Červenec 2010

oo.2

29. července 2010 v 2:00 | paPája


Tady má Hilary své oblíbené botky =) Brala si jí na focení, schůzku s mamkou, na rande, přehlídky i akce.. Dostat tyhle boty na aukci by byl opravdu zázrak.

Naše Hilary opět vsadila na tmavé barvy. Outfit zpestřuje pouze býlá halenka, která báječně zapadá do saka (ještě aby ne..). Jen kabelka mi přijde trochu nevýrazná. Klobouk v pánském stylu hezky zvýrazňuje jemnost a působí jako třešinka na dortu =) celých 100%.

oo.1

28. července 2010 v 2:00 | paPája

V roce 2008 Hilary přitáhla pozornost médií díky svým znovu obarveným vlasům. V roce 2007 se totiž objevovala především s hnědou kšticí.

Tohle je přesný obrázek Hilaryiného životního stylu - vlasy stáhnuté do culíku, kecky, jeany, šála a kafe. Hil měla vždycky slabost pro šátky. Dokonce přisnala, že s jeanami je to jeden z kousků, kterých má doma nespočet. Hilary skvěle ladí šála k bundě, kabelce a botám, které odděluje bílé tílko a trochu moc syté jeany. Já osobně mám radši jednolitější outfity, než je tento, ale i tak si myslím, že Hilary může být pyšná na hodnocení 95%.

prázdninový HiATUS

27. července 2010 v 13:29 | paPája
 No, příště se ho pokusím napsat o něco dřív.. Táákže, dneska odpoledne odjíždím na chalupu (jistě chápete, že babičky se oběhnout musí). Nemůžu tu být a dávat na někoho spoleh, aby přidával články a kontroloval to tu, se mi nelíbí. Návštěvnost není ani normálně pohádková, ale určitě se to tu po rekonstrukci změní. Až se vrátím (5-8-2010), hodim sem novej design, přidám novinky, oběhnu affilates.. a už konečně hnu s články! Jak bude celých 9 dní probíhat? Přednastavím tu nějaké články do módní rubriky, kámoška mi bude posílat smsky o stavu. Doufám, že si mě affka nesmažou a že poté, až se vrátím, tu najdu nějaký komentář! užívejte si prázdnin =) vaše paPája

21.4 Went to gym

27. července 2010 v 12:38 | paPája
Včera 26-7-2010 byla Hilary spozorována, jak si to kráčí do posilovny:

ještě zejtra

26. července 2010 v 23:21 | paPája
 Zítra zase odjíždím (do příštího čtvrtka) na chalupu :( Takže ještě zítra ráno tu budu z důvodu odpoledního auta mojí nejoblíbenější tety). Tákže oběhnu všechny affs, přidám hiatus a možná přednastavím i články. Jinak mne chytla Vánoční mánie, takže už mám hotovej Vánoční layout, kterej tu nainstaluju někdy na začátku prosince a sundám ho před silvestrem. Co se týče toho nového, čekejte ho v průběhu prázdnin, kdy (a pozdějc) budu renovovat tenhle blog (novinky, obrázky, informace a to jak základní tak i rozšířené, módní rubrika, na kterou se těšim.. zkrátka je toho moc!). Tentokrát vážně SLIBUJU ;)

online protivný svůdný holky

26. července 2010 v 23:05 | paPája
 Už dlouhou dobu jsem si chtěla stáhnout nějaký písničky od Haylie, nebo alespoň skouknout nějaký ten film (kromě Holek v balíku, který jsem viděla snad stokrát). Takže jsem se koukla v osobnostech.cz do filmografie a zablýskl mi název - protivný svůdný holky. Koukla jsem na to a věřte mi, pokud máte slabej žaludek, tak na to radši ani nekoukejte! Haylie je obviněná z vraždy jedné studentky a musí dokázat svou nevinu. Lana (Hay) a její kamarádky (včetně Madeline Zima - starší sestra v Moderní Popelce) si nakonec budou myslet, že to udělala Emi, milá studentka, ale ve skutečnosti Katie zavraždila ubohá poslužka Nina. Výstižnější ke ale název LΣGACY (dědictví). Koukněte a pochopíte..

