Září 2015

joy - říjen '15

23. září 2015 v 15:29 | P. |  Store
Říjnové číslo Joye obsahuje jeden článek s Hilary, konkrétně stránka věnována instagramovým fotkám celebrit s Lokai náramky. Ty můžete sehnat zde. V čem spočívá myšlenka náramku najdete na jejich stránkách nebo se to můžete dočíst v článku.


poslední měsíc

11. září 2015 v 22:02 | P.
Pokud chodíte na tento blog pravidelně, jistě si pamatujete, že jsem měla vizi, že budu mít hotovou rekonstruknci blogu do konce prázdnin. To jsem ještě netušila, kolik hrozných věcí mě čeká. Popravdě, všechno se to tak posralo, že se mi změnil život v měsíci. Současný i budoucí, všechno jinak. Pro blog se tím mění akorát to, že se termín dokončení o něco posune, ale budu tu stále. V srpnu jsem musela zařizovat strašně moc věcí a teď mám zase školu, takže to nějak splácám do konce roku, doufám. Čas mi teď utíká strašlivě pomalu, ale i tak se k hodně věcem těžko dokopávám. No takže uvidím, zatím sem takhle házím, když vidím Hilary v časopise, nebo nějaké důležité články. zatím, P.

Hilary Duff na super.cz

11. září 2015 v 21:40 | P.
Hilary strávila několik dní na Havaji s kamarádkou Lauren a synem Lucou. Podle fotek se báječně bavili a dovolenou si náležitě užili. Musím říct, že i mě trochu zaskočily vyrýsované břišáky, které ukázala na tamní pláži. Takové neměla ani vloni při natáčení klipu Chasing The Sun. Její "nové" postavy si všimli i na Super.cz. Mimo jiné se zmiňují o tom, že dlouho po porodu syna nemohla shodit mateřská kila (Luca je nyní tři roky starý) a že navštěvovala Tinder.

Podívejte se na celý článek zde

bravo - září '15

11. září 2015 v 21:25 | P. |  Store
Stejně jako nedávno i nyní najdete v Bravíčku plakát s Hilary. Fotka pochází z focení pro přebal alba Breathe In. Breathe Out. Ve steném čísle je ještě článek s módou, kde Hil najdete také. Kritizují její outfit z 15. června, kdy v New Yorku navštívila centálu MTV, rádio Vh1 a Live with Kelly And Michael.