Srpen 2010

candids

31. srpna 2010 v 21:02 | paPája
hilhilhilhilhil
hil
hil
hilhilhil
hilhilhilhilhil
hilhilhilhilhil
hilhilhilhilhil
hilhilhilhilhil
hil
hilhil
hil
hilhilhil
hil
hil
hil
hil
hil

že jsem se zbláznila?

31. srpna 2010 v 20:01 | paPája
 Já? Ne, vůbec! Jen jsem přidávala avatary a ještě je budu třídit! Tady se můžete podívat na ten miš maš, co jsem přidávala celé odpoledne.. Zítra do školy, prvního a já mam hroznej průšvih - školu mám do čtvrt na pět a výtvarka nám začíná v 15:40 - upss, 'trošičku' nestíhám :DD Pak jsem si na noťasu urvala písmeno F! Ale naštěstí jdou zpátky i přicvaknout :) A taky mi nečel fc :( Asi se vývojáři rozhodli ho na dnešek zrušit, aby prvňáčci měli na zítřek klid :DD njn, Jája a Pája :) Nezapomeňte mi i popřát - mám dneska svátek! :) Měl to být bezvadnej den, ale rande nebylo :( Já nemohla, neměla jsem na to náladu. Takže se vlastně zítra těším na novej začátek :) zatím

řekněte aloha mému novému affku -♥-

31. srpna 2010 v 16:40 | paPája
Takže jsem se spřátelila s novým blogem.. Autorkou je Bea a je o Jonas brothers.. Diplom je narychlo, takže není nějak extra. Ikonku do menu zhotovím v nejbližší době :)

hojky, všeci

31. srpna 2010 v 15:58 | paPája
 A chčije a chčije. Nejde fc, galerii nemůžu dodělat, jelikož si píšu se šesti lidmi přes ajsko. Byla jsem na nákupu, ale nic slavnýho :( ale asi pudu dělat tu galerii, páč už si píšu jenom s Jiřinou Němečkem :DD Utrhla jsem si na noťasu F, ale díky Bohu jsem to tam dala z5 :D Chcípám tu smíchy.. Du makat, nebojte :)

27.4 OK! magazine Mexico

30. srpna 2010 v 12:19 | paPája
Hlavně OK! magazín měl přístup k svatbě Mika (29) a Hilary (22). Pan a paní Comrieovi se probojovali na titulní stránku každého časopisu OK! na světě a snad každý časopis o nich psal. Zde je scan titulky mexického OK!:

Klepněte na tlačítko para ver album

27.3 Shopping at Neiman Marcus

30. srpna 2010 v 12:14 | paPája
 Hilary ví, že není nad rodinný nákup. Se sestrou sice nakupuje ráda, ale není nad máminy babské rady. Susan (57) jí vždycky bere do obuvnictví, protože ví, že má na to náležitý talent. Tentokrát jí 28-8-2010 (čtrnáct dní po svatbě) vzala do Neiman Marcus. Já osobně musím pochválit Hilary za její úžasné a odvážné oblečení: začíná to býlím tročkem, černou pletenou čepicí a svetrem, tmavými botkami a největší bomba na outfitu jsou kalhoty v hořčicové (jak říká mamka posrané) barvě. Za tohle oblečení si vyslouží rovných 100%.


diplík od sbéčka :)

30. srpna 2010 v 11:57 | paPája
Opravdu moc děkuju, je nádhernej :) Taky moc díkes za návštěvnost z minulého pondělka - 46 lidí! Je teda pravda, že jsem ten den trochu rozdávala reklami, ale jen asi na deset blogů, i tak moc děkuju, ste úžasní! Třídím avatary (ikonky 100x100), promazala jsem obrázky z galerie a teď jdu udělat ikon center.. Mooc vám děkuju -♥-

