Status

znovu na blogu

26. července 2018 v 10:04 | P.
Po roce a půl neaktivity jsem se rozhodla být zase na blogu.

Aktualizovala jsem všechny rozcestníky (především bych zmínila galerii, tetování, mazlíčky a přítele). Z toho mi chybí už jen připsat novou část životopisu. Také doplňuji novinky za ten rok a půl - a ačkoli se to nezdá, není to taková dřina. Čtvrt roku stíhám dopsat za jeden den.

Těšte se na průběžné novinky, ty aktuální tu budou za pár týdnů.

těžké období

15. ledna 2017 v 14:48 | Paleli
Kolem Vánoc a teď v lednu jsem toho měla tak moc, že jsem neměla čas aktualizovat novinky. Teď už ho mám, takže nějak postupně doplním všechno, o co jsem přišla a blog bude nadále fungovat normálně.

Jedna z věcí, která mě za tu dobu strašně potěšila a musím ji prásknout hned je, že Hilary se zúčastnila letošních Golden Globes! Pro ni to bylo poprvé v životě a moc jí to sušelo, jsem za ní hrozně moc ráda.

sesterský blog

28. června 2016 v 21:34 | Paleli
Možná si už někdo všiml, že jsem založila sesterský blog, na který jsem ale zatím nic nepřidala. Stránku navštívíte po kliknutí na odkaz v tomto článku, nebo na logo Younger v menu. Dnes jsem si hrála se vzhledem a jak můžete vidět, snažila jsem se zanechat stejný rukopis jako tady. Blog bude o seriálu Younger. Budu se snažit udržet podobnou koncepci jako SerialZone.cz, ale nabídnu také fotogalerii a mnohem více zajímavostí. Máte se na co těšit!

rozhovory

25. června 2016 v 13:15 | Paleli
Hilary se v posledních dnech evidentně strašně zachtělo rozhovorů (mě by bouchla hlava už jen z toho je říkat, natož je ještě překládat). Za sebou mám jeden, další čtyři mě čekají. Nezvládnu všechny najednou, ale pravděpodobně udělám jeden za den. Naštěstí dva vyšli prostřednictvím videa, ty snad překládat nemusím.

Hilary je nyní v New Yorku a natáčí třetí sérii Younger, do toho zkouší nahrát nějaké písně, ale důležité je, že změnila manažera. Následující album by snad mělo být úspěšnější.

aktualizace

13. června 2016 v 17:11 | Paleli
Konečně mám klid a můžu bez starostí přidávat aktualizace. Články, co vyšly za dobu mé nepřítomnosti, jsem dnes dodala, a bylo jich 18, takže jsem nečekala, že to sfouknu během jednoho dne, ale šlo mi to od ruky. Nyní tu budu zas průběžně psát o Hilary, takže se těšte.

Divím se, že je Hilary z natáčení Younger tak brzo v LA. Opravdu doufám, že bude v seriálu po celou dobu a pořád jako hlavní postava. Na novou sérii se hodně těším. V televizích by měla běžet na podzim.

ještě týden

24. května 2016 v 22:40 | Paleli
Názvem článku nechci mást, ne že bych tu nebyla vůbec. Koukám na novinky, ale jsem ráda, že teď moc nejsou, protože je konec roku a mám školy nad hlavu. No a pochopitelně teď vůbec nestíhám a nic nezvládám :D

Začátkem června by se to všechno mělo uklidnit, takže pak už budu přidávat novinky pravidelně každý den. Když se teď nějaká objeví, jen sušše přeložím a na rozhovory bych teď vůbec neměla čas. Taky se omlouvám affs, hlavně K., protože si nemůžu přečíst všechny její články.

aktualizace

3. dubna 2016 v 14:28 | Paleli
Po uveřejnění novinek ohledně filmu Flock of Dudes jsem přidala film do popisku v menu, mezi 'připravované projekty'. Pak jsem aktualizovala náhled filmu ve filmografii, ale zatím jsem ještě nepřidávala popis a děj. Taky jsem vyměnila fotku Hilary v přehledu nejdůležitějších informací o ní, protože původní fotka byla strašná.

Dále se v menu změnily ikonsky mých affiliates, chtěla jsem je mít sjednocené. Snad se vám všechny změny líbí tak jako mně :)

aktualizace

25. března 2016 v 20:18 | Paleli
Včera jsem dokoukala druhou sérii Younger. No co vám budu povídat, dva poslední díly byly hodně... bohaté. A tak jsem aktualizovala článek o Younger a polovinu děje mi zabral jen ten poslední díl.