nový diplomek pro nové sbéčko

26. července 2010 v 17:00 | paPája
 Mám zde diplom pro moje nové affko - blog  i.am.Kat-h. Doufám, že se jí nejen diplom líbí a doufám, že si v blogování budeme rozumět. ps. není zrovna moc extra, dělala jsem ho narychlo..


21.3 Went to mom's house

26. července 2010 v 9:42 | paPája
Na návštěvy své matky (Susan Duff, 57) se přece zapomínat nesmí! A obzvláště, když bydlí pár bloků od vás. A Hilary to moc dobře ví. Proto raději 24-7-2010 přišla na kontrolu. Musí přece ještě všechno probrat ohledně svatby! A přinesla si na to i vlastní pekáč, zákusky má totiž tuze ráda (či co to nese):

21.2 Perez Hilton talks about Hilary Duff's wedding

26. července 2010 v 9:33 | paPája

 Perez, známý především svým hárem a blogem, díky němuž téměř zkrachoval (perezhilton.com), napsal na svém blogu článek o své kamarádce Hilary Duff (22), se kterou nejednou pařil =) Chce, aby se Hil vrátila z5 na GG jako Olivia. Komentáře byly hlavně od anti-fanoušků a fanoušků, ale také se objevily i od normálních lidí, kteří psaly, že Hilary se přece pouze vdává a že to určitě nemůže trvat celou věčnost.. A jistě po svatbě natočí několik filmů a vydá i CD. Někteří psaly, že potřebuje dostat pořádné lidi, kteří by jí v kariéře nakopli! A co že to vlastně Perez napsal? (originál najdete zde)
Co jsi udělala, děvče? Pravý čas je teď!

Miláček Hilary Duff byla viděna na obědě s matkou na Maestro v BH a my si uvědomili, že nemá moc času na kariéru, protože má plnou hlavu svatby s Mikem Comriem!

A pak?

Chybíš nám, bb! Je čas na comeback!
Neměla by si přestat pracovat kvůli svatbě!

Myslíme si, že její postava Olivie se musí na GG vrátit! Byla velmi hezká! A nekonečně lepší než nudná Serena!

21.1 Hilary in Beverly Hills, Hollywood

26. července 2010 v 9:03 | paPája
Hilary si 23-07-2010 si Hilary pořádně vyrazila a měla napylno. Hil je zachycená před obědem:


Po obědě navštívila Byron Williams salon ještě v Santa Monice:


Poté prostě sedla do auta a odjela do obchodu s obuví už v Hollywoodu a nakupovala jako divá!


Video ze dne je v celém článku =)

21.0 Restaurant 'Boa' in Santa Monica

26. července 2010 v 8:52 | paPája
Hilary byla prozkoumávat Santa Monicu a zavítala do restaurace 'Boa' se svým přítelem Mikem(22-7-2010):


20.9 DE, august, inTouch

26. července 2010 v 8:47 | paPája
V německém vydání srpnového inTouche psali o novém hnízdečku lásky Hilary a Mika. Moc hezké scany:

20.8 Paris Hilton talks about Hilary Duff's wedding

26. července 2010 v 8:35 | paPája

 Jeden z nejvíce kontroverzních drbů na internetu je Paris Hilton, která officiálně vyjádřila svůj nesouhlas ohledně svatby Hilary Duff a Mika Comrie. Vadí jí, že Hilary naprosto vymizela ze showbiznissu . Říká, že to, že se Hilary bude vdávat ještě přece nutně neznamená, že by měla přestat pracovat! Hilary se k tomu zatím nevyjádřila. Paris začala chodil s Benji Maddenem v době, kdy Hilary opouštěla Joela. Že by to byla nová kamarádka Hilary a nebo naopak jen pouhá holka odvedle, co vypustí z pusy vše, co jí napadne? od affka Katty›S -♥- poupraveno