27.2 At Bryon & Tracey Salon - videos

29. srpna 2010 v 11:55 | paPája
 Koukám, že Mike si asi tu nešikovnost vyženil :D řídit moc teda neumí.. Naboural Hilary auto Range Rover s SPZkou 6LBY702. Na to, jak se mu to povedlo, jak ho při tom novináři málem nakopli někam a jak hodně byl poškrábaný, se můžete podívat v následujícím videu. To druhé je když Hilary přijela do salonu.
27.1 At Bryon & Tracey Salon

29. srpna 2010 v 11:44 | paPája
 Hilary po opravdu 'dlouhé' době zamířila do kadeřnictví. Tentokrát šlo opět o Bryon & Tracey Salon, který navštívila na jaře v slušivém minioverálku :) Hilary blonďaté konečky moc sluší a tyhle fotky jsou vážně naprostá bomba! Moc hezké oblečení, boty, prostě všechno -♥-


27.0 At Pilates Class

29. srpna 2010 v 11:35 | paPája
 Jak my fanoušci Hilary už dobře známe, pětkrát v týdnu (v případě Hil šestkrát) cvičení, pětkrát denně jíst, pět faktorů diety.. Hilary už od února, zasnubení s Mikem Comrie, je na dietě faktor pěti, vyvynutá Harleyem Pasternakem, ke kterému Hil přišla díky Mikovi. Duffice si tak udržuje kondici, aby do svatby byla pohádkově úžasná. Má po svatbě, ale volno si nedává. Hilary si všimla, že jí to takhle sluší víc, a tak si 26-8-2010 o5 vyšla do pilates třídy v Beverly Hills.


26.9 Scans Of México

29. srpna 2010 v 11:28 | paPája
Scany z Mexického zálivu - OK! magazín a další:

Klepněte na tlačítko para ver album Klepněte na tlačítko para ver album Klepněte na tlačítko para ver album Klepněte na tlačítko para ver album

A také scany z US Weekly v Turecku. Také noviny a nějaký jiný časopis:

Klepněte na tlačítko para ver album Klepněte na tlačítko para ver album Klepněte na tlačítko para ver album Klepněte na tlačítko para ver album

Nesmíme zapomenout ani na Turecký OK! magazín:

Click para ver albumClick para ver album Click para ver album Click para ver album

26.8 German OK! magazine Scans

29. srpna 2010 v 11:22 | paPája
 I ty pitomý Němčouři odvedle mají magazín OK! Ach jo :( Takže zde jsou zase nějaké scany z pohádkové svatby H&M:

Click para ver album Click para ver album Click para ver album Click para ver album

26.7 Photos Of Honey Moon In Cabo St. Lucas

29. srpna 2010 v 11:20 | paPája
 Scany z OK! magazínu jsou teď minulostí! Zapomeňte na tu trošku fotek v mizerné kvalitě! Nyní vám přináším HQ fotky z Hilaryiných a Mikových líbánek na Cabo Saint Lucas:


26.6 At Studio City & ''Dolphin' s Tale''?

29. srpna 2010 v 11:14 | paPája

Podle candids z 25-8-2010, kde byla Hilary v Creative Atrists Agency ve Studio City, měla u sebe skripta pro film pro rok 2011 s názvem ''Dolphin' s Tale'' (příběh delfína), nejspíš otevírá nový projekt a to právě roli v tomto filmu. Oficiální zahraniční stránky vše vypátrali..

V kinech od: 16.09.2011
Režie: Charles Martin Smith
Hrají: Harry Connick Junior, Ashley Judd, Morgan Freeman
Společnost: Warner Bros, Pictures
Žánr: Drama, Rodinný, 3D

Popis: Verze filmu se točí kolem chlapce, který se spřátelí s delfínem Winterem a ujme se ho. Delfín však ztratil svůj ocas v krabí pasti a chlapec svou úctou a přátelstvím inspiruje a povzbuzuje každého, aby pomocí protetických přípravků delfína pomohli zachránit a nahradili mu tím jeho chybějící ocas.

