Únor 2011

super kšeft

27. února 2011 v 19:20 | paPája
hil
Jak ste si mohli všimnout, začala jsem prodávat sbírky. Celkem bych jich chtěla prodat osm, už je mám nastříhané, jen je ještě potřebuju nafotit a hodit na blog. Jsem velice ráda, že se objevil někdo, kdo by měl zájem o sbírku Kelly Clarkson. Také dnes přibyly výstřižky o dvojčatech Olsenových, takže v případě zájmu mi napište na meil ***. A co si od toho slibuju? Vydělám nějaké peníze a zbavím se nadbytečných článků, o které stejně nemám zájem. Posílám je normálně obyčejným dopisem. Ceny si určuji sama - podle vladtního ceníku určeným typem výstřišku (např. plakát, dvojstránka..). Takže neváhejte a objednávejte si na můj meil.

diplom od Bett♥

27. února 2011 v 18:15 | paPája
Dostala jsem diplom za jednu bleskovku. Nejdřív se mi komentář smazal jako spam, pak zase, ale nevzdala jsem to :)


sbírka - olsenky

27. února 2011 v 17:38 | paPája
Sbíráte články o dvojčatech Olsenových? Nabízím pár článků za 50,- Kč včetně poštovného. Už mám celou malou sbírku v jedné obálce :) V případě zájmu se mi ozvěte na můj meil suchomelovap@seznam.cz.

07.3 Interview Of Amsterdam

26. února 2011 v 16:04 | paPája
Na svém turné Elixir Hilary poskytla pár rozhovorů také v Amstrdamu. Zde jsou fotky z hotelu, když se vyzpovídávala:

07.2 Videos Of Europe

26. února 2011 v 16:01 | paPája
Je tu několik videí, opět z evropského turné podporující Elixir. Jedná se o televizní přenosy, rozhovory a diary:07.1 News Scans & Photos

26. února 2011 v 15:47 | paPája
Objevilo se pár zahraničních scanů z Evropy, kde Hilary uskutečnila své turné. Tyto fotky se zatím neobjevily:
Click para ver album Click para ver album Click para ver albumClick para ver album

A dále je tu jedna osobní fotografie, pravděpodobně z holandského hotelu. Moc jí to tam sluší:
Click para ver album Click para ver albumClick para ver albumClick para ver album

07.0 Jelaous Of Carrie Underwood

26. února 2011 v 15:41 | paPája
Hilary nedávno poskytla rozhovor po předávání Global Action Forum, v hotelu Hilton na Beverly Hills. Prozradila, že trošku žárlí na svou konkurentu z American Idol, Cariie Underwood. Hil by byla radši, kdyby manžel Mike hrál přeci jen blýže domovu. "Tak trošku teď závidím Carrie, protože se teď přestěhovala do Nashville," žertovala Hilary "..Vezmu Mikeyho a donutím ho, aby hrál za San Jose! Ale miluju tým Pittsburgh!..". Carrie a její manžel působí v Nashvillu, zatímco Mike hraje za Pittsburgh Pinguins a Hilary bydlí v Los Angeles. Hil dodává, že jednu dobu manželé hráli ve stejném týmu a bylo skvělé si s ní občas pokecat.

happy b-day rihanna!

25. února 2011 v 20:03 | paPája
Jedna z nejlepších zpěvaček oslavila 20-2-2011 své třiadvacáté narozeniny. Úplně jsem na to zapoměla! Co bych Rihanně popřála? Hodně úspěchu, štěstí a všeho, co by si přála sama. Můžu říct, že jí mám moc ráda, chci si koupit Loud a chci na její prosincový koncert v O2 Aréně v Praze. S našima to ale bude boj, což je velká škoda :( I tak ale vše nejlepší!

