Září 2010

31.0 Celebs Her B-day

29. září 2010 v 20:52 | paPája
Klikněte pro zobrazení alba
Je tu fotka z oslavy 23. narozenin Hilary. Ta se konala tenhle víkend u sestry Haylie doma. Seznam spoluoslavenců je docela záhada, je však jisté, že tam byl Mike, Hilary a Haylie. Fotka je jen jedna, zato je vážně úžasná!

Haylie on Twitter
"Mike a Hil minulý víkend slavili její narozeniny v jejich společném španělském stylu"

30.9 Access Hollywood Interview

29. září 2010 v 20:40 | paPája
hil
hil
Hilary miluje svůj nový masželský život s Mikem Comrie. "Je to tak velká, vzrušující a podivná událost." řekla Hilary Lauře Saltman nedávno na zahajovací konferenci Community. "Ještě pořád nemám slov, je to prostě jiné" pokračovala již 23-letá herečka při procházce v srpnu.

Nyní nám poskytla další minirozhovor: "Nooo, sice to teď nebude zrovna příznivé, ale už jsme si zvykli jezdit na dlouhé vzdálenosti od sebe. Takže bych měla pro tento rok více procestovat, ale je to tak v pořádku."

Vzdálenost asi zabrání v jejich rušnému a hektickém životu rozšířit jejich rodinu - alespoň prozatím. "Samozřejmě rádi bychom měli v budoucnu deti, ale zatím ne v dohledné době." vysvětluje "Chci pokračovat v kariéře a cítím zodpovědnost." celý rozhovor.

HiLARY DUFF WE LOVE YOU (23 years)

28. září 2010 v 20:38 | paPája

 Každým rokem si každý může ke svému věku připsat jednu čárku. Stejně jako dneska i Hilary Duff, která teď slaví 23. narozeniny. Ráno jsem nuceně vztala před devátou a věřte mi, že jsem schopná celou noc nespat, abych celý ten Velký den byla s Hilary :) Za těch třiadvacet let toho zvládla opravdu moc. Od rozvodu jejích rodičů, přes její nastávající slávu až po svatbu. Díky Lizzie, Moderní Popelce a jejímu hlasu, dietách a píle ji zná celý svět a dnes chce oslavovat! Ať už je někde ráno a někde půlnoc, spojuje nás jedno - láska k Hilary! Fanoušci, ale i obyčejní lidé, kteří o ní slyší sem tam a mají jí rádi.. Víme, že Hilary je teď zaneprázdněna svým novým manželstvím s Mikem Comrie, jen jí chceme říct, že jí máme rádi a ať si dnešek pořádně užije!

30.8 “Bloodworth” on Austin Film Festival

27. září 2010 v 10:26 | paPája
hil Od dubna se neobjevili žádné informace o připravovaném filmu 'Provinces of Night'. Až teď se objevily oficiální zprávy o novém názvu 'Bloodworth' a bude promítán na Austin Film Festival mezi 21. až 28. října tohoto roku. Skvělá zpráva je, že film bude promítán v různých kinech a může se tak dostat do světa. Na další informace si budeme zase muset počkat :( ale už se těším :)

30.7 Hilary & Mike on E!

27. září 2010 v 10:16 | paPája
 Na videu E! se objevily podstatné informace, které Hilary přednesla pro magazín OK! Tak ještě jednou - říkala, že Mike teď pracuje pro Pittsburghu (což není pravda), ale říkala, že tam stráví hodně času. Také říkala, že chce mít děti, ale ne v tuto chvíli. Podívejte se na video:


comming soon

26. září 2010 v 21:22 | paPája
hil
 Ohledně dodělání avatarů - asi v úterý bych se měla vrhnout na videoklipy, vystoupení a shoots (což je na mě fakt náročné) a taky je rozhodit do rozcestníku. Dále bych tu chtěla prohodit pár slov o designu - mám naplánnovaný nový, ale nepočítejte to jako 100% zprávu, znáte mě :) Měl by mít žlutou barvu a na styl téměř stejný jako tento. Dále bych chtěla oznámit, že tu v úterý budu (jelikož Hilary má narozky, a tak i jako příští rok budu na svátek sv. Václava čučet do kompu). Přidám i věci, které jsem si koupila a má je Hil.. Nádhernej den ♥ Nejvíc ale středa - du k holiči - nebyla jsem snad už sto let :( zatíím letíím