Zajímavosti, poznámky: Film je inspirován skutečným příběhem, který vypráví o delfínu jménem Winter, který byl zachráněn na pobřeží Floridy a odvezen do akvária Clearwater Marine.

To, že Hilary má u sebe papíry na tento film ještě neznamená, že v něm bude účinkovat. Mohla si dát třeba jen termín na rozmyšlenou.. Proto si počkejme na bližší informace..

o5 okopčeno a poupraveno od sbéčka Kett *, pořád je tu zataženo a nechci riskovat svůj noťas.. :(


kašlu na to!

28. srpna 2010 v 22:16 | paPája
 Je tu tolik novinek, ale já vážně nemám náladu je přidávat. Zítra je přidám, teď už jdu spát! Tento a následující týden jsou opravdu náročný a já se chci náležitě připravit. Proto pochopte omluvte mou nepřítomnost. Dneska jsem si uklidila, jen čekám, kdy mi dojdou avatary a budu už konečně muset přerovnat blog. A dobrá zpráva je, že už nemám žádnej avatar, takže bych s tříděním měla začít co nejdřív. Do té doby doufám, že mě sbéčka nesmažou a že mi stále zůstanou věrní.     s omluvou vaše paPája

yes, znovu z5

28. srpna 2010 v 21:37 | paPája
 Zase jsem tu nebyla, přestože jsem to slíbila. Ale já nemohla! Pořád tu na severu prší a jsou bouřky, uklízím jak to j´de a připravuju se do školy. Největší strach mám asi z toho, že nedoženu matiku a chemii, moje nejoblíbenější předměty :( já vím, asi jsem trhlá, když jsem holka a mám ráda matiku a chemii. Ale co byste čekali na matematicko-fyzikální a chemickém gymplu :) A taky si možná myslíte, jak se mám blbě, protože tam chodím.. Naopak! Miluju to tam.. Sice fyzikáři nic moc, ale teď nám do třídy přídou dvě nový holky, takže snad s nima bude i sranda :) Doplním novinky a ještě se ozvu ;)

uf, to bylo!

25. srpna 2010 v 21:38 | paPája
 Bylo toho teda hodně :) Táákže schrnutí - nezapomeňte si koupit Bravo Girl, Elle a kouknout se i do jiných časáků. Pozítří dám vědět, zítra budu mít hrozně hektický den, ráno s mamkou po doktorech a odpoledne povinnosti.. Ale 27-8-2010 určitě všechno doplním, novinky a už snad konečně začnu roztřiďovat články (nejdříve avatary, pak fotky.. Jdu spát, ale nezapomeňte, časáky a taky komentovat i ostatní blogy a dělat mi reklamu ;) dobrou  XOXO paPája

26.5 About Wedding on VOGUE iDNES.cz

25. srpna 2010 v 21:30 | paPája

 Kolik těch stránek ještě bude? Už mě moc nebaví psít to dokolečka a zvlášť.. Zde naleznete další článek o svatbě Hilary a Mika na Santa Barbaře :) Mimojiné tam píšou o jejich milostném životě a sem tam o jejich kariéře. Není to moc dlouhý článek, ale číst si ho asi bude jenom opravdový cvok jako já :)

26.4 Hilary in CZ Bravo Girl!?

25. srpna 2010 v 21:26 | paPája
 S informacema o Hilary jako by se roztrhl pytel. Mimo jiné by se také měla objevit v novém vydání Bravo Girl! Na jejich oficiálních stránkách naleznete něco o tom, že by se Hil přeci jen měla objevit tento týden v trafikách. A já se nachytala - informace odesílají o týden dříve a já ještě ten den běžela do trafiky a koupila si BG.. A sklamaná se smála :) Jsem tak blbá. Utratila jsem zbytek mých úspor (asi 700) na prázdniny.. Posledních 50 kč a já teť nemám ani na tohle vydání :( ale nebojte, já ho určitě zítra mít budu :) Jak? Svoje sponzorové tajemství si nechám pro sebe.. :)