sbírky

25. února 2011 v 18:51 | paPája
Prodám několik sbírek, nebo ráda vyměním za něco s Hilary Duff. Podle mne nejsou nijak drahé a objednat je můžete na mém e-mailu suchomelovap@seznam.cz. Tam se také spolu dohodneme, jak a co poslat. Objednávku vyřizuji ihned, zákazníkovi by měla dojít nejpozději měsíc po zaslání e-mailu. Dále mám neblahé zkušenosti s podvodníky, takže bych byla ráda, kdybyste peníze posílali nejprve vy. Také bych nechtěla posílat sbírky do zahraničí, cena je určena podle českého poštovného. Objednávat můžete i když sbírka není zveřejněná na blogu, fotky vám pochopitelně pošlu. V případě nejasností mě kontaktujte na zmíněném mailu. Tak vzhůru do nakupování!
PRODÁM:
• Rihanna
• HSM
• Twilight
• Avril
NENABÍZÍM:
• Tokio Hotel
• Lady Gaga
• Hilary Duff
• Kellan Lutz
• Christina Aguilera
• Gwen Stefani
• Kardashianovy

sbírka - miley cyrus

25. února 2011 v 18:34 | paPája
Pro 'velký' zájem sem ještě jednou přidávám sbírku s Miley Cyrus. Chcete-li jí, napište mi na suchomelovap@seznam.cz. Stojí 150,- Kč, já bych neřekla, že je to hodně na tak velkou sbírku. Znám i dražší kritéria a ceníky..

sbírka - kelly clarkson

25. února 2011 v 18:27 | paPája
Máte zájem o tuto sbírku s nadanou zpěvačkou Kelly Clarkson? Napište mi na můj e-mail suchomelovap@seznam.cz. Cena: 40,- Kč včetně poštovného. Není toho zas tak moc, ale ráda bych se toho zbavila a je mi líto to vyhazovat do koše.

Elixir

25. února 2011 v 11:57 | paPája

(o románu)
(počtěte si)
(různá vydání)
(audio podoba)
(upoutávka)
(obal knihy)
(světové turné)

elixir - turné

25. února 2011 v 11:42 | paPája
11-10-2010 - NYC:
Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album

12-10-2010 - Glen Rock:
Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album

13-10-2010 - Carle Place NY:
Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album

15-10-2010 - Miami:
Click para ver album Click para ver album Click para ver album Click para ver album Click para ver album

16-10-2010 - Chicago:
Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album

19-10-2010 - Los Angeles:
Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album Clic to view album

1-12-2010 - Borders Glendale:
Click para ver album Click para ver album Click para ver album Click para ver album

3-1-2011 - Hotel Costes, Paris:
Click para ver album Click para ver album Click para ver album Click para ver album

7-1-2011 - Anne Frank's House, Holanda:
Click para ver album Click para ver album Click para ver album Click para ver album

9-1-2011 - Belgium:
Click para ver album Click para ver album Click para ver album Click para ver album

tento článek se bude průběžně aktualizovat.

elixir - o knize

25. února 2011 v 11:12 | paPája
Název: Elixir
Původní název: YA Fiction Series 1
Počet stran: 224
Nakladatelství: Simon & Schuster Childrens Books
Datum vydání: 30.9.2010

Už od mala byla Clea Rayner obdarovaná a prokletá. Když vyfotila fotky jejím foťákem, mimořádné obrázky nemohla vyvolat. Byly jakýmsi znamením. Musí jít do míst, ve které se její fotografie proměnily. Na každém z nich se stane nějaká tragédie, kterou ona může zastavit. Vidí spoustu hrůzných věcí a díky tomu se uzavře do sebe. Vystrašená Clea vidí hlavně katastrofální situace hlavně u jejího otce, který zmizel před dvěmi lety a je považován za mrtvého. Myšlenky ji donutí, aby mu ukázala vyvolané fotografie, které přišly po jeho zmizení. Bez ohledu na to, jak moc se Clea o fotky zajímá, nemůže přijít na místo na jedné z nich. Nese se to s ní všude a čeká pouze na odhalení. Při příjezdu na dovolené v Kolumbii se setká s tajemným cizincem Racem. Clea mu otevře své srdce a okamžitě si jsou blýzcí. Ale cokoliv spolu zažijí je zároveň může oddělit. Odhalují tajemství ohledně zmizení jejího otce. Clea zjistí, že může udělat více, než předpokládala..