Jako debil jsem vloni v červenci předělávala celou filmografii a odkaz jsem až doteď měla na starý článek :D Trochu jsem ho aktualizovala a přemýšlím nad tím filmem Flock Of Dudes, co se natáčel od roku 2013. Filmaři nedávno slibovali, že brzo budou velké novinky, tak snad už někdy film propustí. Bohužel jsem k němu na internetu příliš informací nenašla.

aktualizace článků

17. února 2016 v 14:22 | Paleli
Prohlížela jsem starší novinky, které tu mám na blogu, a zjistila jsem, že některá videa byla z youtubu smazána, nebo z jiných důvodů se již nezobrazí. Pochopitelně je tu otázka, jestli takové články mazat, aktualizovat (vyhledat příslušná videa), nebo je nechat být. Protože už tak mi denně zabírá blog denně docela dlouho (když pomyslím jak je na něj dnes pohlíženo), nechám je být.

Co naopak aktualizuju jsou články zařazené v menu. Nedávno jsem si hrála s timeline.

hledám affiliates

2. února 2016 v 18:57 | Paleli
Ráda se seznámím a spřátelím s novými blogy. Nemusí jít jen o fanblogy, ráda čtu deníky, prohlížím si designové blogy (a to jak s počítačovou grafikou, tak třeba designem interiéru...), nebo cokoli, co mi osobně přijde zajímavé :D Pokud se chceš stát affiliate, napiš do komentáře následující:

1, přezdívka
2, blog
3, zaměření

leden

2. února 2016 v 18:45 | Paleli
Když se podívám zpátky na leden, páni, musím říct, že jsem měla na novinky fakt štěstí. Kvůli uvedení druhé série Younger na TV Land a protože Hil propagovala, kde se dalo, jsem vykouzlila 79 článků. Je ale fakt, že by dost prořídly, kdybych nečerpala také z twitter účtů o Hilary, protože tam napíšou a retweetnou každou blbost, která se jako článek nebere, ale pro mě (skoro) každá informace dobrá.

Také jsem se po několik týdnů držela za hranicí 100 návštěvníků za týden, čehož teď zase asi nedosáhnu, když bude méně novinek. I tak to byl bohatý a plodný měsíc a bylo by super, kdyby to tak bylo pořád.

příští týden

17. ledna 2016 v 14:23 | Paleli
Zatím nevím, jak to budu stíhat příští týden, protože mám zkoušky a tak celkově hodně věcí k udělání, ale budu se snažit alespoň suše přidávat novinky. Doufám, že budu alespoň denně půl hodinku mít. Nečekejte žádné velké překládání ani aktualizování článků.

Dnes jsem například doplnila Leu Michele do galerie. Vůbec jsem nevěděla, že Lea měla také původně hrát ve Flock of Dudes, ale roli odmítla kvůli smrti svého tehdejšího přítele Coryho Monteith.

rozhovory

14. ledna 2016 v 18:30 | Paleli
Ačkoli normálně rozhovory překládám, teď se mi naskupily asi tři k přeložení a já si je sotva projdu, natož ještě abych je zpracovala. Nevím, jestli těm, kteří o to stojí, by ty rozhovory chtěli i přeložit, nebo stačí odkaz. Google translate už také není tak hrozný, jak býval :D

A tak stojím před otázkou, jestli je mám přeložit, nebo ne. Hilary je v období, kdy o jejím soukromí mnoho nevíme, právě až z těch rozhovorů. Navíc sama nemám úplně přehled o tom, jak to teď funguje v její domácnosti po rozvodu.

moc práce

11. ledna 2016 v 18:10 | Paleli
Jak jste si všimli, nebyla jsem tu po celý víkend. Důvodem bylo mnoho práce do školy - zkouškové, nějaké rozdělané projekty a tak různě. Omlouvám se, všechno během dneška doplním (jen co doumřu na ospalost, protože ani spát večer nemůžu).

Teď už by snad zase mělo všechno běžet denně, vše je vyřešeno nebo za mnou, tak snad už budu mít čas.

Mimochodem těch novinek je teď nějak strašně moc!

dlouhý rozhovor, škola, práce

3. ledna 2016 v 14:00 | Paleli
Dnešek je jedna velká fuška. Přirozeně co šlo, jsem odkládala, nebo dneska alespoň dodělávám. Ráno jsem několik hodin překládala dlouhé interview, které nejprve vypadalo tak nevinně. Jsem ale ráda, fakt se mi povedlo. Číst znovu kvůli překlepům ho moc nechci, přeci jen mě ta délka odradí od toho číst to potřetí.

Pak musím udělat nějaké věci do práce a pak škola... Věci do práce mi zaberou snad maximálně dvě hodiny, škola mi sežere asi celý zbytek dne, protože tu jsem si →celou← nechala na dnešek. Referát, přepsat sešity, protože jsem byla nemocná, zistit si testy. Hrůza.