26.3 Hilary in CZ ELLE?

25. srpna 2010 v 21:11 | paPája
 Že by se Hil dostala i do českého časopisu Elle? Asi jo. Na českých oficiálních stránkách se nechala vyvěsit se svatbou s Mikem. Tady si můžete přečíst, co o ní zase nakvokali, anebo raději koupit ten časopis? Já nemám peníze, ale jestli z mamky něco dostanu, tak si to asi pro jistotu koupím. Kdybyste věděli podrobnější informace, stačí napsat do komentů..

26.2 On hot.cz

25. srpna 2010 v 21:03 | paPája
 Že si Hilary pořídila nový, opravdu drahý domov? No a? A že vydělává víc než Rolling Stones? Jen pohádka! Hilary se v poslední době dost proslavila - svatbou, koupí domu, přítomností na Teen Choice Awards.. Je toho dost. Zde je o5 článek o Hil, svatbě, domu a prostě všechny novinky, které se letos propletli do jejího života..

to je jako návštěvnost tohleto ??

25. srpna 2010 v 20:47 | paPája
 To je jako nějaká návštěvnost? deset lidí a to ještě za pomoci reklam? Styďte se! Jsem fakt sklamaná, všude na blogách píšou, jak se jim dneska daří a u mě nic.. Takže jestli tenhle článek nezabere, tak co nejdřív si pročistím blog a hodim sem všechny fotky od Hilary, co najdu!! Jinak to třídění na blogu začne probíhat zhruba za týden.

ps. s těma fotkama to myslím vážně!! :)

26.1 At The Bank

25. srpna 2010 v 20:27 | paPája
Hned po pilates Hilary zamířila do banky pravděpodobně vybírat hotovost. Kolik to bylo, už nepíšou :)


26.0 Academy LA

25. srpna 2010 v 20:25 | paPája
Hilary 24-8-2010 jela, ostatně jako vždy, do Academy v Los Angeles zacvičit si Pilares s Harleyem Pasternackem..


25.9 OK! Magazine USA - Just Married

25. srpna 2010 v 19:41 | paPája
Hilary a Mike doslova prodali svou svatbu a líbánky OK! magazínu. Opět vyšlo vydání, tentokrát s fotkami z jejich svatební cesty:

Klikněte pro zobrazení alba Klikněte pro zobrazení alba Klikněte pro zobrazení alba Klikněte pro zobrazení alba

"Ještě pořád je tam emocionální pocit.." prozradila Hilary exkluzivně pro časopis OK! Jen týden poté, co si vzala Mika Comrie tvrdí: "Ach, Bože, já jsem se vdala!" a ještě pořád má důvod mít radost - líbánky na Cabo San Lucas v jí zbožňovaném Mexiku. "Byla to velká romantika," řekla "..Opravdu okouzlující ztrávit čas společně." Pan a paní Comrie strávil čtyři dny v soukromé rezidenci v blízkosti oceánu. Úžasné večeře od profesionálního kuchaře, pár lovů ryb, pařili a jezdili na kárách =) "Byl to perfektní způsob, jak relaxovat po tak hektickém týdnu." říká Hilary. Na otázku, zda se něco změnilo po svatbě, herečka zažertovala: "Musím tedy říct, že častěji kupuje krmení pro psy.."

25.8 Caught in The Act

25. srpna 2010 v 19:23 | paPája
 Novomanželé Hilary a Mike byli v pořádné pařící náladě - duo si vyšlo do vyhlášené restaurace v LA a rovnou do VIP místnosti. Za doprovodu několika dobrých přátelshltali vodku i šampaňské. A kdo také navštívil bar? Mary - Kate Olsen si seděla v jiné místnosti, blýže zadnímu vchodu.