elixir - ukázka

25. února 2011 v 10:54 | paPája
Nyní máte možnost přečíst si prvních pět kapitol a závěr knihy na stránkách ELIXIR SNEAK PEAK. Jsou to oskenované listy, které pomocí prezentace můžete otáčet jak chcete. Číst to zatím nebudu, ale vypadá to úžasně! Kéž by vyšel i u nás.

elixir - cd elixir

25. února 2011 v 10:43 | paPája
Kniha Elixir má i svou audio podobu. Jako CD je ke koupi na Amazon a Itunes. Obálku má stejnou jako knížka:

imagebam.com

• Verze: Audible Audio Edition
• Délka poslechu: 7 hodin a 7 minut
• Typ programu: Audiobook
• Verze: Nezkrácená
• Jazyk: Angličtina
• Předčítač: Julia Whelan

elixir - trailer

25. února 2011 v 10:21 | paPája
Trailer na knihu Elixir. Video má vysokou kvalitu i v plném rozlišení:


elixir - promo

25. února 2011 v 10:10 | paPája
Obal Hilaryiného prvního románu s názvem Elixir, kniha vyfocená na jejím turné po USA v roce 2010:


elixir - vydání

25. února 2011 v 9:59 | paPája
Originální americké vydání
Vydání ve francouzštině
Nizozemský výtisk Elixiru


nový článek

24. února 2011 v 22:00 | paPája
Někdo říká, že se člověk nemůže ze dne na den změnit. A i když zastávám stejného názoru, jistě se za celých čtyřiadvacet hodin může stát něco, co vás na vždy poznamená. Z nové proměny na blog.cz jsem nebyla zrovna šťastná. Nešel mi textový editor a na další změny jsem neměla ani chuť. A jelikož jsem dneska zachovala chladnou hlavu a brouzdala po netu kvůli nějakým novým informacím, narazila jsem na několik rad a tipů. Jedna z toho je otevřít si blog.cz přes Google Chrome, odkazy se dělají tak, že si dané slovo nejprve označíte a mnoho dalšího. Moc dík :*

svět se zhroutil

23. února 2011 v 20:17 | paPája
S novou verzí blog.cz přišly i nečekané, opravdu otřesné chyby blogování. S designem jsem spokojená, ale nezobrazuje se mi editor, ve kterém můžete třeba i vkládat obrázky. Nemůžu pracovat na blogu, protože to nefunguje. Rozcestníky padají a já jdu psát na blog@blog.cz .. HiATUS Omlouvám se Affs, ale tento týden za těchto okolností nebudu sbírat pár chvilek na to, abych Vás obíhala anebo kontrolovala, zda se stav zlepšil. Snad v sobotu se tu ukážu a obhlédnu situaci. Do té doby se mějte. Zítra jedeme s druhou babičkou někam na výlet a v pátek se konečně(!) hodlám učit. Prosím, nemažte si mě, je to jen dočasně. Mrzí mě to, ale dokud nebudu moc hnout s blogem, tak se tu neukážu. paPája

rozcestník commercials

20. února 2011 v 18:42 | paPája
hil
 Udělala jsem další rozcestník - tedy jen jednu takovou odbočku. Přivítejte Commercials s Hilary Duff (koukněte se na něj pod tímto článkem). Také jsem si mezi své affs přidala nového člena a trošku jsem se snažila navrátit mou velkou chybu, ve které jsem vám už psala.

 Abych pravdu řekla, nevím, jak to bude celý týden. Chtěla bych k babičce, protože je schopná za jeden nákup na sebe (!) udělat nákup za několik tisíc a tak jí to nějak oplatit musím ;) Dám vám včas vědět <3 takže zatím užívejte volna a dělejte, co vás zrovna napadne..

