Listopad 2010

HiATUS

30. listopadu 2010 v 15:40 | paPája
hil
 Na chvilinku pozastavuju blog. Tedy do doby, než najdu nabíječku! Taťka mi jí zase schoval a já mám všechno tam. Nemůžu dělat na kompu, mám tam rozdělané práce a navíc je 2 věčně brácha! Moc se všem omlouvám, ale snad to nějak do středy udělám.. S tímhle jsem vážně nepočítala, to mi věřte. Až přijdu, budu roztřiďovat jako mourovatá. Vrhnu se na Style (outfits, vs, dress like duff, store, femme, stuff by duff) a pak na Biography. Možná až to dodělám (SNAD o víkendu) bych mohla udělat Galerii a pak už mi bude scházet jenom Products (filmy, CD, reklamy, Elixir, stuff by duff, femme, fragrance). To jest můj plán (a budu ráda, když to stihnu)!

39.4 1000 Backpacks Campaign

30. listopadu 2010 v 15:26 | paPája
Konečně nějaké newsy po dlouhé době. Hilary, jak jistě víte, spolupracuje a je jednou ze zakladatelů kampaně 1000 Backpacks Campain, kde rozdává batohy ve školách chudých zemí. Zde je nejnovější video, kde Hil nabádá sponzory, aby také přispěli. O kampaň byl největší zájem v době jejího vzniku a těstě po ní - tedy na začátku roku 2007, a chápu, že chudák Hilary teď musí lidi sama nabádat na sponzorství.


39.4 In SuperSpy

26. listopadu 2010 v 21:33 | paPája
hil
 O Hilary psali v SuperSpy, na dvojstránce nejbohatších teenagerů. Probojovala se mezi americkou teenagerskou elitu, mezi Rihannu, Emmu Watson, Miley Cyrus, Daniela Radcliffa, Olsenky, Dylana a Cola Sprousea a mnoho dalších. Je to sice malý článek, ale pokud opravdu toužíte mít každý cár papíru, kde se Hilary objeví, kupte si to. Cena je 25,- což není moc :) Fotka tam je z Elixir Tour, na sobě má černý klobouk a zelený svetr. O ní je tam napsaná cesta ke slávě a že si vydělává 150 milionů korun za rok. I takovou sumičku by mi stačilo za desetiletí.. Dále o ní psaly na super.cz, kde přeháněli o nahých mmskách. A nedávno dávali na Disney Chanelu Casper Meets Wendy.

39.3 Drumping HilarybeeC

23. listopadu 2010 v 17:51 | paPája
Jak sladké videjko! Hilary evidentně chodí na lekce bicích a začala s tím nedávno. Mě se to moc líbí :)

Video z mé první lekce na bicí v zeleném tričku - nikdo se na mě nedívejte!


39.2 On The Billy Bush Show

23. listopadu 2010 v 17:45 | paPája
Asi před týdnem Hilary navštívila rozhlasové studio, přesněji the Billy Bush Show. Nyní máte možnost shlédnout celý rozhovor. První část pojednává o Elixíru, úplně prvním setkání s Mikem, prstenem a neschopnosti žít společně :( V té druhé části (nemyslete na Harryho) říká, že poslala velice intimní fotky aby se více sblížila s Mikem (ale nikdy tam není vyfocená s její obličejem)! Nadále začala mluvit o jakési preprodukci FiLMU ELiXiR! Nenechte si velký rozhovor ujít!bylo toho moc

20. listopadu 2010 v 23:27 | paPája
hil
 Ale už není! Teda alespoň co se týče základního infa o Hilary. Dneska jsem ho dodělala. Teď se asi pustím do Extra, ještě uvidíme. Zítra se budu muset učit, dneska jsem se celý den koukala na telku nebo dělala na blogu. Takže zas v úterý, páč v pondělí mám výtvarku :(

 Byla jsem na Hp - fakt bomba, božská oslava, Péťo -♥- Tohle se ti vážně povedlo. Nikdy by mě nenapadlo pozvat nás na narozeniny do kina, ale byl to teda zážitek! Půl hodiny hledat nějakou kavárnu a pak si dát cappuccino se sachrem. Celý kino jsme s Evčou prokecaly.. Luxus -♥-

rivals

20. listopadu 2010 v 23:16 | paPája
Hilary si vjela do vlasů hned s několika celebritami. Především se napadala s kolegyněmi z branže.
hil
Lindsay Lohan
Bránit svého miláčka zuby nehty

V roce 2002 Aaron Carter chodil oficiálně s Hilary. Mezi tím ale svou první lásku podváděl s Lindsay Lohan. Holky zrušili všechny společné akce a pomlouvaly se kde mohly, ale i tím se obě víc zvýraznily.
Lindsay v roce 2007 volala Hilary domů, zvedla to její sestra Haylie, která jí hovor bezmilosrdně položila. Lindsay se ale jen tak nenechala odbýt, přišla na párty k Hilaryinému CD Dignity. Vysvětlila jí, že za to přece nemohly, vyfotily se spolu a od té doby mezi nimi panuje mír.
hil
Avril Lavigne
Neváží si fanoušků

Hilary odjaktěživa neměla v lásce Avril a taky jí to dala pořádně sežrat. V jednom rozhovoru prohlásila: "Avril je divná. Vadí jí, že fanoušci kopírují její styl," a Avril jí to vrátila se slovy: "Je mi líto, že jí jsou fanoušci ukradení. Prostě jen žárlí na takovou přízeň!".
hil
Ashlee Simpson
Dokonalá? Ani omylem

Hilary je velikou kamarádkou Jessicy Simpson. O to víc nedokázala pochopit, proč na ní tenkrát její sestra Aschlee byla tak hnusná. "Seděli jsme v jednom baru se sestrou, po chvilce přišla i Ash a její kámoši. Naklonila se ke mě a okomentovala mé ruce se slovy: "Vážně jsou baculaté,". Haylie vztala a řvala na ni, ať vypadne. Bylo to hrozné," stěžuje si. Dříve ji měla ráda a proto si myslím, že to Ash myslela dobře, jen byla až moc upřímná.
hil
Faye Dunaway
Válka o roli v remaku

V historickém filmu Bonie & Clyde z roku 1964 byla Faye Dunaway obsazena do hlavní role a tak když v roce 2009 přišel Hollywood s nápadem na remak s Hilary, Faye nebyla zrovna nadšená. "Když už, neměli by přinejmenším obsadit skutečnou herečku?" bála se Fay. Hilary ale jedovatý výpadek oplatila: "A kdo to je, ta Faye Dudaway?". Nicméně natáčení flmu se kvůli Hilary několikrát odložilo a došlo to tak daleko, že museli obsadit někoho jiného.