 Dalším tématem je domácí násilí - podle fotky je Hilary se svým mužem Mikem jen moc divoká nebo je opravdu terorizovaná. Jistě si vzpomenete na fotky z letošního jara, kdy Hil vycházela z nahrávacího studia úplně pohmožděná. Podle avataru však je patrné, že jejich láska vzkvétá a že to Hilary jenom trochu přehání s rozkoší =)

půlnoc mi vynesla 5 návštěvníků =)

24. srpna 2010 v 10:55 | paPája
 Sice to není moc, ale beru to jako příjemné probuzení =) Nemám sice ani páru o čem se mi zdálo sice nemám ani potuchy, ale vyspala jsem se královsky. Spát jsem šla ve dvě a to se zbudia mamka a ptala se mě co tu ještě vyvádím, a teď jsem se probudila krátce po deváté. Stáhla jsem si Down (Jay Sean) a Liberty walk od Miley, obě tu jedou furt dokolečka.. Doporučuju. Od Miley je to nová písnička v albu Can't Be Tamed a stejnojmenou písničku mám taky docela ráda =)

25.7 Next Scans About Wedding

24. srpna 2010 v 9:59 | paPája
Úžasné scany z Australského OK! magazínu. Poižili i fotky, které se dosud neobjevili:

Klikněte pro zobrazení alba Klikněte pro zobrazení alba Klikněte pro zobrazení alba Klikněte pro zobrazení alba

A také výstřížky z mexických novin a časopisů:

Klikněte pro zobrazení alba Klikněte pro zobrazení alba Klikněte pro zobrazení alba Klikněte pro zobrazení alba

láska, závist, krása a štěstí dokáží věci..

24. srpna 2010 v 0:42 | paPája
 A že já vím, o čem mluvím.. Láska - můj drahý Jiříček ♥, závist - zálusk si na mě dělal i Honzule.. z toho nekouká nic dobrýho =( krása - všichni říkaj, jak jsem krásná, ale dalo by se toho udělat líp, třeba plastika nosu =) a štěstí - tak říkám tomu, co mě teď potkalo. Denně na blogu téměř 25 lidí a i když to není moc, můj půlnoční článek přitáhl jednoho člověka :) děkuju..

malý půlnoční článek

24. srpna 2010 v 0:17 | paPája
 Jsem na faceku a píšu si s Jirkou a napadlo mě, co se zakhle podívat na blog. Je to opravdu divný pocit být jako první na blogu a to už krátce po půlnoci.. :) Ale co, nemám teď půl hodiny co dělat, takže.. Vím, že šance na reklamu je velká asi jako v bílý den (je sice méně článků, ale taky méně návštěvníků). No uvidíme :) Prostě jsem zrovna nechtela v tuhle chvíli nechat blog pozadu. A jestli píšu bez háčků a čárek, tak se omlouvám, ale byl to obravdu báječný den.. ♥ Zlatá Béďa a můj nový klučina Jirka -♥- a teď se mi ještě ozval bejvalej Honza, takže je to celkem fofr.. Jen jsem vás tu prostě chtěla 'vidět'.. =)

25.6 In West Hollywood

23. srpna 2010 v 12:33 | paPája
Po boku svého manžela Hilary kráčí po ulici Joan's On Third v západním Hollywoodu (včera 22-8-2010):


25.5 Hilary on Saturday 21-8-2010

23. srpna 2010 v 12:01 | paPája
Časně ráno může vztávat snad jen Hilary Duff (22), která pro své dokonalé tělo dělá opravdu vše. Sobota 21-8-2010 nebyla výjimkou:

CLIC zobrazit album CLIC zobrazit album CLIC zobrazit album CLIC zobrazit album

Hned po cvičení jistě dostala obrovskou chuť na něco dobrého. Zajela proto do Studio City a oblizovala se cestou k autu =)

Click para ver album Click para ver album Click para ver album Click para ver album

Když přišla domů, zahlédla čtyři smutná očka Jacka a Dubois, nasadila žabky a šli se projít po Toluca Lake. Dubois všah uviděl pěknou kočku a hned se zaní rozeběhl Hilary ne Hilary..

