na 80% úspěšná v kytičkovaném červeném overalu přepásaný světle zeleným páskem a hodila přes sebe tmavě modrý svetr.  Schovávala se za býlímy brýlemi a měla čerstvě udělané nové tetování (At Byron & Tracy Salon). Taky je v časopise článek o Beyoncé a Hilaryina starší sestra Haylie Duff je jako módní ikona zobrazená v inStyle .. paPája

jsme na MacBoocích

24. června 2010 v 8:25 | paPája
 Jako první máme infošku a jsme na jablíčkách. Napíšu vám odpoledne, popř. se ozvu v pátek po školním výletě (jedeme do Turnova na hasiče..). Takže bude vážně zábava! Je celkem sranda pozorovat, jak tu není čeština - každý druhý slovo je podtrhlý =) Mějte se do doby, než tu zase něco přidám. Tak za pár hodin =)

viděla jsem 38 epizodu Lizzie McGuierové

23. června 2010 v 20:58 | paPája
 Ach jo, mohla jsem se srandy utlouct. Dvakrát starší než Camp Rock, čtyřikrát blbější než Teorie velkého třesku a osmkrát skvělejší než Hannah Montana. Lizzie McGuierová mě vážně nadchla. Matt (mladší brácha Lizzie) je vážně jak ten můj, Liz má kámoše jáko já - Gorda a Heriettu - dva nej z výběrových. Vážně, podívejte se alespoň na díl a všiměte si kreslené Lizzie. Vždycky řekně něco, co si Liz myslí, ale nakonec to neřekne, protože to.. není vhodné. Ale myslím, že to zažívá každý. Jinak se můžete podívat i na Italské prázdniny (film k seriálu - obdoba Hannah Montana movie). Tak jukněte ;)

zazněly další hlasy z 11. září

23. června 2010 v 20:34 | paPája
 Mě tehdy bylo pět. Tahle událost šla mimo mě až do.. dneška! Čím častěji slavíme výročí, tím více si dokážu uvědomovat proč. V tomhle teroristickém útoku byla zapojená i al-Kájda, která nenáviděla systém tehdejšího amerického světa. Devatenáct Arabů nastoupilo na linky vnitrozemských letadel, kterých se zmocnili. První dva letouny zasáhly mrakodrapy Světového obchodního centra v NY (Manhattan), další ztroskotalo v Pentagonu (sídlo ministerstva obrany; pětiuhélníhový komplex budov). Také se měl uskutečnit náraz do Bílého domu, ale lidé v uneseném letadle se dozvěděli smutnou zprávu od příbuzných a kamarádů, a varovali pilota. Ten raději svůj chtíč nechal umlknout. Jakto, že CIA, FBI a dokonce i George Bush o akci věděli a proč dostala CNN nepravdivé informace? Bylo to snad dokončení "Operace Bojinka" z roku 1995 nebo obdobných pokusů z roku 1993?
 11.9.2001 - krásný slunný den v Manhattanu, co víc si člověk může přát. Letadla si létají nad hlavama jak chtějí a vůbec vám to nepřijde divné. Ale až do chvíle, dokud se neprocházíte po Ground Zero. V 6:47 ráno se vypnuly hasící alarmy v celém Světovém obchodním centru. Co se stalo pak? Přesně v 8:13 přestává komunikovat let č. 11, o 32 minut naráží v rychlosti 790km/h do WTC 1. Mezitím let č. 175 (42 minut zpoždění) vyráží na dráhu - 8:14. Čtvrt hodiny po prvním nárazu se u dvojčat promítá původní let č. 175, letadlo se v 8:02 ocitá v budově WTC 2 (při 950km/h). Kolem 9:37 se "nečekaně" let č. 77 ocitá u Penthagonu, kde sráží několik lamp a těsně nad zemí vráží do komplexu. Bílý Dům a Kongres jsou evakuovány. Na scéně se objevuje další letoun. Tentokrát jde o let č. 93, centrále je hlášen únos. V 9:59 se řítí WTC 2 k zemi (přitom byla zasažena později) - Dolní Manhattan zachvátil obrovský dým prachu, lidé prchají. Krátce po desáté se poslední letoun řítí do polí. Měl havarovat do Bílého Domu, který je bohůžel evakuovaný. Poté se hroutí WTC 1 kolem 10:28 (lidé zde tedy měli velkou šanci utéct). Poslední z budov v komlexu Světového obchodního střediska (WTC 7) se bortí. Zasáhly ji čtyři rozsáhlé požáry. Ostatní budovy objektu musely být při záchranných akcích strženy. Tak je tedy dokončena alespoň část starého pokusu o atentát v New Yorku. 22.9.2001 se vystavuje pomník objetem a je hlášeno na 3 000 objetí celého teroristického útoku. Nyní se obnovují stavby WTC, přejměnované na Ground Zero a stavby nebudou tak velké. Počátky můžete sledovat už od roku 2007 na youtube.com =)
 Proč vám tu píšu tenhle hrozný příběh? Možná že byl jenom jeden, ale já vidím story každého jedince v tomhle namočené. Od atentátníků přes piloty a cestující, lidech v mrakodrapech, záchranářů, prezidenta, bohatých maníků, kterým to přineslo značný zisk (CIA a FBI), očitých svědků, ale i lidí, kteří se o tomhle celém dozvídají téměř po devíti letech 2001-2010. Prostě psali na seznamu, že se našlo dalších 102 obětí, tak jsem se s vámi chtěla podělit o to, co se naučím tohle nudný odpoledne, co jsem se mohla naučit sestavu na Alejandro od Lady GaGa =)