Hilary Duff

20. listopadu 2010 v 22:13 | paPája |  Hilary Duff

(adresa domů nebo do fanklubu)
hil
(všechny ceny a ocenění - průběžně aktualizováno)
(zpřízněné duše s Hilary)
hil
(s kým měla Hilary pletky)
hil
(zajímavá fakta o Hil)
hil
(celá rodina Hilary)
hil
(její luxusní vily)
hil
(seznam několika solidárních akcí)
hil
(Hilaryini mazlíčci)
hil
(nepotvrzené plastické operace)
hil
(s kým si vjela do vlasů)
hil
(všechny její zdobné kérky)
hil
(jak šel čas)

hauses

20. listopadu 2010 v 21:34 | paPája
(Hilaryina rodina tu bydlela mezi roky 2003 a 2010)
hil
(Hnízdečko lásky Mika a Hilary)

casa in toluca lake 2003-2011

20. listopadu 2010 v 21:10 | paPája
 Prodejce: Hilary Duff
 Poloha: Toluca Lake, CA
 Koupen: 6,5 (důvodem jsou malé záchodové místnosti)
Ložnic: 6
 Prodán: $ 7.000.000 dolarů
 Rozměry: 9,827 m2, 6 ložnic, 6,5 koupelen
 Adresa: Hilary Duff
 10061 Riverside Drive
 P.O. Box 1021
 Toluca Lake, CA 91602

2003 - 2007

Obrázky z Hilaryiné vily mezi roky 2003 a 2007. Starý hollywoodský styl obydlí v duchu tmavého dřeva a bílých stěn.
nějaké ty fotky naleznete: zde x zde x zde x zde x zde x zde x zde x zde x zde x zde - ps. stojí za to!

2010 - 2011

Od roku 2003, kdy ho koupila Hilary, prodělal tento dům rázné změny. Moc nádherný styl, je vidět, že Hil má vkus.
Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album

casa in beverly hills 2010-2011

20. listopadu 2010 v 20:52 | paPája
 V červnu 2010 se Mike a Hilary jako zasnoubený pár rozhodli pořídit si dům trochu více přizpůsobený dětem. Prodali proto vilu v Toluca Lake a vyhodili obrovskou sumu za luxusní čtvrť Summit Circle 12092. Podle Spye měli štěstí, cena domu v roce 2008 dosahovala závratné výše přes pět milionů dolarů. O dva roky později se ale zlevnil o milion a půl.

Click para ver album Click para ver album Click para ver album Click para ver album

Cena: $3,850,000
Umístění: Beverly Hills (Studio City, LA)
Adresa: Hilary Duff, c / o PMK / HBH, 8500 Wilshire Blvd., Ste.700, Beverly Hills, CA
Rozloha: 5260 m čtverečních
Fakta: - Poblíž bydlí celebrity jako Britney Spears nebo Gwen Stefani.
- Cihlená i betonová příjezdová cesta
- Zděné, elektricky řícené přední vrata s fontánou
- Dvojnásobná výška přední verandy s vroubkovanými sloupy
- Podlahy z tvrdého sřeva po celém domě
- Ztočené schodiště ve vstupní hale
- Křišťálový lustr
- Obývací pokoj propojený s jídelnou
- Kuchyně Gourmet s býlími mramorovými deskami, nerezové spotřebiče
- Rodinný pokoj s kazetovými stropy, mokrým barem, krbem, a dvojtými francouzskými dveřmi, které vedou na dvorek
- Čtyři rodinné/pro hosty pokoje s mramorovými koupelnami
- Z rohu vedou francouzské dvěře na 4 balkóny, krb, do jeho a její koupelny s mramorovými podlahami Carrara, volně stojící vanou, vnitřními žaluziemi a plochou TV
- Pozemek nabízí dvě zastíněné terasy
- Dlouhý bazén a venkonví lázně
- Volně stojící venkovní krb
- Citrusové stromy všude okolo
- Celkově 5 ložnic a 6 koupelen
- Obsakuje snídaňový pokojík - slouží opravdu jen na ranní posezení

plastic surgeries

20. listopadu 2010 v 18:41 | paPája
Injekce botoxu jsou stále více populárnější a to nejen mezi celebritami. O Hilaryiných zákrocích se zatím jen dohaduje, ale přesto je velice pravděpodobné, že nějakou z nich skutečně prošla.
Vypadá to, že si i Hilary nechala udělat botox na čele. I když se mračí proti slunci, kůže na čele se nevrásčí a také se leskne, což je spojováno právě s botoxem.

Dr. Michael Salzhauer tvrdí: "Dokonce ani už ve 22 letech nejsou kůže na čele vyhlazené, zvláště když mžouráte proti slunci. S největší pravděpodobností má botox na čele a mezi očima."
Stále častěji se spekuluje i o botoxovém vpichu do oblasti úst. Několikrát se o možných zákrocích psalo i v českých tiskovinách. Údajně jich má užívat už od osmnáctých narozenin pravidelně, tedy od roku 2006. Mnohokrát byla Hilary vyfotografována s podivným strnulým kačeřím grimasem místo úsměvu, což se také dává často za vinu botoxu. Každopádně tuto úpravu popřela na twitteru v roce 2014.

Dr. Judith Hellman: "Vypadá to, že použila něco na vyplnění rtů, vypadají totiž plnější."
Padlo také mnoho spekulací, jestli Hil nepodstoupila plastickou operaci prsou, a to v rozmezí let 2005 - 2009. Musíme ale brát v úvahu, že v roce 2005 měla Hilary při svých 158cm pouhých 45kg. A také jsem se na vlastní kůži přesvědčila, že z košíčků velikosti A dokážete ztloustnutím a posilováním zvětšít prsa až na velikost D a naopak.

Lze ale říci, že Hilary, hlavně v letech 2007 a 2008, střídala ploché výstřihy s šikovnými vycpávkami, až z toho každému šla hlava kolem. Faktem zůstává, že v roce 2004, kdy nebyla úplně hubená, měla prsa o hodně větší, než o rok později a ke konci 2008 byly zase zázračně zpět.
Hilary nikdy nepopírala úpravu zubů, pouze nikdy nemluvila o tom, v jakém rozsahu. Během seriálu Lizzie McQuire si zuby nechala údajně narovnat a v průběhu dalších let brusně zarovnat a vybělit.

Během Dignity Tour (2007 a 2008) se jí uštípl kousek jedničky vpravo nahoře a událost vtipně dokumentovala na svých stránkách. Totéž se jí stalo začátku svatebního dne s Mikem Comrie, což zase vyprávěla u Ellen DeGeneres.

did you know..?