už mám scaner, vážení -♥-

23. července 2010 v 20:04 | paPája
 Jak jistě víte, rozbila se nám tiskárna (vypálilo se trafo - díkybohu) a tak nám dneska letní Santa (můj taťulda -♥-) daroval novou i se scanrem, kopírkou, překvapivě tiskárnou a vším :) Prostě bezvadná -♥- takže vám sem někdy skopíruju VŠECHNY články Hilary co mám (kromě těch, co už skopčený někdy byly). Hilary se mžikla v německém InTouch (fotky zde). Nějak jsem se zaposlouchala do sountracku k Lizzie McGuire Movie (alias Italským prázdninám). Taky to tu vypadá na rekonstrukci a konečně novej layout -♥- Takže jak jistě čekáte, já pádim na fejsko -♥- XOXO paPája

20.7 Haylie on the Wendy Williams show

23. července 2010 v 14:52 | paPája
 Haylie (25) navštívila the Wendy Williams show (21-7-2010) a vyjádřila se o zasnoubení její mladší sestřičky Hilary a Mika Comrieho:

Wendy: Kdy bude svatba?
Haylie: Stále nevím, ona je mladá, částečně nechali kariérysi a myslím, že se Hilary moc těší, od doby, kdy se zasnoubili.
Wendy: A co zásnubní prsten?
Haylie: Je na ni moc velký, ale je to tak krásn!, Je sranda, že má jeden obrázek se svou rukou vedle jeho obličeje.
Wendy: Nevyvýjíte s mamkou tlak, aby si jí vzal?
Haylie: Ne, to ne. Jsme velice šťastny z našich románků..


copak dělám

22. července 2010 v 13:38 | paPája
 Jak jsem zjistila, moje šperky ve stylu Hilary se vážně líbí. Dneska časně ráno jsem se tu mihla, odpověděla na komentáře k předešlým článkům a napsala mému drahouškovi na facebooku -♥- V deset jsem byla obědnaná na EMG - vážně horor. Je to na měření nervových reflexů, takže se do ruky pouští proud. To bylo v pohodě, protože jsem tam nebyla poprvé. Pak ta doktorka řekla, že mi tam píchne jehlu a bude to měřit vnitřně!! WTF !!Píchla do mě jehlu v domění, že to neucítím. Taky že jsem to necítila, ale teď to pomalu začínám cítit (to mi tu jehlu pak vyndala).. Takže to bylo fakt nechutný =! Asi si půjdu uklidit do pokoje nebo jsem přidám módní rubriku ;) takže se těšte vážení..                                        XOXO with love your paPája -♥-

dnešní nákup ;)

21. července 2010 v 21:41 | paPája
 Jak již víte z řetězáku (teda pokud jste si ho četli), že jsem dneska byla nakupovat. Namířila jsem si to do newYorkru, pak někam na šperky (tam jsem si koupila ten prstýnek, co je na obrázku -♥- ). Pak mě napadlo kouknout se do orsay, když se bude koncem srpna zavírat, a co jsem neviděla.. Náušnice jako má Hilary. Hrábnu do peněženky a.. mám 500,- Fajn, tak si koupíím. Takže mám ty na fotce (v cč).. Ty velký kulatý jako stříbrný s nějakýma ornamentama (Lowe) a ty zlatý zase jako stříbrný =DD A ten prstýnek mám z takového toho modrého kamene, který je popraskaný (a k tomu i stejné náušnice - taky tyrkisové a popraskané - a k tomu ještě nějaký dvoje). Výhodná koupě -♥-