Jako z hororu:

♦Někteří lidé v WTC 1 a 2 (z horních pater) vystrkávali ruce na důkaz toho, že chtějí ven
♦Dokonce se našli i tací, kteří raději vyskočili, než aby uhořeli (viz fotky dole)
♦Hodně lidí zavalily trosky celého komplexu nebo byli udušeni prachem
♦Smrt mohla na zavalené vyčkávat celé dny..
♦Lidé v horních patrech neměli žádnou šanci jak vyváznout živí
♦Prostě to jen někdo nestihl dolů - a zaplatil
♦Lidé z WTC 2 sice viděli hořící "Dvojče", ale měli ještě méně času
♦Všichni z cestujících letu č. 11, 77, 175 a 93 zahynuli
♦Našly se pouze dvě třetiny z celkového počtu 3 000 mrtvých
♦Dosud leží pod Manhattonem ostatky nevinných obětí, po kterých někteří denně chodí
♦Co byste dělaly v 96. patře WTC 1 po nehodě? Byli byste mrtví, narazilo do vás letadlo


Někteří teroristé:

♦Abdul Azíz Alamari
♦Salem Al-Hazmi
♦Muhammad Atty - otec s ním údajně mluvil 12. září, jinak mrtvý
♦Waleed Al Shehri - mrtvý, ale údajně po útocích mluvil s otcem a synem
♦Mohand Alsheri - není jisté, zda nyní nežije v Saúdské Arábii, má být mrtvý
♦Khalid Al-Midhar - měl zahynout v letu 77 (hon na Pentagon)
♦Salem Al-Hazmi - poskytl 21. září 2001 rozhovor britskému The Guardian
♦Ahmed Alnami - poskytl rozhovor pro The Telegraph 23. září 2001
♦Saeed Alghamdi - prohlásil v rozhovoru pro The Telegraph (23. září 2001), že FBI neví o jeho zapojení do útoků


18.6 Leaving the Gym in Toluca Lake

23. června 2010 v 18:25 | paPája
 Hilary si byla zacvičit včera 22-6-2010 v západním Hollywoodu. Jak se zdá, už ji omrzel starý doprovod v podobě snoubence Mika Comrieho. Hilka se zdá být z návštěvy pilates v soukromé tělocvičně s Harleyem Pasternakem vyčerpaná. Duffice chodí cvičit téměř pravidelně - to by znamenalo pro Mika i to nejhorší. Nekteří fanoušci ji dokonce vychvalují, jaké dobré outfity nosí -kupříkladu tygrované tepláky. Můžeme si však být jistí, že nevímě o novém páru vůbec nic =(