20. listopadu 2010 v 17:07 | paPája


o1 V jedenácti ji její mamka poslala k psychiatrovi, protože byla hodně stydlivá. Pomohly až hodiny zpěvu.
o2 S několika hity jí pomohli kluci z Good Charlotte (Fly, Wake up, Supergirl..).
o3 Nemá moc v lásce Paris Hilton.
o4 Patří mezi ochránce zvířat a podporuje charitu, je zakladatelkou několika organizací.
o5 Je velmi dobrá v gymnastice, jako malá ji cvičila. Gymnastické kousky v Lizzie McGuire dělala sama.
o6 Miluje nakupování. I on-line.
o7 Od deseti let se učila se sestrou Haylie doma.
o8 Má slabost pro sladkosti, přesto má dobrou postavu.
o9 Řidičák udělala až napotřetí, i tak nabourala několik aut. Učila se řídit kvůli roli v Moderní Popelce.
1o A zakázali jí Porche (v roce 2013 povoleno).
11 Její oblíbená pohádka je Popelka.
12 Má rada všechny žánry hudby kromě techna.
13 Rus Maksim Myaskovskiy na ni chtěl spáchat atentát ze žárlivosti.
14 Narodila se o osm týdnů předčasně.
15 Nemá ráda pavouky.
16 V roce 2005 vážila pouze 45 kilo, ale sestra Haylie jí promluvila do duše. V té době byla i vegetariánkou.
17 Miluje kabelky od Balenciaga a Fendi B.
18 Její oblíbení módní návrháři jsou Vivienne Westwood a Vivienne Tam.
19 Miluje doplňky.
20 Má ráda, když někdo tvrdí, že je jedinečná.
21 Nechala si spravit zuby.
22 Dne 14. 8. 2010 se provdala za Mika Comrieho. V lednu roku 2015 se rozvedli. Spolu mají syna Lucu (*2012).
23 Miluje sushi a Kanadu.
24 Nenávidí papriky! Zelenou, žlutou, červenou, vařenou, syrovou, ani jako ozdobu.
25 Plynule mluví bláboly.
26 Její mamka měla chytrý fígl. Aby Hil chodila na nočník, lákala jí na M&M.
27 Miluje líčit ostatní.
28 Dříve si jednou za měsíc si ostříhala ofinu. Nesnášela se za to.
29 Nadměrně solí.
30 Alespoň 2x denně ztrácí klíče.
31 Nedokáže udržet rostliny naživu.
32 Dopravní nehody nejsou na její účet.
33 Má miliony kuchařek. Pořád si je čte, ale nikdy je nepoužila.
34 V roce 2003 prohlásila, že za deset let chce rodinu, což se jí splnilo.
35 Randila se Shiou LaBeouf a údajně flirtovala s Kellanem Lutz.
36 Seriál Lizzie McGuire měl mít po několika letech od ukončení i pokračování, ale Disney se nedokázal s Hilary dohodnout na peněžní částce.

ear piercings

20. listopadu 2010 v 16:31 | paPája
Hilary miluje módu a trendy doplňky. Nebála se experimentovat ani v případě piercingů a malých diamantů na zubech.
Přehled dírek v pravém uchu - 2005

Už v roce 2005 měla Hil spousty děr v pravém uchu. Jednalo se o tři táhnoucí se podél lalůčku (všechny má dodnes) a nižší helix, který je více než desetiletí stále velmi oblíbený. V hlavní dirce má převážně velké náušnice nebo tzv. hřeby. V dalších dvou nosí malé pecičky, které celkový dojem zjemňují.
Piercing - sicherheitska do ucha - 2009

Dvě díry v levém a několik dalších v pravém uchu, to už chtělo nějaký originální doplněk. Hilary celkem často nosila spínáček v uchu. Je speciálně upravený pro nošení v uchu a občas nosí i hezky ozdobený. Evidentně neodolala ani Hil. Ráda bych si jí někde koupila, ale zatím jsem jí nikde neviděla.

Piercing - helix - 2011

Dne 17-3-2011 při nákupu v Hollywoodu Hilary ukázala svůj nový přírůstek mezi díry na ucho. Poslední dobou jsme ji mohli vidět spíše v elegantních outfitech, nechala si vlasy znovu nabarvit na hnědo (tentokrát si ale nechala dokonce zaplést peříčka mezi melíry) a nikoho by nenapadlo, že právě teď si nechá udělat něco tak rockerského. Nechala si dát dvě velké náušnice na helix, tentokrát ale výše, než měla. Musím říci, že jí to velice sluší.


tattoos

20. listopadu 2010 v 14:41 | paPája
Hilary má nyní na sobě celkem už spoustu tetování. Ne vždy se dílo povedlo a některá si nechala odstranit. Zde jsou seřazena chronologicky:
Nápis: Let it Be
Kde: zvenčí pod pravým kotníkem
Kdy si ho nechala vytetovat: únor 2009
Co znamená: Nech to Být
Poznámka: "Mám šíleně hektický život. Věci
kolem mě jsou naprosto šílené a já jsem z toho
vystresovaná. Mělo by to znamenat, že někdy
je člověk malý na své problémy, ale všechno se
dá vyřešit. Tak to je."
Nápis: ma petite amie
Kde: na pravém boku zad
Kdy si ho nechala vytetovat: únor 2009
Co znamená: moje malá přítelkyně
Poznámka: Toto tetování jí má připomínat její
tehdejší lásku, hokejistu Mika Comrieho.
Obrázek: jednoduchá kotva
Kde: z vnitřní strany levého kotníku
Kdy si ho nechala vytetovat: srpen 2009
Poznámka: Hilary zakotvila, když našla svého
tehdy ještě budoucího muže Mika Comrieho.
Nápis: Shine
Kde: z levé strany prostředníčku na pravé ruce
Kdy si ho nechala vytetovat: září 2009
Kdy si ho nechala odstranit: březen 2012
Co znamená: svit, záře, světlo
Poznámka: Tuto kérku má mít údajně i Leah Miller,
Hilaryina velká kamarádka.
Obrázek: hvězda
Kde: vzádu na levé straně krku
Kdy si ho nechala vytetovat: leden 2010
Kdy si ho nechala odstranit: srpen 2010 až březen 2011
Pozámka: Hilary přiznala, že ji přitahují
nadpřirozené síly a duše. To, jestli má
hvězda značit kupříkladu Betlémskou hvězdu
ale zůstává tajemstvím.
Nápis: stand by me
Kde: z vnitřní strany pravého lokte
Kdy si ho nechala vytetovat: květen 2010
Co znamená: stůj při mě
Poznámka: Po zasnoubení s hokejistou
Mikem Comrie si z lásky nechala vytetovat
nápis stand by me - stůj při mně.
Obrázek: rybí kost
Kde: z dolní strany předloktí pravé ruky
Kde si ho nechala vytetovat: Shamrock Social Club
Kdy si ho nechala vytetovat: 15. ledna 2011
Poznámka: Jedna fanynka se Hilary na twitteru ptala,
co má to tetování znamenat, ta odpověděla: "lol, to je
wishbone".

Nápis: Thick as thieves
Kde: z vnitřní strany levého předloktí
Kdy si ho nechala vytetovat: leden 2011
Co znamená: Hubení jako zloději
Poznámka: Původně bylo chybné - theves.
"Mezi sedmnáctým a devatenáctým rokem jsem
byla opravdu příšerně vychrtlá a dodnes toho
lituju. Promarnila jsem nejlepší léta svého života."
Nechala se Hilary slyšet v období Vánoc 2010.
Je tohle důvod její kérky?