Click para ver album Click para ver album Click para ver album Click para ver album

Kdyby Hil neměla několik tetování, jen stěží bych poznala, že se takhle nevyfikla v roce 2007. Byla na 62. ročníku Creative Arts Emmy Awards v LA před dvěma dny:

Click para ver album Click para ver album Click para ver album Click para ver album

Ani večer se Hilary nevyhla dotěrným paparazzi. A evidentně si ráno nekoupila dostatek potravin a proto ještě ten samý den (až na to, že v noci) restauraci. Po ocenění zavítala do Hollywoodu. Zkrátka není nad novomanželskou večeři v parný den..

Click para ver album Click para ver album Click para ver album Click para ver album

25.4 Hilary on Friday 20-8-2010

23. srpna 2010 v 11:37 | paPája
Pátek třináctého na Hilary dolehl o den později. V den její svatby (14-8-2010) se jí totiž ulomil kus zubu. Zubař jí zub za dlouhou hodinu spravil, na kontrolu se včak musela ukázat téměř o týden později, a to 20-8-2010:

CLIC zobrazit album CLIC zobrazit album CLIC zobrazit album CLIC zobrazit album

Se svým manželem (to je teda nezvyk!!) večer vyrazila do kina na nějaký ten slaďáček. Hilary se sice moc fešně nevystrojila, ale náušnice od Channelu jí teda závadím =)

CLIC zobrazit album CLIC zobrazit album CLIC zobrazit album CLIC zobrazit album

25.3 Entertainment Tonight Entrevista

23. srpna 2010 v 11:27 | paPája
Hilary se zůčastnila Entertainment Tonight na MBC4. Hovořilo se samozřejmě o svatbě, předmanželské smlouvě v případě rozvodu a také šlo Mikovo dědictví v hodnotě $25.000.000.


Doufejme, že se video brzy objeví i v HQ. Do té doby se musíme uspokojit s těmito dvěma foty. ▲

25.2 Exclusive 4 OK! magazine

23. srpna 2010 v 11:19 | paPája
Jak jistě víte, jediná média, která měla Hilary na svatbě, byla Ok! magazine. Sice je to pouze jeden zdroj, ale fotky jsou vážně úžasné a ve velké kvalitě. Škoda jen označení OK! =(

Klepněte na tlačítko para ver album Klepněte na tlačítko para ver album Klepněte na tlačítko para ver album Klepněte na tlačítko para ver album

25.1 Pilates in Studio City

23. srpna 2010 v 11:08 | paPája
Po salonu krásy, tedy kadeřníka, si Hilary už jako vdaná zašla pročistit hlavu Pilates ve Studio City (odpoledne 19-8-2010):

                                                      

25.0 At Hair Salon

23. srpna 2010 v 11:01 | paPája
Zpátky z Cabo San Lucas, konečně doma v LA. Taková příležitost se nesmí promrhat a tak si Hylary udělala dámskou jízdu v jedné. Vlasy si nabarvila na hnědo-zrzavo kvůli své nové roly ve filmu "the Story of Bonnie & Clyde".

Klepněte na tlačítko para ver album Klepněte na tlačítko para ver album Klepněte na tlačítko para ver album Klepněte na tlačítko para ver album

24.9 Cabo San Lucas, Mexico

23. srpna 2010 v 10:53 | paPája
 Hilary a Mike 18-8-2010 přiletěli soukromým triskáčem do Mexika na líbánky. Svatební cestu zakotvili v Cabo San Lucas a na pláži se moc často slunili. To, že Hilary opravdu zbožňuje Mexiko se dá dokázat rozhovorem pro jeden americký magazín a text vyšel i v českém Bravo Girl! Bohůžel fotky jsou jen dvě a ještě v mizerné kvalitě =(

"Moje starší sestra Haylie mi k 17 narozeninám darovala cestu do Mexika. Miluju překvapení a tohle byla fakt bomba!"