novinky =( & Haylie in deutsch InStyle

22. června 2010 v 21:45 | paPája
 "Strašně ráda pařím. Ne proto, že jsem zlá holka, ale protože mě to baví." říkala před třemy roky radostně Hil, dokud se s ní nerozešel Joel Madden. A já bych taky mohla vyprávět =( Ani novinek tu zrovna rychle nepřibývá.. Duffice připravuje nové CD a má co dělat s pomluvami Tily Tequily, podle které Hil nesnáší fanoušky. Využila situace a všimla si, že Hil nepodepsala v tlačenici ani cár papíru. Zato Haylie má podle německého InStyle dobrý vkus, takže se také nechala otisknout =) Napíšu, až zase uslyšim nějaký drb.. Zatím užívejte sluníčka, protože dny už se (ode dneška) začaly krátit! Takže mějte se famfárově =)                                                                                                    with love -♥- your paPája

dochází mi With Love Hilary Duff

22. června 2010 v 21:27 | paPája
 Ten skvělej parfém, kterej mi koupila sestřenice k minulým vánocům mi vážně dochází =( Řeč není o žádném jiném, než o With Love navrhovaný Hilary Duffovou a který se zařadil pod značku Elizabeth Arden (jen ke značce: ta vznikla v době první Coca Coly a založila ji jedna milovnice koní - známá pod pseudonymem právě Elizabeth Arden). Právvě tohohle jsem se bála.. Ale zkusím přemluvit rodiče, aby mi koupili ten s tím náramkem, snad uspěju. Tak mi držte palce!! Jinak jsem na netu našla i pár dalších vychytávek, jako má Hilary, ale o tom až příště..18.5 Hil in Popcorn'n'COSMO Girl

22. června 2010 v 21:18 | paPája
 Hilary si můžete koupit v trafikách hned ve dvou časopisech. V Popcornu je jen fotka k horoskopu (Váhy; *28-9-2010). Zato v COSMO Girl se zaměřují na její líčení. Je přiložena fotka z premiéry filmu War,Inc. a jako novinku tu zdůraznili oranžový lesk na rty. Na titulce je Ashley Greene, ale dozvíte se zde i něco o Justinu Biebrovi, Taylorovi Lautnerovi, Ke$he a dalších.. Opravdu výborné počteníčko pro všechny drbny jako jsem já =)

18.4 The Gift Horse

21. června 2010 v 19:05 | paPája
 Jak jsem již zmínila, Hilary by se měla mžiknout ve filmu The Gift Horse, kde bude hrát Kelly Hendricks. Thriller se natáčí pod Buffalo Speedway Film Company a bude trvat 85 minut. Prohlížela jsem si fotky lidí, kteří by se na filmu také měli podílet - jsou vážně šílení !!
Status: Pre-production
Vydání: 1-6-2011
 Doufám, že se u nás objeví alespoň Beauty & the Briefcase, když už mám i to War,Inc. v češtině.

18.3 New projects?

19. června 2010 v 21:16 | paPája


 Podle nejnovějších zpráv se Hilary chystá na dva nové filmy - "The Gift Horse" remak filmu "Eva". A to jeden z těchto filmů:
Eva (1948 film), 1948 švédský film
Eva (1958 film), 1958 rakouský film
Eva (1962 film), 1962 francouzsko-italský film v angličtině
Jinak novinky se nám líhnou celkem pomalu :(

nejsou novinky, proto nepíšu :(

16. června 2010 v 20:12 | paPája
 Je to škoda, ale moc těch článků opravdu není :( Zrovna teď se soustředím na školu a nezbývá mi nálada na novinky, i když mám vyhlídnutou pouze jednu. Týká se filmu the story of Bonnie & Clyde, vyjde na konci tohoto, nebo dokonce až příští rok, protože hlavní herec (Kevin Zegers hrající Clyda) nemá čas točit více filmů najednou. Holt lenost je někdy blbá věc.. Stahovala jsem si nějaký písničky Good Charlotte (jedno z dvojčat Maddenových - Joel - z této skupiny chodil 3 roky s Hilary Duff). A navíc - jak jsem již psala, tak zde budou mít 20-7-2010 koncert s Pink. Takže počítejte s tím, že tu minimálně do zítřka nebudu.                                                                                                                            with love -♥- paPája