Nápis, obrázek: Luca se srdíčkem
Kde: na vnitřní straně pravého předloktí, u zápěstí
Kdy si ho nechala vytetovat: září 2011
Kdy si ho nechala dotetovat: říjen 2012
Poznámka: Nejdříve tetování bylo jen L se srdíčkem,
spekulovalo se, zda se nejedná o počáteční písmeno
jména potomka, což se potvrdilo jeho dotetováním.
Kvůli tomuto tetovánní byla hodně osočována
novináři, protože během jeho aplikace byla těhotná.
Obrázek: holubice
Kde: u nápisu 'stand by me', vnitřní strana pravého předloktí
Kdy si ho nechala vytetovat: 25. října 2012
Kde si ho nechala vytetovat: Shamrock Social Club
Twitter: @dr_woo_ssc: pretty bird.
Obrázek: dvoucentová mince
Kde: u nápisu Thick as thieves, vnitřní strany levého předloktí
Kdy si ho nechala vytetovat: 17. března 2013
Kde si ho nechala vytetovat: Shamrock Social Club
Twitter: "Dope @dr_woo_ssc tattoos with @lucytwobows"
Poznámka: Nechala si ji vytetovat s kamarádkou
Allanou Masterson, se kterou si říkají "dvoucentové holky"
Obrázek: červené srdce
Kde: na konci vnější strany předloktí levé ruky
Kdy si ho nechala vytetovat: 17. března 2013
Kde si ho nechala vytetovat: Shamrock Social Club
Twitter: "All is full of love..."
Poznámka: Vytetováno červeným inkoustem. Nechala
si ho udělat společně s kamarádkou Leou Miller, ta
ale nemá barevnou verzi.
Obrázek: měsíc s trojúhelníkem propíchnuté šípem
Kde: z vnitřní strany levé paže
Kdy si ho nechala vytetovat: únor 2014
Poznámka: Spekulovalo se, že Hilary propadla
nadpřirozeným silám a toto tetování brali jako důkaz
jejího zájmu o scientologii. Po několika vyměněných
tweetech ale bylo jasno, že se pouze nechala unést
tetovacími trendy a nechala na své tělo zobrazit měsíc,
který má tak ráda.
Nápis, obrázek: duch s nápisem "ride or die"
Kde: z vnitřní strany pravé paže
Kdy si ho nechala vytetovat: 17. července 2014
Kde si ho nechala vytetovat: Shamrock Social Club
Co znamená: řiď nebo zemři
Poznámka: Další společné tetování, které má s nejlepší
kamarádkou Allanou Masterson, se kterou se v době
tetování znala 12 let.
Nápis: bk
Kde: z vnitřní strany pravé paže
Kdy si ho nechala vytetovat: 11. listopadu 2014
Poznámka: Nechala si ho vytetovat společně s kamarádkou
Taylor Hoover, která na podzim roku 2014 jela s Hilary
v rámci propagace písně "All About You" do Austrálie
a následně se za Hil přestěhovala do New York City.
Obrázek: dvě růže
Kde: ze zadní strany levé paže
Kdy si ho nechala vytetovat: 5. října 2016
Kdo jí ho tetoval: @_dr_woo_
Nápis: Take Fountain
Kde: z vnitřní strany pravé paže, nad duchem
Kdy si ho nechala vytetovat: 3. prosince 2017
Kdo jí ho tetoval: @_dr_woo_
Co znamená: Vem to po Fountain
Poznámka: "Zamyslela jsem se nad výrokem Batty Davis.
Ta říkala, že vzít to do Hollywoodu po Fountain Avenue
je rychlejší, než jet hlavní Santa Monica Blvd. To mi připomíná,
abych nejezdila po hlavní, ale má to pro mě i hlubší význam.
Obrázek: ?
Kde: pravé tříslo
Kdy si ho nechala vytetovat: nejpozději v srpnu 2017
Poznámka: Jde schovat za spodní díl plavek.
Kupodivu se tetování úplně vyhlo pozornosti médií.

39.1 At Charity Event

20. listopadu 2010 v 11:13 | paPája
Hilary byla na charitaticní akci s týmem Pittsburgh Penguins s Mikem. Akce symbolizovala založení benefice Max Talbot.


náušnice

18. listopadu 2010 v 21:46 | paPája
 Zbožňujete Hilary a chcete mít každý kousek v šatníku stejný, jako má ona? Tak proto je tahle rubrika. Časopisové výstřižky, oblečení a doplňky s nebo o Hil. Tak začneme. První fotka - náušnice seženete v SiXu (dneska jsem si je koupila ♥ za 200,-), druhé cinkrlátko na ucho se dá sehnat třeba v Ann Christianne (kolem dvou stovek) a třetí mají v nabídce H&M za 149,-. Jinak brýle ze třetího obrázku seženete také v SiXu, ale klidně i v promodu - přijdou vás do pěti set :) 


fyziku ve škole

18. listopadu 2010 v 8:41 | paPája
hil
 Jsme na fyziku na kompech. Všechnu práci mám doma, takže tu udělám velký víte co. Ale i tak jsem chtěla, abzste věděli, že na vás nekašlu a myslím na blog i ve škole :) Za hodinu píšeme kontrolku z matiky, snad to nezvorám.. Dneska budu na blogu asi pár minut, v pátek u nebudu moct být, protože kámoška má narozeninovou oslavu v kině a v cukrárně - jdeme na Hp :) Těšim se, jenom jí dneska musim koupit dárek, na která jsem zapoměla :( Víc info dám snad zítra..

39.0 Parties on 13-11-2010

17. listopadu 2010 v 11:27 | paPája
Hilary si byla 13-11-2010 pořádně zapařit. Jako by jí nestačilo, že byla se sestrou Haylie v klubu Boa, ale ještě si musela vyjít na Trousdale v západním Hollywoodu:

Night Out With Haylie In Boa
Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album
.
On Trousdale In West Hollywood
Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album


38.9 Beauty & the Briefcase - DVD Trailer

17. listopadu 2010 v 11:22 | paPája
Máme tu oficiální trailer k DVD k filmu Beauty & the Briefcase (původní název Business of Falling in Love):


38.8 Leaving Haylie's House

17. listopadu 2010 v 11:19 | paPája
Naše Hil byla 12-11-2010 na návštěve u ségry. Co by nedala za pár rad od starší a zkušenější.. Ale tentokrát byla chycena:
.
Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album

38.7 Lopez Tonight

17. listopadu 2010 v 11:15 | paPája
Hilary 11-11-2010 vystupovala v Lopez Tonight Show. Mimo jiné se zmínili o svatbě, narozeninách a Elixiru.


38.6 Elixir Tour In Wallmart

17. listopadu 2010 v 10:54 | paPája
Ve Wallmartu Hilary pořádala svou poslední autogramiádu v rámci Elixir Tour. Jsou tu pouze dvě fotky od fanoušků :(

Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album

38.5 Billy Bush Show

17. listopadu 2010 v 10:48 | paPája
Hilary se ukázala v rozhlasovém pořadu The Billy Bush Show, kde četla část Elixiru a dost se u něho nasmáli.


38.4 Elixir Trailer

17. listopadu 2010 v 10:41 | paPája
Zde je ten slibovaný trailer k Hilaryiné knize Elixir. Na youtubku jsem ho našla i v HQ, ten dávám sem:


38.3 Backstage She Wants Me

17. listopadu 2010 v 10:37 | paPája
Nějaké fotky ze zákulisí She Wants Me, které pořídil Sam Baum. Hilary tu reprezentuje i Gentle Fawn.

Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album

38.2 Wedding Photobook

17. listopadu 2010 v 10:31 | paPája
Přidávám nový photoshoot Hilary s Mikem, který byl pořízen v době svatby. Fotky se objevily i v rozhovoru s Ellen a na Access Hollywood. Moc vtipné obrázky :)

Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album

38.1 Access Hollywood Live

17. listopadu 2010 v 10:27 | paPája
Trošičku delší rozhovor Hilary na Access Hollywood Live. Hovoří o Traileru na Elixir a o svatbě a o tom, jak se jí ulomil zub. Videa najdete zde.

Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album

hojdá, hojky

15. listopadu 2010 v 21:08 | paPája
hil
 Ušmudlaná kráska - mám další článek s Hilary z roku 2005 ze Story (!), ale na blog docela kašlu. Věnuju více času spíš rozcestníkům, než novinkám. Takže ve středu (to bych tu měla být) je dopřidám. U Hilary mi chybí už jen domy, beauty a did you know, takže to mám ve středu v plánu. Zítra tu nebudu - budu dělat nachcíplou, takže snad nepůjdu ani do školy. Ale nevím, jestli odpoledne budu už 'zdravá'. Ještě uvidíme, každopádně celou středu jen pro vás <3

 Mám už také nějaké fotky mé sbírky s Hilary - někdy hodím na blog :)

pets

15. listopadu 2010 v 20:01 | paPája
Zde máte seřazené Hilaryiny mazlíčky od těch nejnovějších nebo nejznámějších až po ty již zesnulé.
Jméno: Lucy
Koupena: březen 2018
Fakta: - Adoptovaná jako starý pejsek
z útulku Love Leo Rescue.
- Hilary si ji pořídila s přítelem Matthewem Komou.
S ním Hilary sdílí ještě jeho zlatého retrívra Izzyho.
- Náhrada za Duboise - pořídila si ji pár týdnů po jeho smrti.
Jméno: Momo
Koupen: květen 2017
Rasa: kříženec mopse a čivavy
Pohlaví: Pes
Fakta: - Hilary nechala fanoušky na Instagramu
rozhodnout, jestli se má jmenovat Momo, nebo Bean.
- Miluje hryzat zvířecí uši.
Jméno: Peaches
Koupena: březen 2016
Rasa: Francouzský buldoček
Fakta: - Sestra Beau.
- Také hodně neposedná.
Jméno: Beau
Koupen, zemřel: v listopadu 2014, leden 2016
Pohlaví: Pes
Rasa: Francouzský buldoček
Fakta: - Hilary si ho pořídila jako mazlíčka do
newyorkského bytu, kam se přestěhovala na podzim
2014 kvůli natáčení seriálu Younger.
- Byl hodně neposedný.
- Zemřel odpoledne 12. ledna 2016.
- Hilary smrt hodně obrečela, několik dní nebyla
schopná se podívat na jeho fotografii.
Jméno: Dubois
Narozen, zemřel: 2009 - 18. února 2018
Pohlaví: Pes
Rasa: Bernský salašnický
Fakta: - Hilary s ním byla několikrát na veterině,
až ho nakonec musela nechat utratit.
- Hilary jeho smrt opravdu hodně oplakala.
- První velký pes Hilary.
- Běhal za veverkami.
Jméno: Gloomy
Narozen: 2006
Pohlaví: Kocour
Fakta: - Byl vysvobozen z Los Angelského útulku.
- V létě 2007 dostal kožní vyrážku, o které dopodrobna
informovala Hilary na blogu.
- V zimě 2007 prodělal chirurgický zákrok.
- Od roku 2010 je u mamky Susan, protože Hil se přestěhovala
do Beverly Hills, kde žijí kojoti.
Jméno: Jack
Narozen: 2006
Rasa: Jorkšírský teriér
Pohlaví: Pes
Fakta: - Expřítel Joel Madden daroval Jacka
Hil k 19. narozeninám.
Jméno: Lola
Koupena, zemřela: 2005 - červen 2013
Rasa: Trpasličí pinč
Fakta: - Téměř vždy nosila náhrdelník za $15,000.
- Nejznámější mazlíček Hil.
- Uměla dát pac, válet sudy a zamávat.
- Od roku 2011 měla problémy s očima.
- V roce 2012 podstoupila operaci mozku po záchvatu křečí
(na fotce je vidět její jizva).
- Hilary smrt hodně obrečela.
Jméno: Coco
Narozen, zemřel: 1997 - 7. února 2017
Rasa: Trpasličí pinč
Fakta: - Bratr Loly.
- Dříve patřil Hilaryině babičce, pak chvíli byl u Haylie,
od roku 2005 bydlel u Hilary.
- Hilary ho musela nechat utratit, byl už moc starý (20 let).
- Strašně rád kontroloval dění v domě.
Jméno: Mouse
Narozen: 2007
Zbarvení: Šedá, pruhovaná
Pohlaví: Kocour
Fakta: - Hil Mouse dostala, když byl Gloomy nemocný.
- Od roku 2010 je u mamky Susan, protože Hil se přestěhovala
do Beverly Hills, kde žijí kojoti.
Jméno: Chiquita
Pohlaví: Pes
Fakta: - Není známo, co se mu stalo.
- Byl těžce nemocný.
Jméno: Little Dog
Narozen: 1998
Rasa: Kříženec foxteriéra a čivavy
Pohlaví: Pes
Fakta: - Zemřel v roce 2003 stářím.
- První pejsek Hil.
- Hilary ho pojmenovala po své
módní psí značce Little Dog Duff.
Jméno: Remington
Pohlaví: Pes
Fakta: - Zemřel v roce 2002.
- Byl z útulku.

HiATUS - jen přes delší víkend

12. listopadu 2010 v 22:39 | paPája
hil
 Dlouhou dobu sem teď nebudu moct přidávat články. Zítra, jestli to dopadne, tak půjdu nakupovat a v neděli se musím učit na orientaci. V podnělí jsem pryč do sedmi večer a to fakt nestíhám. 