20.6 In czech magazine Paparazzi

21. července 2010 v 20:26 | paPája
 Jistě víte, že tahle fotka (vlevo uprostřed) byla pořízena z filmu 'According to Greta', který Hil natočila loni v Ocean Grove. Český 'prestižní' časopis Paparazzi má na to však jiný názor. Museli si vybrat zrovna tuhle xichtící fotku a napsali:
 'Přínášíme důkazy, jak tenká je hranice mezi pochvalou a zavržením. I když se tyto celebrity provinily proti zásadám, jejich módní hřích jim odpustí každý muž. Jejich prsa se totiž stávají pastvou pro mlsné oči.' a pokračuje. 'Namazaná jako futrál na housle: Protáhnout pařbu do brzkých ranních hodin se nevyplácí. Zpěvačka vylezla z nočního podniku v LA přímo do třicetistupňových veder a potřebovala se okamžitě schladit. Skočila tedy do moře - ještě oblečená! Jak vyoraná myš sleduje šokované muže, kteří si nenechali ujít Miss Mokré tričko (a nejen tričko) tohoto léta...'
 Text má několik chyb. Vymyšlený příběh je to fakt dokonalý, ale těch nejen pravopisných chyb! Sorry, Paparazzi, ale my víme, jaký jsi to za časopis. Na druhou stranu to není poprvé, co časopisy uvedly Hil v Ops momentech z filmu Greta. Už kdysy něco podobného psala 'Dívka'. Pokud si chcete tenhle článek koupit.. (ps. už scháníme tiskárnu se scanerem).

řetězule x)

21. července 2010 v 19:07 | paPája


 Chtěla jsem si zase po dlouhé době udělat nějaký ten řetězáček, páč jsem nanejmíň půl roku nic takového nenapadlo. Zrovna se koukám na xoxo-gossipgirl.blog.cz a only--me-k.blog.cz, kde pár takovejch má, tak jsem si řekla, že to sem dám =) Až to dopíšu, tak jsem přidám novinky a možná začneme s totální rekonstrukcí blogu. Co myslíte hiliduff.blog.cz nebo kellyduff.blog.cz? Samozřejmě mi to dá stejnou práci a ten dřívější by se ÚPLNĚ renovoval.. takže kterej?


20.5 Mastros Steakhouse in Beverly Hills

21. července 2010 v 12:02 | paPája
Hilary byla přistižena, jak si to láduje najezená z restaurace Mastros Steakhouse v Beverly Hills:


20.4 Hilary in top 50 celeb all time

21. července 2010 v 11:23 | paPája

Warner Bross  zveřejnil žebříček nejúžasnějších celebrit všech dob. Hilary předběhla i Leonarda DiCapria (#25), kamaráda Shiu LaBeoufe (#28), Reese Witherspoon (#30), filmového parťáka Johna Cusacka (#33), Christinu Aguileru (#45) a mnoho dalších.. Naopak před ní se postavily Miley Cyrus (#9), Olsenky (#8), Lindsay Lohan (#6) a Britney Spears (#2). Hilary Duff si tak vykouzlila šťastné třinácté místo -♥- gratulujeme (celý žebříček najdete zde).

20.3 Mike grate teeth!

18. července 2010 v 19:10 | paPája
 Snoubenkyně Mika Comrie (29) Hilary Duff (22) přiznala, že přes noc nemůže usnout. "Jeho zuby skřípou tak hrozně, že jsem nedávno strávila noc na gauči!" stěžuje si. Mike jí ale prosil, aby se vrátila do ložnice, za to jí slíbil, že půjde k doktoru prodlahu. Další den už se chystal, ale jak bylo vidět, moc se mu nechtělo =) Nyní je v domě zatím v Toluca Lake ticho a Hilary tak může klidně spát vedle svého milovaného. Uvidíme, co se bude dít v nové vile v Beverly Hills..     ps. já osobně trpím tím samým co Mike a chudák taťka to musí poslouchat. Nemá tak tvrdé spaní jako já =( Ale někdy si taky přeju abych to neuměla.. A chudák Hilary, když si vzpomenu, jak mi spolužačka v Anglii chrápala xD