18.2 In West Hollywood

12. června 2010 v 19:25 | paPája
Ve čtvrtek 10-6-2010 si Hil zasportovala v západním Hollywoodu:
001.jpg004.jpg005.jpg008.jpg

18.1 NEW HILARY Duff&MIKE Comrie HOUSE in Beverly Hills

11. června 2010 v 22:13 | paPája
  Naše blonďatá kráska Hilary Duffová (22) již v rozhovoru pro Us Weekly asi před čtvrt rokem naťukla, že nemůže bydlet v Los Angeles, Kalifornie, na věky (viz 20. položka; dům si zde postavila v roce 2007, kdy měl obrovský úspěch u fanoušků). Nafotila v něm pár photoshootů, ubytovali se zde i její mazlíčkové, jen Mike očividně ne. Koneckonců život je změna a i domov se musí času od času vyměnit..
  Co se týče nového domu, Hilary vsadila na klasický romantický look, který je něco jako propojením Bílého Domu a staveb z dávného antického Říma. To vše obohaceno doplňky obdobným těm v jejím videoklipu Reach Out (And Touch Me) z minulého roku. Kupříkladu ta fontána či rámy ;) Cena se vyhoupla na pohádkových 3 850 000 000$.. Je postaven jako elegantní koloniální gruzínský zámek a to v Beverly Hills. Má připomínat Bílý Dům a najdete zde spirálovité schodiště, bohaté zahrady a na nich luxusní bazén.
  Beverly Hills ji okouzlovakl již dávno. často tam jezdí na nákupy, minule si tam nechala udělat tetování "Stand by me" na pravou ruku a mimo jiné se evidentně nezalekla ani koupě domu. Až zjistím adresu, tak napíšu ;) Jinak jak se vám líbí? Je opravdu okouzlující. Jediné, co by mi tam vadilo, je malý osobní prostor v místnostech. Toť vše, dik za přečtení:

18.0 Leaving the Gym in Santa Monica

11. června 2010 v 21:26 | paPája
 Hilary si zase byla zacvičit, tentokrát v tělocvičně v Santa Monica 10-6-2010:

17.9 Aston Martin Mates

9. června 2010 v 19:25 | paPája

Naše Hilary Duff a její snoubenec Mike Comrie byli spatřeni společně v Los Angeles (Kalifornie) v úterý 08/06/2010, jak odchází z fitness centra a odjížděli Mikovým Aston Martin DB9.


17.8 Hil in inTouch

6. června 2010 v 21:15 | paPája
 Máte sbírku Hilary a smutníte, že se zase dlouho nikde neobjevila? V inTouchi rovnou 2-krát! Jednou jako "ta, která si osvojila kosmetické vymoženosti" a jednou jako báječná sestřička. ps. na obálce je Lady Gaga a má žlutý nápis (koupit si ho můžete do 16-6-2010). A promiňte za kvalitu fotek, scaner budeme mít až po prázkách :( Taky jsem viděla BILLboard s P!nk, která se objeví 20-7-2010 v Praze a hostem jí bude skupina Good Charlotte -♥- Takže pokud chcete vidět někoho, kdo 3 roky vkuse líbal Hilary, tak se přijďtě mrknout ;) 
druhý obrázek v celým článku :)

Už officiální layout

6. června 2010 v 20:49 | paPája
 Dodělávám ho už asi týden a myslím si, že kromě prázdninového roztřiďování článků už tu asi do začátku školního roku nic nebudu dělat (a samozřejmě přidávat novinky, obíhat sbé, jak budu moci → určitě to bude pomalejší, než obvykle..). Takže nevím, kam se o prázkách hnem.
1-7-2010 pojedeme asi s mamkou do Prahy, 2-7-2010 se budu chtít pořádně vyspat, 7-7-2010 budem až do 14-7-2010 v Řecku, pak asi půjdeme s kámoškou do ÍQváče, s klukama na koupák, k babičce přešít si bundu (,protože já nemám šicí stroj :( ) a věřte, že toho bude opravdu hodně. Takže už předem se omlouváám :'( A co budete dělat vy? Určitě toho budete mít na práci míň než já..