13-11-2010 do 16-11-2010 (nevím, jestli v neděli)

Co jsem za dnešek udělala: Cell Phone (dalo mi vážně zabrat!), family, promazala všechny rubriky a zlámala si záda :( A nesmutněte, vynahradím to středou.. ;)

family

12. listopadu 2010 v 22:18 | paPája

Vztah: dcera
Celé jméno: J
Datum narození: x. x. 2018
Porodní váha: x,xxkg
Místo narození: x
Rodiče: Hilary Duff, Matthew Koma
Vztah: přítel
Celé jméno: Matthew Koma
Datum narození: 2. 6. 1987
Místo narození: Seaford, New York, USA
Povolání: zpěvák, skladatel, hudební producent, DJ
Seznámili se: produkoval Hilary písně v roce 2014
Společné děti: J, narozena x. xxx 2018
Zajímavost: Střídavě se rozcházeli a zase dávali dohromady.
J je první dítě Matta, Hilaryino druhé.
Vztah: syn
Celé jméno: Luca Cruz Comrie
Datum narození: 22. 3. 2012
Porodní váha: 3,35kg
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie
Rodiče: Hilary Duff, Michael Comrie
Vztah: exmanžel
Celé jméno: Michael 'Mike' Comrie
Datum narození: 11. 9. 1980
Místo narození: Edmonton, Alberta, Canada
Povolání: bývalý hokejový hráč NHL
Seznámili se: v létě 2007 v letadle
Datum zasnoubení: 18. 2. 2010
Datum svatby: 14. 8. 2010
Datum líbánek: 15. 8. 2010 až 18. 8. 2010
Odděleni: od ledna 2014
Rozvod: v řízení od ledna 2015
Vztah: sestry a nejlepší přítelkyně
Celé jméno: Haylie Katherine Duff
Datum narození: 19. 2. 1985
Místo narození: Houston, Texas
Rodiče: Susan Duff, Robert Erhard Duff
Povolání: herečka, zpěvačka, textařka
Zajímavost: mají nemálo společných projektů
Vztah: matka a osobní manažer
Rodné jméno: Susan Colleen Cobb
Datum narození: 12. 5. 1953
Místo narození: Harris County, Texas
Rodiče: Sam Clark Cobb Jr., Amy Beulah Schlemmer
Povolání: hudební producent
Zajímavost: Kromě Roberta Duffa si ještě kdysi vzala
Patricka Curryho (rok 1972)
Vztah: otec
Rodné jméno: Robert 'Bob' Erhard Duff
Datum narození: 19. 7. 1952
Povolání: hudební producent, podnikatel (s otcem
Johnem B. Duffem vedl obchodní řetězec)
Zajímavost: Od 21. 12. 2007 jsou Susie a Rob oficiálně
rozvedení. Rozvod probíhal tak neklidně, že Robert
musel být na několik dní za mřížemi.

blackberries

12. listopadu 2010 v 21:12 | paPája
Jaké všechny mobily vystřídala Hilary Duff? Zde je 'pár', kterých vlastnila (dělala jsem to sama a moc se omlouvám, pokud nejsou všechny). Průběžně by se měl tenhle článek aktualizovat - ale to až bude něco modernějšího než iPhony ;)

vím, no :)

12. listopadu 2010 v 18:00 | paPája
hil V těch předchozích článcích jsem zrušila komenty kvůli tomu, že patří do rozcestníku a nehci tam mít reklamy. A taky vím, že to hodně lidí štve. Kdybyste náhodou chtěli vědět, co právě dělám, pracuji na phones, family a přidala jsem několik bff k Hilary. Také mám rozmyšlený nový layout, ale asi to nedopadne, nejdříve to budu muset roztřídit.. Dále jsem stahovala podpisy a nějaké scany (ještě se rozmyslím, zda je sem dám). Bude i nová rubrika, kde se budou nacházet články ohledně věcí (oblečení, šperků, časopisů..) s Hil. Délku rekonstrukce odhaduji ještě na takový měsíc až dva :(


address

10. listopadu 2010 v 21:29 | Pája
Asi pouze druhá adresa domů je funkční, ale podívejte se na přehled adres, kam se kdy mohly zasílat psaní Hilary.

Přímo do domů:
(prodán)
Hilary Duff
10050 Toluca Lake Ave,
Toluca Lake, CA 91602
USA

Hilary Duff
12092 Summit Circle
Beverly Hills, CA 90210
USA

P.O. Box - už neplatí:
Hilary Duff
10061 Riverside Drive
P.O. Box 1021
Toluca Lake, CA 91602
USA

Fan Club - už neplatí:
Hilary Duff
3702 S. Virginia St. G12 #487
Reno, NV 89502
USA

Fan Club - měl by platit:
Hilary Duff
Curtis Talent Management
9607 Arby Drive
Beverly Hills, CA 90210
USA

Do Disneyho - už neplatí:
Hilary Duff
c/o Walt Disney Pictures
3800 W. Alameda Ave.
Burbank, CA 91505
USA

Hilary Duff
Ren Mar Studios
Lizzie McGuire Production
846 N. Cahuenga Boulevard
Los Angeles, CA 90038-3704
USA

Hilary Duff
c/a Buena Vista Records
3800 W. Alamaeda 12th Fl.
Burbank, CA 91505
USA

celeb

10. listopadu 2010 v 21:15 | paPája
Které celebrity neskryly své kladné city k Hilary na veřejnosti?

Taylor Swift - několikrát se potkaly osobně
V otázkách pro Tay na twitteru se někdo ptal na odstíny nehtů, které právě měla na sobě. Po odpovězení na otázky dodala: "Koupila jsem si je, protože jsem zaslechla v rádiu, že je používám Hilary Duff. A Hilary Duff je kouzelná princezna."

Lorde
Poté, co Hilary tweetla o tom, že byla na dvou jejích koncertech, Lorde odpověděla: "omg miluju tě hilary"

Miley Cyrus - několikrát se potkaly osobně
"Jsem velký fanoušek Hilary Duff. Má rodina ji miluje. Je to cool, protože ona začínala s Lizzie McGuire ve stejném věku, jako já jsem začínala s Hannah Montanou. Snažím se tedy jít podobnou cestou jako ona. Sleduju ji, protože chci být stejně dobrá herečka a zpěvačka jako ona."

The Jonas Brothers - dříve bydleli přímo vedle sebe
"MILUJEME Hilary Duff."
Joe: "Když jsem se setkal s Hilary, byl jsem tak rád - hey holka, jsi super!"

Britney Spears - jedna z prvních celebrit, se kterou se setkala jako celebrita, Hilary ji má ráda
"Moje malá sestra je do ni zamilovaná. Je to skvělá holka s nesmírným talentem."
"Když se mě zeptáte, zda bych ji mohla dát nějakou radu, odpovím, že Hilary žádné rady nepotřebuje. Protože ona už má všechno na dlani."

Aaron Carter - chodili spolu v roce 2003
"Jsem do ní pořád strašně zamilovaný. Nejsem s ní a je to tak, jak to je. Podváděl jsem ji s nejlepší kamarádkou a bylo to ode mě hloupé. Dodnes toho lituju. Už to nezměním, ale s Hilary mluvím alespoň jendou za čas."

Chad Michael Murray - natáčeli spolu Moderní Popelku
"Vyvolala ve mě dojem pekla. Je neuvěřitelne inteligentní, víc než si myslíte, že je. Chová se o hodně starší než jak doopravdy je."
"Je to miláček. Opravdu září v tom co dělá. Dostane se tam ráno a má jen tu věc, díky níž je tak úžasná. To je to, co dělá Hilary Hilary. Je tak neuvěřitelně přitažlivá!"

Keith Munyan
"Je to úžasná holka - pokaždé, když jsem ji fotil, mě udivila. A ona je pořád ta dobrosrdečná, milující holka jakou vždy byla. Kdykoliv děláme spolu fotky, musím říct jednoduše wow!"