CLIC pro zobrazení albumhttp : / / with-hilary.com/images/v02/noavaible.jpg CLIC zobrazit album CLIC zobrazit album CLIC zobrazit album

24.8 Seventeen by Andrew McLeod

23. srpna 2010 v 10:23 | paPája
Jsou tu další fotky z letošního photoshootu pro časopis Seventeen. Je sice pravda, že Hilary v poslenních několika letech fotí málo shootů, zato když se nějaký objeví, stojí za to!


24.7 Hilary & Mike's Honeymoon

23. srpna 2010 v 10:16 | paPája

 Naši novomanželé se 18-8-2010 vydali na svatební cestu na Cabo San Lucas v Mexiku. Líbánky však strávili pouhé čtyři dny, důvodem k tak krátké dovolené bylo natáčení Story of Bonnie & Clyde! Mělo by se natáčet již příští týden! A jako důkaz slouží i barva vlasů - zrzavo hnědá, tedy taková, jakou by měla mít Bonnie! Co vykouzlí Hilary tenhle rok po boku Kevina Zegerse?
                                                           

24.6 Pre-marital Agreement

23. srpna 2010 v 9:53 | paPája
 Podle nypost
Hilary Duff a Mike Comrie mohou mít právní dohodu o tom, co by se stalo s jejich majetkem, když by se rozvedli. Mike chtěl předmanželskou dohodu o týden dříve, než by si vzal Hilary. Smlouva je tedy uzavřena na více než 500 milionů dolarů! Edmonton Oiler hráč se chce s Disney hvězdou tedy ujistit, že v době případného rozvodu nebude majetek rozdělen pouze soudní cestou.  

"Byla to spíše přátelská dohoda, vím, že se budou navzájem milovat a že je to formalita." řekl známý.

 Zatímco Hilary (22) si vydělávala nejen jako herečka v seriálu Lizzie McGuire, Moderní Popelka a spoustu dalších, Mike (29) byl dědicem 'štěstí' v jeho rodné Kanadě. Mikův otec je totiž zakladatel obchodu s nábytkem a maloobchodní sdružení "Brick" v Edmontonu a i když byl Mike bohatý už tehdy, chtěl se už jako malý stát hokejistou za Edmonton Oiler. Zasnoubili se již v únoru na Havaji po více než dvouletém vztahu prstenem s diamantem za $1.000.000, po třech letech se vzali. Mike C. ale svoulásku vyjádřil Hil již na dvacáté narozeniny, kdy jí daroval luxusní Mercedes G Vagon, třídy SUV za $100.000. Sobotní obřad (14-8-2010) stál podle odhadů více než půl milionu dolarů, uvedl jeden zdroj. Hilary se však pro magazín OK! nechala vyslechnout, že obřad je přišel na $1.000.000. Už prý šaty od Vera Wang stály něco přes $300.000!

Manažer Mr. Comrie odmítl odpovědět a vyjádřit se k předmanželské smlouvě a manažer Mrs. Comrie/Mrs. Duff neodpovídal na dotěrné hovory.. Jako vždy nic nevíme jistě =(

je mi to líto, ale musím

22. srpna 2010 v 21:13 | paPája
 Opravdu! Už musím, napíšu Katt *, jestli ten překlad můžu nechat na blogu. Moc mne to mrzí, ale vížně nemohu déle psát. Snad zítra to dopíšu =(

24.5 Interview 4 OK!

22. srpna 2010 v 21:08 | paPája

 Musím se přiznat, že jsem se na překlad vy.. Překládalo to hodně lidí a já nechci dělat další verze. Za překlad tedy děkuji sbénku Kett *, ale ještě jí napíšu, jestli to vůbec můžu okopčit. Musím ale upozornit - jsou tam drobné změny jako mezery před čárkamy a přidáno i několik slov. Více v celém článku..