                                                                                            with love -♥- your webmiss paPája

17.7 Benihana Beautiful

4. června 2010 v 16:27 | paPája
Hilary Duff se zalíbila japonské kuchyně a tak v restauraci u Benihana se během dvou hodin naučila alespoň to nejzákladnější (Los Angeles ve středu 02/06/2010), poté se převlíkla (kabelka, deníček od LV (♥), jeany a boty) a pelášila vyprázdnit peněženku do jednoho z mnoha obchodů ve velkém LA:

ikonky do menu

4. června 2010 v 15:18 | paPája
znáte to - ikonky pro sbéčka..
a také do fanklubu =)

Chcete spřátelit? NÁBOR NOVÝCH AFFS

2. června 2010 v 18:52 | paPája
Zde se můžete zapsat, pokud máte zájem o spřátelení. Jen moc neslibuji, že budu obíhat často, protože sem tam to někdy zkrátka nestíhám.. Pokusím se minimálně jednou za týden (ale jsem někdy schopná obíhat blogy každý den). Takže kdo se chce stát Sbéčkem, ať napíše:

1, jméno/přezdívku
2, adresu blogu
3, na co je tvůj blog zaměřený
Doufám, že se to tu postupem času zaspamuje komentářema :) *your webmiss paPája

prodám layout, pošlu na mail (Hilary Duff)

2. června 2010 v 18:17 | paPája
 hledám stránku o Hilary Duff, která by chtěla tenhle podle mě moc nepovedený layout Hil. Je zadarmo, pošlu na mail nebo pošlu odkaz. Napište do komentářů - předem díky za zájemce :)


17.6 Shopping at Ralphs Grocery in Los Angeles

2. června 2010 v 17:52 | paPája
 Jako snoubenka a budoucí manželka nesmí umět pouze vyhazovat za oblečení.. Musí se taky naučit vařit! Hilary si 30/05/2010 zanakupovala u Ralphs Shop v LA a kontroloval jí její snoubenec Mike.  Hilary ale přiznává: "Strašně ráda peču. Naopak věc, ve které vynikám spíš svou nedokonalostí je řízení. Už parkrát jsem nabourala a tak mi zakázali koupi mé vysněné Porche." zlobí se.

17.5 Again out and about in Los Angeles

2. června 2010 v 17:42 | paPája
Raní kávička nade vše.. Hil si zašla na kávičku ze Starbucks i se svým přítelem Mikem a (30/05/2010). Komentovali obtloustlý zadek servírky, která je obsloužila a Hilary téma opravdu pobavilo (viz třeba první fotka):


17.4 Out at the gym in Los Angeles

2. června 2010 v 17:35 | paPája
Udržet se v dobré fyzické kondici dá člověku hodně práce a Hilary Duff to dobře ví. Celé dopoledne pobíhala po Los Angeles (Kalifornie) jako splašená (29/05/2010) Hilary a Mike měli co dělat s rutinním cvičení v soukromé tělocvičně, ale nakonec si stejně za odměnu vyšli na nákup :)

17.3 Shopping in LA

2. června 2010 v 17:31 | paPája
Přidávám nové Candids s Hilary Duff a Mikem Comrie, nakupovali v Los Angeles až do padnutí (29/05/2010):


17.2 After a friend’s birthday in LA

2. června 2010 v 17:29 | paPája
Hilary ví, kam a s kým vyrazit. Tentokrát zašla s mamkou a Mikem po narozeninách svého kámoše do Katsuya Restaurace v Los Angeles (28/05/2010).:

17.1 At a friend’s birthday in LA

2. června 2010 v 17:11 | paPája
Hilary Duff a Mike Comrie se ukázali u kamaráda na narozeninové párty v Voyér v Los Angeles 27/05/2010. Hil vypadala moc hezky!