Oliver James - natáčeli spolu Nikdy to nevzdávej
"Ona nejde zastavit! Je jako stroj! Lidé vidí všechno dobré až když se stanete slavnými. Ale musíte si uvědomit hodiny a roky práce předtím, než jí odsoudíte. Myslím, že je to to něco, co na ní obdivuji."

Lil Romeo
"Bylo to divné, protože při natáčení Tell me a Story jsme nebyli v jednom studiu. Ona už byla se svými vokály hotová. Já ještě musel udělat své zvlášť. Poprvé jsem se setkali, když se natáčelo video. Musíte zachovat to, co děláte. Musíte to udělat dobře, protože moje setsry to album chtěli. Poslouchají ho 24 hodin 7 dní v týdnu. To je to, co mám celý den v hlavě."

Chelsea Handler
"Nikdy jsem se nesetkala s Hilary Duff, ale vypadá jako opravdové sladké děvče. Má svou hlavu pevně na krku, narozdíl od jiných zmatků tam někde venku."

James Denton
"Je to skvělé děvče a vše co dělá, je práce na sobě."

Fred Durst
"Hilary, ty jsi tak v pohodě holka. Mám rád všechno, co děláš. Jdeš za vším přímo po hlavě."

Dana Davis - natáčeli spolu Nikdy to nevzdávej
"Práce s Hilary je tak zábavná. Vždy vás rozesměje."

Jason Ritter - natáčeli spolu Nikdy to nevzdávej
"Je tak pěkná, uvolněná a modrení."

boyfriends

10. listopadu 2010 v 20:51 | paPája
S kým že to Hilary měla dříve pletky? Mlčela jako hrob anebo se jim na veřejnosti vysmívala? Jak se potkali a jaká byla první věc, která jim při tom proběhla hlavou? Poznejte historii přítelů Hilary Duff.
Celé jméno: Matthew Koma
Délka vztahu: leden - březen 2017, září 2017 - nyní
Datum narození: 2. 6. 1987
Povolání: zpěvák, skladatel, hudební producent, DJ
Jak se potkali: produkoval pro Hilary několik písní k albu
Breathe In. Breathe Out.
Společné děti: J, narozena x. xxx 2018
Zajímavost: Matthew nějakou dobu chodil s Carly Rae Jepsen.
Hilary s ním začala chodit měsíc a půl po ukončení vztahu s Jasonem.
Celé jméno: Ely Sandvik
Délka vztahu: červenec a srpen 2017
Datum narození: 1. dubna 1984
Povolání: byznysman, CEO solární společnosti
Zajímavost: Byli pouze párkrát zastiženi paparazzi.
Ely rád surfuje, Hilary s ním několikrát byla u moře.
Celé jméno: Jason Walsh
Délka vztahu: březen - listopad 2016
Co o něm Hilary řekla: "Známe se dlouho, je to velký muž.
Jsme spolu hodně zábavní. Je hezké mít v životě takové vzrušení."
Povolání: osobní trenér, má vlastní fitko Rise Nation
Jak se potkali: Jason byl minimálně rok a půl Hilaryiným osobním trenérem
Zajímavost: Došlo dokonce i na společné bydlení. Hilary s ním
zrekonstruovala dům v Beverly Hills.
I později se s ním stýkala - jako s trenérem a kamarádem.
Celé jméno: Nico Tortorella
Délka vztahu: listopad 2014
Datum narození: 30. 7. 1988, téměř o rok mladší, má italské předky
Povolání: herec, známý díky Vřískotu 4 a Make It Or Brake It
Jak se potkali: na natáčení serálu Younger na konci roku 2014
Zajímavost: Na jednom večírku seděla Hilary Nicovi na klíně, na fotce
s kamarády ji drží kolem pasu. V březnu 2015 si Nico obarvil vlasy nazeleno,
Hilary namodro. Během propagace seriálu Younger jim to ale vybledlo tak,
že měli stejnou barvu vlasů. To prý byla náhoda. V roce 2017 Nico přiznal,
že mezi nimi je sexuální napětí.
Celé jméno: Kellan Christopher Lutz
Délka vztahu: flirt na Coachella 2014
Datum narození: 15. 3. 1985
Povolání: herec, známý díky Twilight saze
Jak se potkali: natáčeli spolu pro Hilaryin videoklip
With Love v roce 2007, když Kellan nebyl tolik slavný
Zajímavost: Hilary a její tehdy ještě manžel Mike a Kellan
seděli u jednoho stolu a Hil se věnovala více Kellanovi
a podle svědků vypadala šťastná, že ho po letech vidí. Údajně
seděli příliš blízko sebe a flirtovali.
hil
Celé jméno: Michael "Mike" Comrie
Délka vztahu: od léta 2007
Datum svatby: 14. 8. 2010
Bydlí odděleně: od ledna 2014
V rozvodovém řízení: od ledna 2015
Co o něm Hilary řekla: "Je vtipný, pořád se něčemu smějeme,"
Jak se seznámili: v letadle v roce 2007 během Dignity Tour
Datum a místo narození: 11.9. 1980, Edmonton, Alberta, Canada
Společné děti: Luca Cruz, narozen 20. března 2012
Povolání: bývalý hokejový hráč NHL (Pittsburgh Penguens a Edmonton Oilers), nyní v invalidním důchodu kvůli zranění kolene
hil
Celé jméno: Brody Jenner
Délka vztahu: neznámá, rok 2007
Datum narození: 21.8.1983
Místo narození: Los Angeles, California
Rodiče: Bruce Jenner & Linda Thompson
Sourozenci: Brandon, Kendall, Kylie Jenner, Kim, Robert,
Khloe a Kourtney Kardashian
Povolání: osobnost reality show
hil
Celé jméno: Frankie Delgado
Délka vztahu: neznámá, rok 2007
Datum narození: 1983
Místo narození: Tijuana, Mexico
Rodiče: neznámí
Sourozenci: neznámí
Povolání: zakladatel klubu / osobnost reality show
hil
Celé jméno: Joel Ryan Rueben Madden
Délka vztahu: červen 2004 - listopad 2006
Co o něm Hilary řekla: "Zpočátku mě vystrašil!"
Datum narození: 11.5.1979, o osm let starší
Místo narození: Waldorf, Maryland, USA
Sourozenci: Benji Madden
Povolání: zpěvák skupiny Good Charlotte
Zajímavost: Hilary s ním údajně přišla o panenství,
na které byla dlouho pyšná a na které dříve často
kladla důraz v mnoha rozhovorech.
hil
Celé jméno: Aaron Charles Carter
Délka vztahu: duben 2001 - květen 2003
Co o ní řekl: "Byla blbost podvádět svojí první větší lásku,"
Datum narození: 7.12.1987
Místo narození: Tampa, Florida
Rodiče: Jane Carter & Robert Carter
Sourozenci: Nicholas Gene, Bobby Jean, Angel Charisma,
Leslie Barbara (většina z nich zpívá v Backstreet Boys)
Povolání: zpěvák (v roce 2010 napsal pro Hil song Let Go)
hil
Celé jméno: Jesse Adam McCartney
Délka vztahu: neznámá, rok 2004
Co o něm Hilary řekla: "Románek? Ne! Jsme jen kámoši,"
Datum narození: 9.4.1987
Místo narození: New York City, New York, USA
Rodiče: Ginger & Scot McCartney
Sourozenci: Lea & Timmy McCartney
Povolání: herec / zpěvák
Zajímavost: jejich přátelé práskli jejich vztah krátce po rozchodu
hil
Celé jméno: Francisco "Frankie" James Muniz IV.
Délka vztahu: neznámá, rok 2003
Co o něm Hilary řekla: "Hráli jsme spolu, byl vážně sladký!"
Datum narození: 5.12.1985
Místo narození: Woodbridge, New Jersey
Rodiče: Denise & Frank Muniz
Sourozenci: Christina Muniz
Povolání: herec