24.4 GG Season 3 Gag Reel

22. srpna 2010 v 20:31 | paPája
Zde je video nepovedených scén z natáčení Gossip Girl, u nás jako Super drbny. Hilary najdete v 3:55, 4:20 a 6:02 =)


24.3 Deleted Scenes From Gossip Girl

22. srpna 2010 v 20:21 | paPája
 Hilary dostala spoustu dopisů od fanoušků, aby se jako Olivia Burke vrátila z5 na Super drbnu. Video pochází z DVD Gossip Girl set 3. Pravděpodobně DVD obsahuje více videí s Hilary, jako vystřižené scény nebo za kamerou.


24.2 Videos About Hil's Wedding

22. srpna 2010 v 20:13 | paPája
Ani v televizích svatba Hilary a Mika nemohla nikomu uniknout.. Po dvojitém kliknutí na video se zobrazí na youtube.com:

24.1 Scans About Hil's Wedding

22. srpna 2010 v 20:03 | paPája
Svatba našeho milovaného párečku Hilary a Mika byla velmi populární po celém světě, stejně jako ve Spojených státech, Kanadě, Mexiku, Španělsku, Peru, Venezuele a mimo jiné se toto téma objevilo i na Twitteru, Facebooku, Yahoo, AOL a další. Proto se objevilo i několik skanů z novin a magazínů (každý z obrázků je z jiné galerie; more):
                 Klikněte pro zobrazení albaClick para ver albumClick para ver albumKlikněte pro zobrazení albaKlikněte pro zobrazení alba

jak jsem slíbila, jsem 2

22. srpna 2010 v 19:22 | paPája
 Vím, že poslední dobou jsem nedodržela, co jsem slíbila a taky mě to moc mrzí. Nicméně teď tu jsem a jdu přidávat novinky. Zítra si s rodinou uděláme pohodový den (grill, italská kuchyně a takové ty podobné rodinné záležitosti), protože mamka se s bráchou za pár hodin vrátí z Německa domů (a my pro ně s tátou jedeme v půl desáté odvést).

Jdu přidat novinky, ale ještě před tím se jdu nakrmit vajíčkama =) takže za pár minut budu zde.

obnovila jsem seznam affs

22. srpna 2010 v 12:17 | paPája
 Táákže, přehrabala jsem se v affilates. Nikoho jsem nevyhodila, zato jsem si hned několik nových přidala. Blogy o Megan Fox a Justinu Biebrovi. Nechápu, co proti němu všichni mají. Co třeba just in bieber?.. Vždyť tolik kluků se mu podobá (a že jich teda znám)! Musím teď na chvilku vypadnout z paneláku a přijdu až večer. A v půl desáté večer musim být na cestě do Prahy vyzvednout ty dva -♥- Zkrátka přidám newsy, oběhnu vás a taky se svěřím, jak jsem dneska pěkně naletěla. Au!! Takže URČITĚ večer :)

řekni, proč?

22. srpna 2010 v 11:45 | paPája
 Slíbila jsem, že tu včera budu. Ale.. Mamka odjela s bráchou do SNR (Německo). Tenhle název používám proto, že Němce nesnáášim. To, co bylo za druhé světové války pominulo, ale doteď si připomínám ty hrůzné hodiny baletu, které jsem tam strávila. Taky jsem se se sborem 'Čaroděj ze země 'OZ" objevila v divadlech a místních novinách. Pryč se starými časy!! Včera jsme objeli snad všechny příbuzné a domů jsme to stihly akorát na Dvanáct do tuctu 2 - jedinej film, kde hraje HILARY DUFF & TAYLOR LAUTNER společně!! A věřte mi, že když vztáváte ve 3 kvůli vašim a celý den se nezastavíte, nemáte chuť ani na ten blog.