Commercials

20. února 2011 v 18:29 | paPája

(fast-foodová upoutávka)
(Hilary jako Lizzie McGuierová)
(velkolepé předávání cen)
(podporuje televizní kanál)
(vlastní módní značka)
(známá značka se známou celebritou)
(mp3ky a herní konzole)
(Hilary pro Mattel)
(reklama na žvýkačky)
(čínské reklamy na mobily)

commercial - mp3s

20. února 2011 v 17:50 | paPája
Máme reklamu na mp3 přehrávače a herní konzole Video Now, které uváděla právě Hilary Duff:


commercial - disney

20. února 2011 v 17:23 | paPája
Lizzie McGuire aneb předchůdce Hannah Montany. Hilary a reklama na svůj seriál na Disney Channelu:


commercial - disney mobiles

20. února 2011 v 17:16 | paPája
Na rozlučku Disney s Hilary vznikla reklama na mobily navržené právě firmou Disney, Hilary to mos sluší:

commercial - subway

20. února 2011 v 17:04 | paPája
Malá Hilary natočila reklamu na fast food Subway. Jeho pobočku najdete v Praze v ulici Na Příkopě:


commercial - candie's

20. února 2011 v 16:58 | paPája
Dále se Hil objevila v reklamě obchodu Kohl's Candie's. Na oplátku u nich začali prodávat jí navržené oblečení:


commercial - oscars

20. února 2011 v 16:45 | paPája
Zní to neuvěřitelně, ale Hilary hrála v roce 2003 v reklamě na Oskary.


commercial - stuff by duff

20. února 2011 v 16:41 | paPája
I její vlastní značka potřebovala nějak prorazit. Stuff by Duff má dvě reklamy, ve kterých Hilary pochopitelně účinkuje:commercial - barbie

20. února 2011 v 16:34 | paPája
Několik reklam pro firmu Mattel Barbie. Navrhovala oblečení, točila reklamy a k tomu všemu ještě se sestrou:

commercial - oh! oxygen

20. února 2011 v 16:16 | paPája
Reklama na televizní stanici Oh! Oxygen. Mimo jiné se v ní objeví kupříkladu také Ellen DeGeners, Avril a mnoho dalších:


commercial - ice breakers

20. února 2011 v 16:10 | paPája
Reklama na žvýkačky Ice Breakers Ice Cubes (první video) a Ice Breakers Liquid Ice (bez ukázky):


commercial - that's so gay

20. února 2011 v 16:02 | paPája
Hilary se zůčastnila natáčení videí na podporu gayů a lesbiček po celé USA. Hned na začátku videa najdete celou reklamu:


boots by burberry

20. února 2011 v 13:49 | paPája |  Store
Když byla Hilary Duff (23) podporovat svůj román Elixir v Paříži, městě módy, nemohla vynechat ani proslulé nákupy v celosvětově proslulých značkách. A i když už tak to zní dost průlomově, Hilary se ještě pořádně vyfikla, aby na paparazzi udělala dojem. Úžasná flitrovaná bunda, kterou si sama navrhovala, rozkošná šála, drdol, jež je teď v kurzu, a boty od Burberry (na obrázku). Nyní podobné nnabízí i Christian Louboutin, prodává Simple. Ale přece - jsou vhodné spíše na jarní nošení, nejsou tak vycpané a nemají protizkluzovou podrážku. Vypadají elegantněji a za 17 550 Kč mohou být vaše.


06.9 Save the Children's inaugural 'Global Action Forum And Awards Gala

20. února 2011 v 12:39 | paPája
Poslechněte si rozhovor Hilary při příležitosti předávání cen Save the Children's inaugural 'Global Action Forum And Awards Gala. Dejte si video na celou obrazovku, je v HQ a Hil navíc na červeném koberci s peříčky ve vlasech vypadá naprosto kouzelně! Nejlepší úryvek je na konci, zpívá tam Come Clean :)


06.8 Save the Children's inaugural 'Global Action Forum And Awards Gala

20. února 2011 v 12:34 | paPája
Podívejte se na celé předávání cen pro Miley Cyrus. Tu jí udělovala naše Hilary a přidala i něco o Blessings In a Backpack.