20.2 Shopping in Beverly Hills

18. července 2010 v 18:46 | paPája
Podobných botek má Hilary až moc! Béžové gladiátorky má asi hodně v oblibě.. 17/7/2010 vytáhla nákupy v Beverly Hills tyhle! (viz. fotka). A ani kabelku neměla poprvé.. Holt ani celebrity nemají oblečení na každičký den. Vypadala hrozně vyčerpaně a přivystupování vůbec nedbala na svůj rozkrok =(


20.1 Shopping at Gucci in Beverly Hills

18. července 2010 v 18:33 | paPája
Kdekdo by mohl závidět naší Hilary. Téměř neomezené konto, točí filmy jako divá a o úspěchu a kariéře nemluvě. Za odměnu si jde vybrat ty nejlepší kousky ke světovým návrhářům. 15/7/2010 vybílila obchod Gucci v Beverly Hills:

20.0 Leaving the Gym in West Hollywood

18. července 2010 v 18:27 | paPája
Slavíme dvoustou novinku! Hilary znovu opouští Gym v západním Hollywoodu, tentokrát 13/7/2010.

19.9 Leaving the Hollywood Bowl in Los Angeles

18. července 2010 v 18:25 | paPája
Poté, co Hil navštívila Hollywood Bowl v Los Angeles (12/7/2010), vyvolala velký rozruch. Se svojí lebkou se určitě prorve až k nemoc prestižní módní rubrice, zato si alespoň nějak získala pozornost:

19.8 Leaving the Gym in West Hollywood

18. července 2010 v 18:20 | paPája
Hilary opouští Gym v západním Hollywoodu 8/7/2010. Pro svou fyzičku holt člověk udělá cokoliv =) 

19.7 Salon Pampering

18. července 2010 v 18:19 | paPája
Hilary Duff si zase v salonu v Beverly Hills, Kalifornie nechala pročesat svoje vlásky (7/7/2010). Všechna pozornost se otočila hned na ní, když prijela ve svém Mercedesu a vhazovala mince do parkovacího automatu před salonem.


19.6 Leaving Pilates Classes in Toluca Lake

18. července 2010 v 18:13 | paPája
Hilary opouští třídu pilates v Toluca Lake 6/7/2010. Vypadala celkem spokojeně, ale unaveně. Copak tam asi vyváděla?

sorry, zapoměla jsem napsat HiATUS =(

15. července 2010 v 11:42 | paPája
 Byla jsem u moře. Celý minulý týden (od středy do středy) a den před odjezdem už jsem se neoběvila na PC. Až na letišti jsem si vzpoměla, že jsem to asi nenapsala =( Opravdu moc mě to mrzíí. Doufám, že si mě Sbéčka nesmazala (pro jistotu je jdu ještě oběhnout). Moc díky za pochopení.
 Měli jsme hezky, moře, vedro - prostě Řecko =) koupila jsem si tam kabelku od Louise Vuittona -♥- půjdu pak ještě dát fotky na fc a napsat kámošům, co dělají ;) opravdu moc se omlouvám, obzvláště affískům. Novinky dopíšu večer, zatím =)

19.5 Hil in nova cinema

5. července 2010 v 19:09 | paPája
 Včera od 10:35 na nova cinema běžel takový malý dokumentární seriál o celebritách. Tentokrát se jednalo o ty nejžhavější kočky na červeném koberci s názvem 'Sexy celebrity'. Příčka pětadvaceti celebrit, kde Hilary obsadila 21. příčku. Bohůžel jsem to neviděla celé, ale jednalo se tam o Hilaryinou kariéru (do roku 2008, kdy to bylo natočené). Takže Miley Cyrus, celebrity z Twilight ságy nebo the Vampire Diaries tam vůbec nebyly =( Nevěděla jsem o tom, jenom mě taťka zavolal k televizi (u mě je prostě všude známo, jak moc miluju Hilary). Poslední dobou  se prý pořádně roztáčí, a vůbec jim nebude vadit, až to přežene (a zmiňovali především časopis SHAPE).