30.6 On Community

26. září 2010 v 21:04 | paPája
hil Mnoho herců z Community 23-9-2010 napsali na twitter, jak jsou rádi, že hostem budou Hilary a Haylie Duffovi. Jen Jared tuto zprávu potvrdil, holky by si měli zahrát ve 'speciálním' díle příští sezóny. Hilary by měla dostat roli dívky, která se setká tváří v tvář s 'Scoobies'. Jte-li zvědaví, kdo to jsou, máte si počkat do předpokládaného  listopadového natáčení :)

30.5 First Chapter Of Elixir Here!

26. září 2010 v 20:57 | paPája
 V rámci propagace nové knihy Elixir se na internetu od Simon & Schuster první kapitola této knihy. Jestliže si knihu nechcete koupit na zbozi.cz - od seznamu.cz a nemůžete se dočkat na její začátek, klikněte zde a zapněte si google překládač (nebo s pomocí slovníku se to snažte přelouskat sami). Až budu mít někdy čas, vrhnu se do čtení :)

30.4 Interview About Live After Honeymoon for OK!

24. září 2010 v 20:00 | paPája
hil Pro Hilary se osobní život náhle změnil v únoru, když jí její tehdy dvouletá láska z letadla požádala o ruku. Po půl roce s mnoha tréningy s Harleyem Parternakem ('vynálezcem' diety Faktor pěti) a jmenované diety se Hil rozhodla na datum 14-8-2010 a ještě bylo dost nejisté. Hilary si v posledních několika letech padla do oka s módou, a tak se doposavaď objevovala pouze v módních rubrikách. Pohádková svatba a líbánky padly do rukou časopisu OK! magazine, pro který udělala několik rozhovorů na toto téma. Zde mám další interview více než měsíc po svatbě (více v celém článku):

30.3 Casa Toluca Lake For Sale !!

23. září 2010 v 20:53 | paPája
 Někteří fanoušci už možná tuší, některým se zarazí dech. Dům Hilary (dříve celé ságy Duffových) v Toluca Lake se prodává. Od roku 2007, kdy ho opustila jak starší sestra Haylie, tak i matka Susan, měla Hil dům jen pro sebe. Po tuto dobu stihla na svém domě udělat 'pár' pořádně drobných změn. Tady a tady najdete fotky domu, jak vypadal v roce 2004 (nebo 2006) a pod článkem čerstvé fotky. Jsou tedy důkazy, že Hilary svou povahu mění a za ten čas si svoje staré bydliště dokázala pořádně proměnit v lesní tůni. Výsledkem však není chaos, ale luxus! Ten barák bych brala, jenže:

Prodejce: Hilary Duff
Poloha: Toluca Lake, CA
Cena: $ 7.000.000 dolarů
Rozměry: 9,827 kroků2, 6 ložnic, 6,5 koupelen (důvodem malé 'záchodové místnosti')
Adresa: 10 100 Avenue

 Tak co cena, nelíbí? Škoda, alespoň bych se tam jela podívat :( To, co z toho Hilary udělala je vážně luxusní skvost. Mě se to hróózně líbí. Nicméně Casa v Beverly Hills mi přijde víc podobná té původní podobě domu.. Získá dům nějaký z Hilaryiných fanoušků, nebodo něj vrazí nějaký obyčejný miliardář?

Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album


liberečané (i ostatní) :D

23. září 2010 v 20:49 | paPája
hil
Otevíralo se u nás nové OC FORUM (teda spíš jeho druhá část) samozřejmě v Liberci H&Mko nemáme, a tak všichni trochu při penězích (i víc) zašli právě tam. Kromě toho je tu druhý Tally Weijl, GUESS, Kalvin Klein Jeans, COSTA a spoustu dalších. Kdybych mohla, vyhodila bych tam klidně deset tisíc! Bylo to úžasný (spíš úžasně velký). Hrozně moc lidí, v ruce balónky xD a to se fakt nedalo. H&Mko skvělý, všude báječný šátky (a užuž přemlouvám mamku ;D), spoustu bájo spodního prádla a hader jako takových :* Palace cinemas (ale dražší než v Cine Star v Nise) a naprostej chaos. Růžový věcičky, nakupování a to, že KAŽDEJ den potkávám Dana ve městě.. To je moje -♥-

30.2 Hilary On Today Show // Live with Regis & Kelly

23. září 2010 v 20:20 | paPája
hil Hilary by se měla znovu objevit na Today Show, a zároveň i na Live with Regis & Kelly. Důvodem by měla být propagace jejího románu s názvem Elixir, která nedávno vyšla v UK. Takže se těšte, 11-10-2010 na Today Show (NBC) a o den později (12-10-2010) na Live with Regis & Kelly.