38.0 VOTE For Beauty & the Briefcase On CA 2010

10. listopadu 2010 v 16:18 | paPája
hil
 Hilary tenhle rok vyhrála jednu z cen na Teen Choice Awards. Chcete ji podpořit i na Choice Awards 2010? Nominována je s "Beauty & the Briefcase" v kategorii FAVORITE FAMiLY TV MOViE mezi Starstruck, Revenge of the Bridesmaids, Icarly: Psycho a Camp rock 2: the final jam - kategorie najdete prod prezentací (druhý sloupeček dole). Takže jestli zrovna nefandíte Camp rocku 2 a ty ostatní neznáte, volte Hil (a nebo Starstruck, protože má hustej název) :D


co napsat

9. listopadu 2010 v 22:53 | paPája
 Nějaký další plán - dokončím složku Hilary (exboys, blueberries, biography, celeb fans, contacts, family, house - casa toluca lake + casa beverly hills, pets, tattoos + percing, timeline) a media (commercial, fragrance, stuff by duff, the chase - femme DKNY, Elixir, filmography - TV, discography..).. bla bla

 Jo, je toho ještě hodně :( Taky toho asi hodně zkopíruju, ale jsem čestná, takže přidám zdroj ;) A taky se moc omlouvám, teď tu dlouho nebudu. Máme čtvrtletky a potřebuju se na ně pořádně naučit :(

37.9 Audible Audio Edition Of Elixir

9. listopadu 2010 v 21:54 | paPája
Jako novinka se objevil na trhu předčítaný Elixir (na Amazon a iTunes). Obálka je jakousi smrsklou verzí knížky :)

imagebam.com

INFORMACE
Audible Audio Edition

• Délka poslechu: 7 hodin a 7 minut
• Typ programu: Audiobook
• Verze: Nezkrácená
• Jazyk: Angličtina
• Předčítač: Julia Whelan

37.8 Interview On Lucky Shops

9. listopadu 2010 v 21:45 | paPája
hil Je zde nové video z Lucky Shops ViP Night, Access Hollywood, kde se objevila i Hilary. Trvá přes tři minuty a i když se tam mluví o její svatbě a znovu o odchodu od Disneyho, myslím, že zas tak všední není. Takže doporučuji skouknout :)

 Takže Hil 4-11-2010 prohodila věty typu: "Říkám lidem, že jsem se vdala před sedmi týdny, ale není to tak jednoduché," a "Teď už jsme denně spolu," ale také se zmínila o práci: "Jdu prostě dál. Já vím, že jsem v práci pilná jako kdokoliv jiný a také záleží na tom, jak se cítíte jako člověk..".

37.7 Outside Wiltern Theater

9. listopadu 2010 v 21:24 | paPája
V pátek 5-11-2010 večer si Hilary a Haylie vyšly na koncert do Wiltern Theater v Los Angeles na Dr.Dog. Fotky asi nebudou, byli to snad jen dva paparazziové :(


37.6 @HaylieK - Twitpict With Hilary

7. listopadu 2010 v 17:00 | paPája
@HaylieK přidala na svůj twitter fotku s Hilary, jí a jejím přítelem Nickem Zero na zápase Anaheimu proti Pittsburghu, kde se zůčastnil i Michael. Ducks vyhráli 3:2 :(


37.5 E! News - Lucky Shops

7. listopadu 2010 v 16:56 | paPája
Na E! News rozebírali Hilaryinu účast na Lucky Shops včetně jejích božských bot a nezkrotného číra:


37.4 Elixir Tour - Next Date

7. listopadu 2010 v 16:30 | paPája
hil

Elixir Tour ještě nekončí! Další datum se počítá na 11-11-2010 (druhé výročí po vydání Best Of) a to v řetězci Walmart ve Stevenson Ranch.

 Toho dne by Hilary měla stihnout i navštívení Lopez Tonight - show jejího blízkého přítele, který si zahrál mimo jiné i v Lizzie Mcguire. Těším se na fotky a videa :)

37.3 Community - "AERODYNAMICS OF GENDER" - Online

7. listopadu 2010 v 16:25 | paPája
Nyní máte tu možnost shlédnout Community s Hilary na megavideu - celý díl. Už jsem jeden rozhovor pochopila :)


roztřídění affs - výsledek

5. listopadu 2010 v 23:11 | paPája
zůstávají:

vymazávám:
hilary-duff-all.blog.cz (nezapsala se)
bep-source.blog.cz (nezapsala se)
iheartbill.blog.cz (snad první návštěva; zapsala se; už blog nevede snegja)
hiluska.blog.cz (nezapsala se)


hil
  Vážně moc se omlouvám smazaným affkům, ale psala jsem, že nevynechám jedinou záminku pro smazání. Obzvláště iheartbill.blog.cz, už si mě může klidně smazat z menu. Stejně už to nevede moje kámoška a vůbec tam nechodím obíhat.

 Ty svoje ikonky v menůčku předělám až dodělám rekonstrukci blogu, nebo až budu v její určité délce. Není jich moc, ale hilary-daily-duff.blog.cz, malese-fan.blog.cz, evasuch.blog.cz, jb-beliebers.blog.cz a hq-jonas.blog.cz  zůstávají (pořadí zatím neřešte). Zatím to tedy zůstává tak, jak je.

37.2 On Set She Wants Me - Dewey Tann

5. listopadu 2010 v 22:44 | paPája
Nádherné fotky z natáčení She Wants Me v Beverly Hills 30-10-2010od Deweya Tanna, fakt luxusní, hlavně u toho auta (pak v albu):

Click para ver album Click para ver album Click para ver album Click para ver album Click para ver album

37.1 Lucky Shop VIP Night

5. listopadu 2010 v 22:39 | paPája


Velké 11. výročí časopisu Lucky, na kterém byla Hilary na začátku roku na obálce, si nenechal nikdo ujít. Natož Hil 4-11-2010. Účes byl tak trochu zvláštní, ale šaty byly skvělé. Psaníčko mi tak trochu nesedlo a ani boty.

Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album

37.0 Community – Episode Captures

5. listopadu 2010 v 22:34 | paPája
Je tu už fotka po fotce z celého oficiálního videa Community (ale nechci, abyste mi je prohlíželi fotku po fotce):


Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album