koukla jem na Beauty & the Briefcase

5. července 2010 v 18:22 | paPája
 Na youtubku jsem shlídla nový film Hilary Beauty & the Briefcase (původní název Business of Falling in Love, což mi přišlo výstižnější). Lane Daniels žije ve světě plném módy a má pracovní místo v COSMOPOLITANU - každé vydání jí věnují jednu stránku o luxusních botech. Jednoho dne je ale povýšena. Dostane svou vlastní kancelář a musí se vypořádat s nelehkým úkolem - žádní muži. Lane však ví, jak všechny řády obejít, a to ve chvíli, kdy má na starost větší článek v COSMU - Business of Falling in Love. Během psaní se setkává s třemi muži (Lian, který "jede" do Paříže, Sam, se kterým jsou poté pouze kámoši, a Tom, kterému je věnována závěrečná scéna) a jejich vztahy si pozorně zapisuje. Závěrečnou esej tedy pošle své vedoucí. Práce byla o lži mužů i její a rozhodne se z práce odejít. Lidem se však zveřejněná práce líbí a Lane je zpátky na pracovním místě, kde se opět denně setkává se Samem a svým milovaným Tomem. 85 minut nerušené romantiky -♥- Takže si nenechte tuhle supersladkou komedii ujít (a doufám že se v ČR také oběví) !!

19.4 11-10-2010 NOH8 for AIDS WALK LOS ANGELES?

5. července 2010 v 12:50 | paPája
 Jak jistě víte, organizace NOH8 (připojili se k ní celebrity jako např. Aaron Carter, Kim Kardashian a Haylie Duff), která bojuje za práva gaeů a lesbiček, každoročně pořádá pochod napříč LA prodi AiDS. Hilary se minulý rok zůčasnila. Bude tomu tak i tetos? Vzhledem k tomu, že Hil svůj dům v Los Angeles prodává kvůli novému hnízdečku lásky v Beverly Hills (což není od LA zas taková dálka) by se zůčastnit nemusela. Bude mít na starosti jiné záležitosti - jako například svatbu. Hilary je zasnoubená už téměř půl roku (od 18-2-2010) a zatím se nikde neoběvily žádné informace o tom, že by se vdala. Necháme se tedy jako vždy překvapit =(

19.3 At LAX airport

5. července 2010 v 11:51 | paPája
Naše Hilary Duff a Mike se vraceli do letiště LAX (3-7-2010), vypadají spolu tak roztomile a šťastně:

19.2 “Love, Loss and What I Wore” Premiere Party

5. července 2010 v 11:45 | paPája
Hilary Duff se zúčastnila newyorkské filmové premiéry "Love, Loss and What I Wore" a také se zůčastnila premiérové after party 1-7-2010. Příště by mohla zvolit vhodnější oblečení, tohle jí přidává kila =(

19.1 Out to eat at 44 1/2 restaurant

2. července 2010 v 12:08 | paPája
Hilary si zašla na večeři do restaurace 44 1 / 2 restaurace v New Yorku se sestrou Haylie a snoubencem Mikem:
011.jpg005.jpg016.jpg009.jpg

19.0 Hilary's new CD

2. července 2010 v 11:16 | paPája
 Zprávy o tracklistu na Hilaryím novém CD tu byly už několikrát a hodně se liší. Oběvil se však další možný obsah. Pravděpodobný název zní "My Life", jsou tu ale i další možnosti pojmenování: "A Dramatic Life", "I´m Back 4 More" či "Prison break", . Mě osobně v seznamu tracku chybí např. písně So so doneDestiny of stars =( Mám tu i pár ukázek:

Pravděpodobný tracklist: (zdroj hilary-duff-net.blog.cz)

1 - 'My Life'
2 - 'Baby Gilr, Yeah!'
3 - 'Why Play With My Love?'
4 - '74'
5 - 'Should Go Home'
6 - 'Between The War And Love'
7 - 'Any Other Day'
8 - 'First Love In Houston'
9 - 'I Will'
10 - 'I Need A Sunday'
11 - 'C'mon And Kiss Me'
12 - 'Love Is A Battlefield'
13 - 'Playground'
14 - 'Smile'
15 - 'Like A Care'
16 - 'Some Secrets'
17 - 'Chains'

18.9 Demi Lovato in chat: I love Hilary!

2. července 2010 v 10:51 | paPája
Demi Lovato se na svém live chatu zmínila o Hilary už v první části (přesný čas 6:11). Překlad od sbéčka:
"Ano, je to pravá Disney královna. Myslím, že každá dívka z Disney Channel k ní vzhlíží. Je fantastická. A je tak hezká a víte ... dostali skvělou postavu a přitom není tak velká jak víte. Je pro mě opravdu dobrým vzorem."
zroj: hilary-duff-net.blog.cz - moc děkuju -♥-


18.8 Nominated at the Teen Choice Awards

2. července 2010 v 10:39 | paPája
Hilary Duff je nominována na Teen Choice Awards 2010 v kategorii "Zlodějka". Hlasování již probíhá, můžete se zapojit jednou za den =)


18.7 Hilary is in inTouch's beauty

1. července 2010 v 22:31 | paPája
 Jak víte, scaner budeme mít až na konci prázdnin, takže do té doby se budete muset obejít s takovýmito články. Oliviu Burke (Hilary Duff) máme v inTouchi v módní rubrice, když má na sobě svoje oblíbené náušnice a etno šátek -♥- Hned nad ní je její velká kámoška a soupeřkině o Dana Humpreyho (Penn Badgley), a to v obsazení Vanessy Abrams (Jessica Szohr). Proč ta jména ze superdrbny? Já nevím =) Ale naštvli mě, protože v rubrice\měli úplně stejný top, jako měla Hil v Byron & Tracy salonu. Mají tam jenom Jessicu Simpson =( takže jsem naštvaná! Zítra ;)

vážení, máme tu.. ČERVENEC !!

1. července 2010 v 22:16 | paPája
 Já myslela, že začal červen a při zveřejnění toho předchozího článku mi to prostě přišlo hrozně divný. Takže vám přeju hezký zbytek prázdnin, lásku na brigádě, ušmudlané tváře a fůru práce.. Užívejte volna, dokaď to jde =) Let's do it! Co jste dělali celý dnešek? Já jsem celkem ráda, že už jsem doma a přečetla si inTouch, protože jsem dřív na něj neměla ani čas, ani náladu =( Ale zjistila jsem jednu milou i nemilou věc. O čem je řeč? dozvíte se v dalším článku ;)

byla jsem nakupovat

1. července 2010 v 21:57 | paPája
 Sice jsem si koupila jenom dvě trička a sandále, ale mímu fotříčkovi jsem vybrala skvělé kraťasy s tričkem k moři (a má za pár dní narozky, tak jsem mu chtěla udělat radost). S mamkou jsme se hádaly, jestli mu koupit větší nebo menší. Díkybohu prosadila ten svůj názor =) Mimo jiné jsme bráchovi pořídili i nové plavky.. Za celej den sme prošli jenom ZARU -♥- next a hmko, ale i tak jsme si to vážně užili =) Právě poslouchám Black Eyed Peas (konkrétně I gotta feeling) a při tom vzpomínám na úterý - to byl ten hroznej ples, kvůli kterýmu jsem byla i druhej den pořádně mimo.. Hodně lidí mě za to nesnášej - kámoši, od kterejch jsem to nečekala =(           with love -♥- paPája