30.1 Elixir UK Fan Photos

23. září 2010 v 17:34 | paPája
Nějací pylní fanooušci už se zače činili. Vyfotili pro nás anglické vydání Elixíru:

Click para ver album Click para ver album

30.0 Shopping in Beverly Hills

23. září 2010 v 17:22 | paPája
Hilary paparazzi zahlédli 21-9-2010 v LA  byl spatřen doma v Los Angeles nákupy v klenotnictví , poté, co strávil poměrně v Pittsburghu s Mikem.

Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album

29.9 Stay Cool - Movie Captures

21. září 2010 v 20:13 | paPája
Film Stay Cool s Hilary nakonec vyšel. Spekulace o jeho vydání byly především z důvodu nedostatku financí a nečinnosti producenta (a teď doufám, že to nebyla Hilary :D). Nakonec se ale všichni podílející dohodli jen na DVD edici, takže někteří fanoušci už pilně udělali captures :)

Klikněte pro zobrazení alba Klikněte pro zobrazení alba Klikněte pro zobrazení alba Klikněte pro zobrazení alba

29.8 Promos Of Elixir

20. září 2010 v 20:22 | paPája
Jak všichni víme, Hilary na svět vypustí 12-10-2010 svou první pořádnou knihu a názvem 'Elixir'. Na facebooku se objevily nějaké propagační materiály k této knize, buďto je to něčí zdařenej pokus, nebo se někomu zdařeně podařilo získat ty pravé:


u babičky :((

17. září 2010 v 21:33 | paPája
hil Na víkend jedu k babičce někam do úplnýho zapadákova, kde není net, takže alespoň dva dny se tu nestavím :( Doufám, že si mě affka nesmažou (a že jim už nerupnou nervy) Jinak moc díky za dnešek a užijte si zbytek rozjetýho dne ;)

movies or series

17. září 2010 v 21:28 | paPája
A Cinderella Story


Gossip Girl


According to Greta

Lizzie McGuire


Material Girls


Beauty & the Briefcase / Business of Falling in Love


Law & Order: Special Victims Unit


Raise Your VoiceBloodworth / Provinces Of Night


War, Inc.


the Story of Bonnie & Clyde


What Goes Up


děkánek všem :*

17. září 2010 v 20:49 | paPája
hil
 Moc díkes za navštěvnost - den po mé více než čtrnáctidenní abstinenci mám návštěvnost zhruba dvacet lidí ♥ Annie si založila nový blog a už teď vím, že ona bude mít návštěvnost nádhernou - přeju :) Asi jdu dodělat avatary a MOŽNÁ se vrhnu i na roztřiďování článků, které plánuju přes čtvrtrok :D Jirka fajn, ale zase to začíná ze strany kluků ze třídy.. Začíná a doufám že nic nebude! Honza je fakt milej, i ten druhej, ale nebudu přece kurva a nezkazim si vztah.. Tak to bylo u Filipa :( Dost mejch řečí, teď jste na řadě vy, okomentovat články! :D

29.7 Video Of BCG Charity Day 2010

16. září 2010 v 19:32 | paPája
Hilary volala Anče v den BCG charity. Na videu je vidět, jak se Hilary dokáže culit při každé maličkosti :)


29.6 BGC Charity Day

15. září 2010 v 22:22 | paPája
Hilary se zúčastnila 6. ročníku BGC Charity Day v New York City a to 13-9-2010. Jsou to krásné fotky nejen s tetováním Hilary:
                 Click para ver albumClick para ver albumClick para ver albumClick para ver albumClick para ver album


29.5 In Airport In NY

15. září 2010 v 22:16 | paPája
Zase změnila svou polohu. Hilary se sice na vojenskou školu nedala, ale opět si zalítla do NY kvůli své knize Elixír:

Click para ver album Click para ver album Click para ver album Click para ver album

29.4 In Toluca Lake With Mike

15. září 2010 v 22:12 | paPája
Naši šťastní novomanžílci si vyšli do Toluca Lake. Láskyplná procházka se uskutečnila 12-9-2010. Okoukněte pohodový styl Hilary Duff! Obyčejné tílko dolaďte sytými jeanami a tmavou kabelkou, brýlemi v barvě tílka a žabky - a máte vychytaný každý detail:

Click para ver album Click para ver album Click para ver album Click para ver album

29.3 Clevver about Spiderman

15. září 2010 v 22:06 | paPája
Hilary si pravděpodobně zahraje menší roli ve čtvrtém pokračování Spidermana. I clevver má ty informace:


29.2 Out With Haylie

15. září 2010 v 22:04 | paPája
Hilary a Haylie si došli na sesterský pokec do Pasadeny (10-9-2010):

Click para ver album Click para ver album Click para ver album Click para ver album

29.1 Elixir Tour

15. září 2010 v 22:01 | paPája
Oficiální stránky vydavatelství Simon and Schuster zveřejnili první dny turné knihy Elixir od Hilary. U příležitosti turné proběhne i autogramiáda. Škoda jen, že se do NY asi nikdy nedostanu :(
hil
   11.10.2010
    BARNES & NOBLE
    91 Old Country Road
    Carle Place, NY
    5:00PM

    12.10.2010
    BOOKS BYTES & BEYOND
    197 Rock Road
    Glen Rock, NJ
    5:00PM

    13.10.2010

    BORDERS
    10 Columbus Circle
    New York, NY
    7:00PM

29.0 Starbucks in Studio City

15. září 2010 v 21:53 | paPája
Hilary 7-9-2010 si koupila kafíčko ve Starbucksu a zašla ve Studio City na pilates :)

Klepněte na tlačítko para ver album Klepněte na tlačítko para ver album Klepněte na tlačítko para ver album Klepněte na tlačítko para ver album

28.9 With Mike in LA

15. září 2010 v 21:48 | paPája
Hilary se byla projít se svým manželem po svém zahnízděném LA (6-9-2010). Láska za všechny prachy..

Klepněte na tlačítko para ver album Klepněte na tlačítko para ver album Klepněte na tlačítko para ver album Klepněte na tlačítko para ver album

28.8 OK! Mexico

15. září 2010 v 21:44 | paPája
Další stránky mexického OK! na líbánkách. Spolu jim to moc sluší a doufám, že s Jirkou taky někdy půjdeme na káry :)

Klikněte pro zobrazení alba Klikněte pro zobrazení alba Klikněte pro zobrazení alba

28.7 New photoshoot

15. září 2010 v 21:42 | paPája
Zde je nový shoot Hilary a Mika, jak hýčkají své mazlíčky Jacka a Dubois. Snímáno bylo Johnem Lehmannem. Fotky vznikli krátce po svatbě:

Klikněte pro zobrazení alba Klikněte pro zobrazení alba

28.6 Russia Scans

15. září 2010 v 21:40 | paPája
Zanechávám skeny z OK! v Rusku, kde vidíme nové obrázky ze svatby Hilary. Slaví své manželství s manželem, Mikem Comrie, s rodinou a přáteli:

Klikněte pro zobrazení alba Klikněte pro zobrazení alba Klikněte pro zobrazení alba Klikněte pro zobrazení alba

28.5 Venezuella Scans

15. září 2010 v 21:38 | paPája
Ve Venezuelle se o Hilary píše o5 o svatbě.. Nebýt Robbieho a Megan, byla by to opravdu jedinečná mediální svatba. Škoda..

Klikněte pro zobrazení alba

28.4 Leaving Pilates Class

15. září 2010 v 21:33 | paPája
Zase si byla zacvičit pilates (3-9-2010). Nojo, když je počasí na žabky.. :(

Klikněte pro zobrazení alba Klikněte pro zobrazení alba Klikněte pro zobrazení alba Klikněte pro zobrazení alba

opravdu tu jsem

11. září 2010 v 20:55 | paPája
hil
 I když jsem tu víc jak týden nebyla, jsem tu a pořád se dívám na komentáře a affka. Dnešek jsem trošičku zvorala, ale to se podá. Zítra přidám novinky, snad dodělám avatary a snad i rozcestník.. Na plánu na tenhle víkend mám ještě i layout pro sestřenku. Přijela teta z arabskejch emirátů a protože jsme toho pospolu moc nevipili, půlka flašky padla na mě, takže přeházený písmenka berte jako běžnost :) Zítra.. Moc se omlouvám, oběhnu sbéčka (zítra) a snad si už konečně dopíšu deníček ;) ale to sem nepatří. Nainstalovala jsem si Simsy 2 do noťase, takže v nejhorším pařím :D mějte se a zítra už to bude na běžné koleji.

28.3 Article on SuperSpy

3. září 2010 v 22:00 | paPája
 Jako v minulém čísle, Hilary se objevila na stránkách časopisu Spy (český!!). Je tam o jejím ulomeném zubu a fotka, když byla Hil s Mikem na zápase NY Yankees. Bohůžel se mi teď nechce scanovat, takže vám všechny články za nějakou dobu okopčim.