šťastný nový rok, nová přezdívka

1. ledna 2016 v 11:39 | Paleli
Přeji všem krásný rok 2016 a málo negativnch statusů a tweetů (protože se to vážně nedá číst). Ať každý dostane nějaký šílený nápad, zrealizuje ho a bude na něj v dobrém vzpomínat! Doufám, že se mi letošek povede. A mějte hezký svátek a zbytek volna.

Rozhodla jsem se, že si vymyslím novou přezdívku. Nechtěla jsem nic, co by bylo běžné, tak jsem sestavila Paleli. Zjistila jsem, že to jméno skutečně existuje :D Evokuje to ve mě nějaké italské jídlo, což mám hrozně ráda, takže už to měnit pravděpodobně nebudu.

krásné vánoce

24. prosince 2015 v 13:44
Přeji vám krásné prožití nejen dnešního dne, ale celých svátků, chutného kapra a chválihodné dárky. Tentokrát splňte novoroční předsevzetí a udělejte v roce 2016 něco šíleného!

Dneska jsem začala křečmi do břicha a bylo mi vážně špatně. Naštěstí se mi podařilo alespoň na pár hodin usnout. Večeře taky nebude nejslavnější, protože jsme doma jen dva. S přítelem jdeme ještě za světla na procházku, ale na půlnoční letos kvůli téhle noci raději nepůjdu. Dárky jsem si letos nadělila skvělé! :D Doufám, že se máte líp :)

dárky k vánocům

11. prosince 2015 v 17:00
Říkala jsem si, že když už tu mám složku statusy, napíšu sem něco o mně a Vánocích. Miluju balení dárků a ráda fantazíruju, nejraději zdobím balíčky peřím. Snažím se dárky vybírat lidem na míru, zato kupuji dárky jen několika vyvoleným. Pak pošlu pár dopisů a mám vystaráno.

A co dostanu letos já? V těchto dnech by mi měla dorazit vůně Miu Miu, kterou jsem si kupovala sama. Někdy v březnu si dodatečně koupím pořádný kávovar. Od přítele dostanu nějaké věci na spaní (pyžamo a masku) a od zbytku pravděpodobně peníze, které budou muset padnout na nový kabát a šaty na maturiťák.

hledám blogy o Hilary Duff a jiná affiliates

10. prosince 2015 v 13:32
Ráda bych se chtěla spřátelit s blogy, které také píšou o Hilary Duff a jsou nyní aktualizované. Osobně jsem na žádné nenarazila, ale ráda bych se stala affiliates. Nemusí jít nutně o stránky zaregistrované na blog.cz, ale kdekoli na webu. Dříve jich bylo spoustu a nyní přestala psát i notoricky známá martinashalova.blog.cz, což mne moc mrzí. Doufám, že nás časem zase přibyde.

Pokud nepíšeš o Hilary a přesto bys chtěl/a mít spřátelené blogy, napiš mi do komentáře. Fanoušství není podmínkou, můžeš mít blog o interiéru, grafickém designu, osobní blog, prostě cokoli!

budoucnost blogu

6. listopadu 2015 v 17:11 | P.
Upravila jsem článek o parfému v rubrice mé sbírky s Hilary, přidala fotky.

Také jsem zveřejnila dvě novinky a všimla jsem si, že sem moc lidí jen kvůli tomu nepřijde. Takže otázkou je, jak na blog přilákat další lidi. Dříve jsem blog zasvětila i jiným celebritám, našli jste tu o nich základní informace, přečetli si životopis, u některých i něco dalšího. Do toho se mi ale moc nechce, už se tolik nevěnuju bulváru a upřímně ani nechci, nevím ani, kdo je tak populární. Takže nevím, jestli si nemám spíše najít nějaké spřátelené blogy, hlavně pak též o Hilary.

nový začátek

28. října 2015 v 17:20 | P.
Nastal okamžik, ke kterému jsem se poslední čtvrtrok propracovávala. Konečně bude blog fungovat jak má. Hned sem hodím nějaké novinky, staré jsem vyhodila a nebudu je zpětně doplňovat, to je zbytečné. Můžete se těšit na denní dávku novinek a průběžné aktualizace doposud zveřejněných článků.

Trochu mám problém s nepřehledností, hlavně navigací - nikdo si nevšimne, že je v menu. Ohledně přezdívky ještě jasno nemám - jestli budu stále jako P., Pája, převezmu si hypokoristikon z twitteru, nebo vymyslím něco úplně jiného. Pro začátek budu vděčná za každu vaši návštěvu.
 
 

Reklama