06.7 Save the Children's inaugural 'Global Action Forum And Awards Gala

20. února 2011 v 12:31 | paPája
Disney hvězdy Hilary a Miley se zůčastnily "Save the Children's inaugural 'Global Action Forum And Awards Gala" na předávání cen. Hil předává hlavní cenu Miley za její charitativní organizaci ·Get ur Good On· a také přednesla něco o své vlastní charitativní akci s názvem ·Blessings In a Backpack·.

Click para ver album Click para ver album Click para ver albumClick para ver album

06.6 Shopping At Barney's

20. února 2011 v 12:22 | paPája
Dne 18-2-2011 nemohla Hil minout svůj oblýbený butik Barney's New York. Nemůže se nabažit své nové kabelky..

Click para ver album Click para ver album Click para ver albumClick para ver album


06.5 Shopping At Ralph Lauren's

20. února 2011 v 12:19 | paPája
Hilary byla na nákupech u Ralpha Laurena, ve čtvrtek 17-2-2011. Měla tu extrémě drahou kabelku od Hermés za 300 000,-.

Click para ver album Click para ver album Click para ver albumClick para ver album

za chyby se platí

18. února 2011 v 17:33 | paPája
hil
 No víte, celý den jsem byla doma, protože jsem zase někde něco chytila. No a po čase se vám zamotá hlava a vy děláte jen tu práci, takže překlepy jsou hodně časté. Tenhle překleb byl ale fakt víc než jen úlet. Smazala jsem si všechny obrázky z rozcestníků! Takže všechno (a to prosím celá moje půlroční práce!!) přišla vniveč a budu jí muset udělat znova :( Něco jsem do té smazané složky ještě nestihla dát, nemůsím to dělat, ale i tak je to velká ztráta. Kupříkladu celé versus (asi 250 obrázků mé výroby), store a tak. Držte mi palce, abych to zvládla, já si je držet nemůžu ;)

fragrances

18. února 2011 v 16:06 | paPája
Parfémy byly vytvořeny pod legendární farmaceutickou společností Elizabeth Arden. Flakonek údajně navrhovala sama Hilary. Do vytváření vlastní vůně se pustila s velkou zodpovědností a navštívila i několik laboratoří. Práce ji nadchla a nechala se slyšet, že by ráda vzala práci vytváření parfémů na plný úvazek.

With Love... Hilary Duff
Wrapped with love


wrapped with love

18. února 2011 v 15:52 | paPája
hil

making wrapped with love

18. února 2011 v 15:42 | paPájapocket wrapped with love

18. února 2011 v 15:29 | paPája
Také jako With Love lze koupit i Wrapped With Love v několika variacích. U nás ale bohůžel není k dostání: 
                                 - samotný 100 ml parfém
- 100 ml parfém a dvě 100 ml tělová mléka
- 100 ml parfém a tílko

poster wrapped with love

18. února 2011 v 15:14 | paPája

wrapped with love about

18. února 2011 v 14:49 | paPája
hil
Dne 15. ledna 2008 vydala Hil na trh svou druhou vůni s názvem Wrapped With Love. Je to jakási letní kolekce vyvýjející se od With Love. Má její tvar i podobu, ja také pod Elizabeth Arden, ale voní úplně jinak. Objevíte v ní špetku ledové ambry, vůni fialek, vanikových lusků, medu a čokoládové pěny. "Nechci ji jíst, ale je to dobrý vtip. Totálně mi připomíná letní čas. Je velmi sladký," prozradila. Na obalu najdete kitky složené ze zdobných tvarů With Love. Laděn je do růžových odstínů a flakonek má zelené víčko. Na tom jsou také natištěny ony květiny.

with love

18. února 2011 v 14:11 | paPája
hil

videoclip with love

18. února 2011 v 14:03 | paPája
K parfému With Love si Hilary sama napsala a otextovala stejnojmenný song. Měl veliký úspěch i v zahraničí.


making with love

18. února 2011 v 14:01 | paPája