 Mimo jiné je tam i Beyoncé, myslím že Justin, J.Lo, Lindsay a Nicole Richie. Předposlední článek berte na vědomí.. Doufám, že pořád zůstanu affko nebo vaší stránkou #1.

plan

3. září 2010 v 21:38 | paPája
hil
 Moc se omlouvám, ale kvůli škole zatím moc nestíhám. Nejvíc zabrat mi asi dává ňémina. O víkendech tu tak na 61% budu a o všedních dnech to je ještě míň. Takže doufám, že to pochopíte. Avatary dodělám v průběhu prvního pololetí, stejně jako roztřiďování článků :) Takže alespoň něco. Já končím, po dnešním hezkém odpoledne :) pápá

← PS. tyhle brejle mám :) koupila jsem si je v Ann Christian za 30 Kč :)

hilary & somebody

3. září 2010 v 21:07 | paPája
hil
hil
hil
hil
hil
hilhil
hil
hil

events

3. září 2010 v 20:58 | paPája
Wedding

hil
hil
hil
hil
hil

Others

hilhilhilhilhil
hilhilhilhilhil
hilhilhilhilhil
hilhilhilhilhil
hilhilhil
hil
hil
hilhil
hil
hil

28.2 Hil on 2-9-2010

3. září 2010 v 19:57 | paPája
Hilary musela svého mazlíčka vzít k veterináři. Z hladových oček si ale ještě musela vzít sendvič :)

Klikněte pro zobrazení alba Klikněte pro zobrazení alba Klikněte pro zobrazení alba Klikněte pro zobrazení alba

28.1 Get Baby? OK!

3. září 2010 v 19:54 | paPája
Klikněte pro zobrazení alba Je pravda, že se o tom šušlalo i před svatbou. Hilary Duff, nyní paní Comrieové začíná její manželství být roztomilé, ale přitom divoké, od jejich svatební cesty v Cabo San Lucas, Mexiko. Takže teď je vdaná, jistě budou přemýšlet o tom, že budou mít i děti.. O tom je právě temhle OK! scan, Hil v soukromém letadle mluvila o dětech.

"Já i Mike děti zbožňujeme." Hilary řekla OK! Vlastně je i nová teta, ze strany Mika :) Ale hvězda řekla: "Jsme si vlastní, máme rušný a hektický život a strávili jsme mnoho času odděleně. Měli bychom raději počkat.."

28.0 OK! Magazine México

3. září 2010 v 19:42 | paPája
Opravdu megazájem je o svatbu na Mexickém zálivu zamořeném ropou :) Už asi padesátý scan, tentokrát větší a obsáhlejší než ostatní - určitě nepřehlédněte:

Klikněte pro zobrazení albaKlikněte pro zobrazení alba Klikněte pro zobrazení alba Klikněte pro zobrazení alba

27.9 OK!'s Wedding Photos

3. září 2010 v 19:40 | paPája
Zase jsou tu fotky ze svatby ze 14-8-2010, kdy Hilary a Mike se na svatbu zatím připravovali. Fotky jsou sice označeny štítkem, ale fakt úžasné:

Klikněte pro zobrazení alba Klikněte pro zobrazení alba Klikněte pro zobrazení alba Klikněte pro zobrazení alba

27.8 Hil on 31-8-2010

3. září 2010 v 19:37 | paPája
Když Hilary & Mike opouští populární retaurant Katsuya - samý úsměv a alkohol :)

Klikněte pro zobrazení alba Klikněte pro zobrazení alba Klikněte pro zobrazení alba Klikněte pro zobrazení alba

27.7 Hil on 31-8-2010

3. září 2010 v 19:34 | paPája
Plavovláska Hilary předvedla super červené lodičky odpoledne 31-8-2010 v LA:

Klikněte pro zobrazení alba Klikněte pro zobrazení alba Klikněte pro zobrazení alba Klikněte pro zobrazení alba

27.6 Hil on 31-8-2010

3. září 2010 v 19:30 | paPája

V Toluca Lake si 31-8-2010, na můj svátek, zašla Hilary na pilates:

Klikněte pro zobrazení alba CLIC zobrazit album Klikněte pro zobrazení alba Klikněte pro zobrazení alba

27.5 Megan Fox About Hilary Duff

3. září 2010 v 19:12 | paPája
 Megan Fox (Transformers) prozradila, že pařila s Hilary Duff! "Zatraceně jo. Byla jsem v Oakwoodu a zrovna když dorazili Shia LaBeouf a Hilary Duff. Představili jsme se a pak společně slavili. Moc příjemná holka..". Začíná to na 2:50: